برگزاری کارگاه خبرنویسی برای روابط‌عمومی‌های

توانمندسازی نیروهای انسانی هدفی است که باعث شد کارگاه آموزش خبرنویسی با تدریس دکتر کیانوش رستمی و رضا جایدری برای روابط عمومی‌های هیات‌های ورزشی استان برگزار شود.

این کارگاه پنجشنبه 19 شهریورماه در محل ساختمان مرکزی پردیس فرهنگیان خرم‌آباد برگزار شد. دکتر کیانوش رستمی در این کارگاه یک روزه مباحث اصول مقدماتی خبرنویسی/ نگارش فارسی در حوزه خبرنویسی/ و رضا جایدری مباحث وبلاگ‌نویسی و سبک‌های خبرنویسی را تدریس کرد. 

دکتر علی‌یاور عزیزپور که لحظاتی از این کارگاه آموزشی بازدید کرد در جمع روابط‌عمومی‌های هیئت‌های ورزشی استان اظهار داشت:«لرستان استعداد و پتانسیل‌های خوبی در زمینه‌های گونه‌گون دارد و رویکرد ما هم این است که به توانمندسازی نیروی انسانی اهمیت بدهیم و در این زمینه برنامه‌ریزی دقیق داشته باشیم».

عزیزپور تشریح کرد:«برای ارتقای کیفیت و تقویت توانمندسازی اداره کل ورزش و جوانان استان تفاهم‌نامه‌های خوبی با فنی و حرفه‌ای استان نیز امضا کرده است».

وی بیان داشت:«چنین دوره‌هایی که در راستای تقویت کیفی نیروی انسانی است همیشه باید استمرار داشته باشد و همگی باید تلاش کنیم این دوره‌ها و این‌گونه کارگاه‌ها بیش از پیش جدی گرفته شود».

او افزود:«ظرفیت ما برای آموزش‌پذیری و ارتقای بحث آموزش بسیار مناسب است و ما هم موظفیم امکانات مناسب رفاهی از قبیل مکان مناسب برای آموزش‌پذیران را فراهم کنیم».

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تأکید کرد:«همیشه باید به توانمندسازی نیروهای انسانی از جمله نیروهای روابط عمومی‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشیم».

در دوره فوق حسین زنده دلی مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز نیز حضور داشت.

/ 0 نظر / 33 بازدید