برگزاری مسابقات کشتی آزاد نوجوانان استان لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، مسابقات کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی استان لرستان  روز جمعه بیست و ششم آذرماه ۹۵ با حضور ۱۳۰ کشتی گیر از تیمهای:بروجرد، خرم آباد،ازنا،الشتر،الیگودرز،پلدختر،دورود،چالان چولان،رومشگان،کوهدشت و نورآباد طی ۵ دوره و انجام ۱۵۳ کشتی به میزبانی بروجرد در سالن طالقانی این شهرستان برگزار شد که در پایان تیم بروجرد با ۹۱ امتیاز به مقام قهرمانی استان دست یافت و دو تیم خرم آباد با ۸۶ امتیاز و دورود با ۷۶ امتیاز به ترتیب دوم و سوم و تیم الیگودرزبا 59امتیاز مقام چهارم این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.
نفرات برتر اوزان مختلف بشرح ذیل می باشند:
۴۲ کیلوگرم:
1- امیرحسین سبزعلی (بروجرد) 2- سعید گوهری (خرم‌آباد) 3- علیرضا ایزدی (نورآباد) و افشار رحمانی یگانه (بروجرد)
۴۶ کیلوگرم:
1- محمدرضا سعادت (بروجرد)2- محمدرضا علی پور (خرم‌آباد) 3- مصیب شیرزاد (الشتر) و حسین فرهادی مطلق (بروجرد)
۵۰ کیلوگرم:
1-رضا قائدرحمتی (دورود) 2- امیرحسین مقصودی (بروجرد) 3- احمدرضا کرزیر (بروجرد) و امید سرلک (الیگودرز)
۵۴ کیلوگرم:
1-علی حیدری گودرزی (بروجرد) 2- ابوالفضل شرفی (دورود) 3- سروش کوشکی (کوهدشت) و احمدرضا دلیران (بروجرد)
۵۸ کیلوگرم:
1-محمد میراحمدی (بروجرد) 2- علیرضا خدایی (خرم‌آباد) 3- موسی خسروی (دورود) و حسین چراغی (نورآباد)
۶۳ کیلوگرم:
1-اشکان کوشکی (بروجرد) 2- سهراب ادهم خلیلی (خرم‌آباد) 3- امیرحسین آزادبخت (کوهدشت) و رضا عاروان (دورود)
۶۹ کیلوگرم:
1-امیرحسین هادی پور (خرم‌آباد) 2- رضا عبدلی فرد (بروجرد) 3- سید محمد موسوی فر (دورود) و حسین عبابخش (بروجرد)
۷۶ کیلوگرم:
1-علی خیری (خرم‌آباد) 2- فردین کرزبر (بروجرد) 3- محمدرضا خلامی (ازنا) و رضا چلویی (بروجرد)
85 کیلوگرم:
سیاوش ملکی فر (خرم‌آباد) 2- حسین صارمی‌نیا (خرم‌آباد) 3- سیاوش قایدانی (دورود) و محمدباقر پیروز (دورود)
۱۰۰ کیلوگرم:
1-محمد حسنوند (الشتر) 2- پویا نیکو (دورود) 3- مصطفی بیگلری (ازنا) و علی دیناروند (بروجرد)
سرپرست مسابقات : محمد پنجی پور
مسئول برگزاری مسابقات : محمد مهدی یاری
جدول : احسان سلیمی - محمد علی گودرزی
گوینده: مهدی لطیفی
سرپرست داوران: شیرزاد غلامزاده
داوران:
محمدرضا ستوده-فرید بهرامی-علی طاهری-نعمت حسنی نژاد-مهدی سمیعی فر-بهروز خورزمان-اکبر گودرزی-امیر رضایی-مهدی یاسی-محمد حیدری-محمد کاوند

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٩/٢٩
تگ ها : کشتی

کسب مقام سوم امید سرلک در مسابقات کشتی بسیج کشور

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 10آذرماه سالجاری مسابقات  قهرمانی کشتی بسیج کشور در رده سنی نوجوانان با حضور نمایندگان 19 استان در ورزشگاه هفت تیر تهران برگزار شد.در این دوره از مسابقات امید سرلک کشتی گیر نوجوانان الیگودرزی موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٩/٢٢
تگ ها : کشتی

حضور والی زاده مرادی رئیس هیات کشتی استان لرستان در شهرستان الیگودرز

در مورخه 12آبانماه سالجاری به منظوری رسیدگی به مشکلات هیاتهای کشتی استان لرستان ،والی زاده مرادی رئیس هیات کشتی استان به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان و تعدادی از اعضا هیات کشتی و پیشکسوتان شهرستان الیگودرز از هیات کشتی شهرستان بازدید به عمل آمد.در ابتدا این سفر کاری مسئولین به دیدار سید عباس موسوی خیر ورزشیار رشته کشتی که از سالیان متمادی با این هیات روابط دوستانه ای داشته و در ساخت سالن ورزشی کشتی و همچنین سالن جانبی بدنسازی تعامل بسیاری با اداره ورزش و جوانان در احداث این مکان داشته دیدار و گفتگو کرد.در این دیدار والی زاده مرادی ضمن تشکر و قدردانی به بحث تشکیل مجمع خیرین ورزش یار اشاره و یکی از سیاستهای وزارت را تشکیل این مجمع در استانها و شهرستانها عنواد کرد و بعد از دیدار از خیرین ورزش یار از سالن کشتی شهرستان دیدن و قول مساعد در زمینه اهدا تجهیزات ورزشی به سالن کشتی و سالن بدنسازی را به هیات داده و از زحمتکشان این رشته از جمله مربیان ،پیشکسوتان ،ورزشکاران و رئیس هیات و اعضا هیات شهرستان تقدیر و تشکر کرد.در این جلسه شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان نیز ضمن خوشامدگویی و خسته نباشید به هیات استان  و ورزشکاران ،گزارشی در خصوص کارهای انجام شده در بحث عمرانی و تجهیزات سالن کشتی و مساعدتهایی که با هیات شهرستان داشته اند ،ارائه کرد و خواستار توجه هر چه بیشتر هیات استان به کشتی شهرستان الیگودرز شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱٥
تگ ها : کشتی

کسب مقام سوم کشتی گیر الیگودرز در مسابقات جام شاهد

 

عکس از آرشیو است...

 

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جوانان جام شاهد، با حضور 12 کشور دنیا و 27 تیم روزهای 6 و 7 آبان ماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.
در پایان این مسابقات در رشته کشتی فرنگی تیم ملی کشتی ایران به عنوان قهرمانی رسید و تیم های روسیه و ایران توسعه دوم و سوم شدند.
در کشتی آزاد نیز تیم روسیه عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های ایران و ایران B به ترتیب دوم و سوم شدند.

در این دوره از مسابقات علیرضا سرلک کشتی گیر الیگودرز موفق به کسب مدال برنز این مسابقات شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۸
تگ ها : کشتی

کسب مقام سوم مسابقات کشور توسط حسین جلالی

در مورخه 18مهرماه سالجاری مسابقات کشتی جوانان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد.در این دوره از مسابقات حسین جلالی کشتی الیگودرزی موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٥
تگ ها : کشتی

دیدار مسئولین،پیشکسوتان و قهرمانان کشتی به رئیس اداره ورزش و جوانان

 

در مورخه پنج شنبه 8مهر ماه سالجاری جلسه مسئولین،پیشکسوتان و قهرمانان.کشتی شهرستان الیگودرز با شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد.در این دیدار صمیمانه رئیس اداره ورزش و جوانان،شهرستان الیگودرز را یکی از قدرتهای کشتی استان ذکر کرد و خاطرنشان کرد که امیدواریم در برنامه ریزی های آینده نگاه بهتر و ویژه ای به این رشته ورزشی در شهرستان شود.بازسازی و تعمیرات موتورخانه،رنگ امیزی و تعمیرات اساسی سالن کشتی و همچنین ساخت رفاهیات جهت این سالن کشتی در راستای حمایت های همیشگی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز از رشته کشتی.در سال جاری می باشد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٠
تگ ها : کشتی

قهرمانی کشتی گیر الیگودرزی در مسابقات کشتی جوانان کشور

رقابت های مقدماتی کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه الف، امروز با قهرمانی تیم مازندران به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور، یادواره شهیدان محمود شهبازی و داریوش ریزه وندی، با حضور 10 تیم برتر کشور،  روزهای 2 و 3 مهرماه  در شهر اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار شد.
رده بندی تیمی در پایان این رقابت ها به شرح زیر است: 1- مازندران 2- توابع تهران 3- تهران 4- البرز 5- لرستان 6- همدان 7- گیلان 8- کرمانشاه 9- مرکزی 10- کردستان
نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
فینال: مازندران 5 – توابع تهران 3
رده بندی: تهران 7  – البرز یک
مقام پنجم: لرستان 6- همدان 2
مقام هفتم: گیلان  6 – کرمانشاه 2
مقام نهم: مرکزی 6 – کردستان 2
رقابت های مقدماتی:
گروه یک:
دور اول:
مازندران 4، برنده – تهران 4 (امتیاز مثبت 17 به 15 به سود مازندران)
گیلان 5- مرکزی 3
دور دوم:
مازندران 6- همدان 2
تهران 7- گیلان یک
دور سوم:
مازندران 8- مرکزی صفر
تهران 6- همدان 2
دور چهارم:
مازندران 7 – گیلان یک
همدان 5- مرکزی 3
دور پنجم:
تهران 8- مرکزی صفر
همدان 4- برنده،  گیلان 4 (امتیاز مثبت 21 به 15 به سود همدان)
گروه دو:
دور اول:
توابع تهران 6- لرستان 2
البرز 7- کردستان یک
دور دوم:
توابع تهران 7 – کرمانشاه یک
البرز 6- لرستان 2
دور سوم:
توابع تهران 7- کردستان یک
لرستان 5- کرمانشاه 3
دور چهارم:
توابع تهران 4 ، برنده – البرز 4 (امتیاز مثبت 17 به 15 به سود توابع تهران)
کرمانشاه 6 – کردستان 2
دور پنجم:
البرز 5 – کرمانشاه 3
لرستان 8 – کردستان صفر
رده بندی تیم های برتر در دو گروه به شرح زیر است:
گروه یک: 1- مازندران 2- تهران 3- همدان 4- گیلان 5- مرکزی
گروه دو: 1- توابع تهران 2- البرز 3- لرستان 4- کرمانشاه 5- کردستان

در پایان این دوره از مسابقات علیرضا سرلک کشتی گیر وزن 55کیلوگرم استان لرستان و شهرستان الیگودرز موفق به کسب مقام اول و دریافت نشان طلا این دوره از مسابقات شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٤
تگ ها : کشتی

مقام سوم الیگودرز در مسابقات کشتی آزاد قهرمانی استان لرستان

در مورخه 4و5شهریور ماه سالجاری مسابقات کشتی آزاد جوانان استان لرستان با شرکت کشتی‌گیران 10 شهرستان به مدت 2 روز در ورزشگاه ملی الیگودرز برگزار شد، با قهرمانی تیم بروجرد خاتمه پذیرفت.در  این مسابقات تیم بروجرد با 69امتیاز مقام اول،دورود با 65امتیاز مقام دوم و الیگودرز با 59امتیاز مقام سوم را کسب کردند.

 در پایان این مسابقات که با شرکت 99 کشتی‌گیر در 8 وزن و طی 5 دور برگزار شد، نفرات برتر به این شرح مشخص شدند:

50 کیلوگرم: 1- علی آزادبخت (نورآباد) 2- احمد شعبان (بروجرد) 3- فرشید باقری (نورآباد) و امیرحسین خیرالهی (دورود)

55 کیلوگرم: 1- علی‌رضا سرلک (الیگودرز) 2- ایمان رشنو (بروجرد) 3- رضا بیات (دورود) و رضا پاپی (چالان‌چولان)

60 کیلوگرم: 1- علی‌رضا رحمانی‌مقدم (بروجرد) 2- محسن شاکرمی (خرم‌آباد) 3- احمد آسترکی (ازنا) و اشکان کوشکی (بروجرد)

66 کیلوگرم: 1- رضا رک‌رک (دورود) 2- یاسین جان‌بزرگی (ازنا) 3- محمدرضا مقدسی (بروجرد) و امیرحسین رشیدی (خرم‌آباد)

74 کیلوگرم: 1- محمدرضا آرش (ازنا) 2- حسین همتیان (بروجرد) 3- احسان ابراهیم‌وند (الیگودرز) و امید حسنی (الیگودرز)

84 کیلوگرم: 1- محمد دهناری (دورود) 2- امیرمحمد کاکاوند (خرم‌آباد) 3- امیرمهدی بوریانی (بروجرد) و حسین جلالی‌نژاد (الیگودرز)

96 کیلوگرم: 1- عباس کلهر (ازنا) 2- علی خرمی (دورود) 3- سبحان لونی (الیگودرز) و رسول زینی‌وند (خرم‌آباد)

120 کیلوگرم: 1- علی یاراحمدی (بروجرد) 2- سامان عسگری (الیگودرز) 3- حمیدرضا گودرزی (دورود) و امیرحسین حاتم‌وند (خرم‌آباد)

در رده‌بندی تیمی نیز تیم بروجرد با مربی‌گری محسن مرادی و مهدی خجسته و کسب 69 امتیاز قهرمان شد.
دورود با 65، الیگودرز 59، ازنا 57، خرم‌آباد 55 و کوهدشت با 28 امتیاز دوم تا ششم شدند.

مدال و احکام نفرات و تیم‌های برتر با حضور "وحید والی‌زاده‌مرادی" رئیس هیأت کشتی لرستان، "حسین‌علی شفیعی" رئیس اداره ورزش و جوانان الیگودرز و شماری از پیشکسوتان ورزش این شهرستان و کشتی استان به نفرات برتر اهدا شد

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٦/٧
تگ ها : کشتی

برگزاری مسابقات کشتی جوانان قهرمانی استان لرستان

رئیس  هیات کشتی  شهرستان الیگودرز گفت:در مورخه جمعه 5شهریور ماه سالجاری به مناسبت  هفته دولت مسابقات کشتی آزاد قهرمانی استان لرستان در رده سنی جوانان  به میزبانی  شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

 محمد رضا توکلی  افزود: مسابقات  کشتی آزاد  جوانان در مجموعه ورزشی 2500نفری الغدیر برگزار خواهد شد و ورود تماشاگران جهت دیدن مسابقات به صورت رایگان صورت می گیرد.

توکلی گفت: این مسابقات  با حضور کلیه  شهرهای استان  برگزار می شود و مراسم وزن کشی در مورخه پنجشنبه 4شهریور انجام می شود و مسابقات از ساعت 8روز جمعه برگزار خواهد شد.

وی درباره جایگاه کشتی  در شهرستان الیگودرز گفت:رشته کشتی نیز همچون دیگر رشته های ورزشی دارای ظرفیتهای بالای ورزشی در شهرستان می باشد و کشتی الیگودرز را جزو فعال ترین رشته های ورزشی و مدال آور در سطح شهرستان و استان و مسابقات بین اللملی ذکر کرد.

 رئیس هیات کشتی الیگودرز گفت: هدف از برگزاری مسابقات کشتی را ضرورتی در جهت قهرمان پروری و پشتوانه سازی برای پرورش و رشد چهره های جوان و نوظهور شهرستان  و استان دانست.

 وی در مورد همکاری با  هیات کشتی  استان  نیز گفت: در راستای انجام برنامه‌های هیات  کشتی  استان ، تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای با هیات کشتی   استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان  داریم و در این خصوص با حمایتهای اداره ورزش و جوانان اردوهای مشترک ورزشی در مازنداران برگزار شد و اداره ورزش و جوانان نیز در راستای حمایت از کشتی گیران اقدام به ساخت و راه اندازی ساختمان رفاهیات سالن کشتی شهرستان نموده است که امیدوارم با مجموع کارهای انجام شده در این ضمینه بتوانیم نتایج خوب و مثبتی به دست آوریم.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۳٠
تگ ها : کشتی

اردذوی آمادگی تیم کشتی الیگودرز در مازندران برگزار می شود

تیم کشتی آزاد شهرستان الیگودرز جهت پرپایی اردوی یک هفته ای به استان مازندران سفر کرد.در تیم اعزامی 15کشتی گیر حضور دارند.کشتی گیران الیگودرز خود را برای برگزاری مسابقات کشتی آزاد استان لرستان که قرار است شهریور ماه سالجاری به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شود آماده می کنند.مربیگری تیم کشتی آزاد این شهرستان بر عهده علی آرین و منصور  ذلقی از مربیان موفق استان و شهرستان الیگودرز می باشد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٩
تگ ها : کشتی

مراسم تجلیل از خیرین ورزش یار در شهرستان الیگودرز برگزار شد

در مورخه 8مرداد ماه سالجاری مراسم تجلیل از خیرین همراه با برگزاری مسابقه کشتی بمنظور ارج نهادن به خدمات خیرین و شادروان حاج مصطفی گودرزی با حضور خانواده گرانقدر این عزیز در سالن کشتی شهرستان الیگودرز برگزار شد.حاج مصطفی گودرزی از خیرینی  که عمری را در راه رفع مشکلات این شهرستان سپری کرد و در زمینه تکمیل تجهیزات بیمارستانی نیز گامهایی مثبت و موثر برداشته است.وی از هنرمندان ارزشمند و خیزین این شهرستان بود که چندی قبل به علت بیماری دار فانی را وداع کرد.لازم به ذکر است که هزینه برگزاری مجالس ترحیم و ختم این عزیز به بیمارستان شهید ولیان اهدا شد و قرار است از این محل یک دستگاه CRرادیولوژی برای این بیمارستان جدید الاحداث خریداری شود.لازم به ذکر است در طول مراسم نیز از تعدادی از خیرین ورزش یار به پاس خدمات در کمک به بهسازی اماکن و فضاهای ورزشی و رسیدگی به امور جوانان و نوجوانان این مرز و بوم تجلیل به عمل آمد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۱
تگ ها : کشتی

مرتضی زمانی قهرمان مسابقات کشتی آزاد پیشکسوتان کشور

رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور، یادواره مرحوم   استاد سید جواد رفوگر، روزهای 28 و 29 تیرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم مازندران در مجموع هفت گروه سنی به مقام قهرمانی رسید.در این دوره از مسابقات مرتضی زمانی از الیگودرز در گروه Dو در وزن 130موفق به کسب مقام اول شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢
تگ ها : کشتی

نتایج مسابقات کشتی آزاد خردسالان قهرمانی استان لرستان

مسابقات کشتی آزاد خردسالان  قهرمانی استان با حضور شهرستانهای تابعه استان لرستان روز پنجشنبه مورخه20 خرداد ماه به میزبانی بروجرد در سالن طالقانی این شهرستان برگزار گردید که در پایان تیم خرم آباد به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های بروجرد و کوهدشت به ترتیب دوم و سوم شدند.

نتایج مسابقات بشرح ذیل می باشد:
30 کیلوگرم:
1- احمدرضا ناصری (الیگودرز)
2- آرش نجفی (خرم آباد)
3- مهدی رستمی (خرم آباد) و حسین جعفری (الیگودرز) مشترکاً سوم
32 کیلوگرم:
1- محمدرضا شاکری (بروجرد)
2- امیرمحمد هادی پور (خرم آباد)
3- محمدرضا نژاد (ازنا) و حسین سرلک (الیگودرز) مشترکاً سوم
35 کیلوگرم:
1- عرفان ولی پور (کوهدشت)
2- ساسان محمدپور (خرم آباد)
3- علیرضا دهقانی (الیگودرز) و آریا مقدسی ( بروجرد) مشترکاً سوم
38 کیلوگرم:
1- حسین قدمی (بروجرد)
2- حسین چلویی (بروجرد)
3- ابوالفضل نادی (کوهدشت) و سام مرادی (خرم آباد) مشترکاً سوم
42 کیلوگرم:
1- ابوالفضل یاراحمدی (دورود)
2- امیرحسین نورزاده (بروجرد)
3- مرصا نادی (دلفان) و عباس محمدی (بروجرد) مشنرکاً سوم
47 کیلوگرم:
1- مسعود آسترکی (ازنا)
2- رضا بختیاری فرد (خرم آباد)
3- آرمان مرادی (دورود) و علی کوشکی (بروجرد) مکشترکاً سوم
53 کیلوگرم:
1- محمدرضا ورمزیاری (بروجرد)
2- رضا شیری هیوندی (الیگودرز)
3- یاسین بیرانوند (خرم آباد) و محمدرضا فریدونی (ازنا) مشترکاً سوم
59 کیلوگرم:
1- امیررضا نورمحمدی (خرم آباد)
2- حسین ساکی (دورود)
3- حسین نصرالهی (بروجرد)
66 کیلوگرم:
1- رضا نیازی (کوهدشت)
2- امیرحسین سهرابیان (خرم آباد)
مهدی شمس بیدادی (بروجرد) و امیر بهادر خرمی (دورود) مشترکاً سوم
75 کیلوگرم:
1- امیررضا نورایی مقدم (کوهدشت)
2- مهیار بیرانوند (خرم آباد)
3- امیررضا کاکاوند (بروجرد)
85 کیلوگرم:
1- محمد بابادیان نژاد (خرم آباد)
نتیایج تیمی:
1- خرم آباد
2- بروجرد
3- کوهدشت

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۳٠
تگ ها : کشتی

نتایج مسابقات کشتی آزاد نونهالان قهرمانی استان لرستان

مسابقات کشتی آزاد نونهالان قهرمانی استان با حضور شهرستانهای تابعه استان لرستان روز جمعه مورخه21 خرداد ماه به میزبانی بروجرد در سالن طالقانی این شهرستان برگزار گردید که در پایان تیم بروجرد به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های خرم آباد و ازنا به ترتیب دوم و سوم شدند.

نتایج مسابقات بشرح ذیل می باشد:
32 کیلوگرم:
1- امیرحسین علیپور (خرم آباد)
2- حسین مبارکی (ازنا)
3- مهران شمسی پور (دورود) و رسول رستم نژاد (خرم آباد) مشترکاً سوم
35 کیلوگرم:
1- سعید گوهری (خرم آباد)
2- رضا سبزعلی (بروجرد)
3- محمد مبین کونانی (کوهدشت) و ابوالفضل مقدسی (بروجرد) مشترکاً سوم
38 کیلوگرم:
1- افشار رحمانی یگانه (بروجرد)
2- علی رضا عزیزی (بروجرد)
3- مهدی سبزی پور (بروجرد) و امیرحسین نعمتی سپهر (خرم آباد) مشترکاً سوم
42 کیلوگرم:
1- محمدرضا سادات (بروجرد)
2- ابراهیم نجفیانی ( کوهدشت)
3- علیرضا آزرم (خرم آباد) و مهدی پذیرش (الیگودرز) مشترکاً سوم
47 کیلوگرم:
1- محمد مهدی بختیاری (بروجرد)
2- سروش کوشکی (کوهدشت)
3- علی حاجیوند (ازنا) و احمدرضا مرادیانی (کوهدشت)
53 کیلوگرم:
1- احمد کرزبر (بروجرد)
2- امیر قاسمی (ازنا)
3- شایان حیدریان (الیگودرز) و سیاوش بیرانوند (خرم آباد) مشترکاً سوم
59 کیلوگرم:
1- فردین بهرام وند (ازنا)
2- محمد باشنا (بروجرد)
3- ایمان دهقان (ازنا) و محمد حسام یاراحمدی (خرم آباد) مشارکاً سوم
66 کیلوگرم:
علیرضا یاری نژاد (بروجرد)
2- عرفان ادهم خلیلی (خرم آباد)
3- سالار میری (دورود) و محمد جواد خانی نژاد (ازنا) مشترکاً سوم
73 کیلوگرم:
1- رضا چلویی (بروجرد)
2- فرهاد تبوائی (دورود)
3- دانیال دارابی (کوهدشت) و روح الامین سرلک (الیگودرز) مشترکاً
85 کیلوگرم:
1- محمد امین محمدی (خرم آباد)
2- محمدرضا عزیزی (بروجرد)
3- حسینگودرزی (بروجرد) و احمدرضا برق افکن (بروجرد)
نتایج تیمی:
1- بروجرد با 87 امتیاز
2- خرم آباد با 82 امتیاز
3- ازنا 57 امتیاز

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۳/۳٠
تگ ها : کشتی

دیدار سرزده مسئولین ورزش از سالن کشتی شهرستان الیگودرز

 

در  مورخه سه شنبه 24فروردین ماه سالجاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز از سالن کشتی شادروان موسوی در حضور ورزشکاران بازدید به عمل آوردند و ضمن خسته نباشید به مربیان و مسئولین هیات در زمینه تجهیز سالن کشتی قول مساعد داده و هیات کشتی الیگودرز را جز فعالترین هیات ها ورزشی شهرستان ذکر کرد، و خواستار همکاری هر چه بیشتر هیات و مربیان جهت بیمه نمودن ورزشکاران در سالجاری شد.لازم به ذکر است در سالجاری  کلیه سرویسهای بهداشتی ،دوش حمام  و اطاق مدیریت و بدنسازی تعمیر و تجهیز شده و دیواره های داخلی سالن نیز رنگ آمیزی شده است.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢٥
تگ ها : کشتی

قهرمانی تیم کشتی الیگودرز در مسابقات چند جانبه دلیجان

مسابقات کشتی چهار جانبه  گرامیداشت یاد و خاطره شهدا شهرستان دلیجان(جام شهدا)در تاریخ 30/1/94برگزار شد.در این دوره از مسابقات تیم الیگودرز توانست با غلبه بر تیم های تهران،کاشان و دلیجان با اقتدار کامل به مقام قهرمانی دست یابد و تیم های تهران ،امیر کبیر کاشان و دلیجان در مکانهای بعدی قرار گرفتند.در این میان در ماه های گذشته کشتی الیگودرزتوانسته با همکاری کلیه دست اندرکاران ورزش کشتی،پهلوانان،قهرمانان،مربیان،خیرین و اعضا هیات کشتی به جایگاه اصلی خود رسیده و با تعامل و همکاری خالصانه خود گامهای مثبتی در جهت فراگیر شدن ورزش کشتی و قهرمان پروری در رده های مختلف سنی گام بردارد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱٢/٥
تگ ها : کشتی

دعوت از بنیامین سرلک جهت شرکت در اردوی تیم ملی نونهالان کشتی

اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که تا روز 30 بهمن ماه ادامه خواهد داشت به شرح زیر است:  
 
32 کیلوگرم: فردین حیدری (خراسان رضوی) یاسین رضایی- سینا رشیدی- علیرضا تیمورنژاد (مازندران) 
35 کیلوگرم: سجاد نبیادی (تهران) آزیر رحیمی (کرمانشاه) آرمین حبیب زاده (مازندران) 
38 کیلوگرم: مهدی ویسی (مازندران) عرفان جعفریان (مازندران) امیرمنصور قمی (مازندران) معین قاسمی (گیلان) 
42 کیلوگرم: سید حسن عبادی (مازندران) ابراهیم بجن آبادی (تهران) شایان میربیگ (خوزستان) صابر نیستانی (خراسان شمالی) 
47 کیلوگرم: بنیامین سرلک (لرستان) مهران عسگری جلال (مرکزی) امیرعلی اصغری (خراسان رضوی) بهنام سرابی (تهران) 
53 کیلوگرم: سهراب ادهم خلیلی (لرستان) محمدرضا احمدآبادی (خراسان رضوی) علیرضا طهمورثی (تهران) 
59 کیلوگرم: محمد نخودی لاریمی (مازندران) وحید سالاری (خراسان رضوی) سهراب بابایی (خراسان رضوی) 
66 کیلوگرم: محمد کریمی (مازندران) علی جهانیان فر (گلستان) ابوالفضل حاجی وند (فارس) محمد خلیلی (تهران) محمدرضا غلامی پویا (البرز) 
73 کیلوگرم: محمدرضا قیاسی (کرمانشاه) علیرضا حامد صایین (تهران) محمدابراهیم حسینی (کرمانشاه) رضا خانی (تهران) 
85 کیلوگرم: علیرضا عبدالهی (تهران) محراب محسنی (مازندران) امیررضا روشن علی (مازندران) امیرحسین هراتی (کرمانشاه) 
 
مسئول امور فنی رده سنی پایه (نونهالان و خردسالان) در رشته کشتی آزاد: مجید ترکان  
 
مربیان: فرامرز بوداغی – علی آقاجانی (مازندران) مهدی محرم پور (البرز) ادریس طالبی (اردبیل) مجتبی ثیارپور (فارس) کاوه ترابی (خراسان رضوی) مصطفی معینی (کرمانشاه) غلامعلی محمدنژاد (تهران) هادی داداشی (تهران) حسین صادقی (اصفهان) محمدرضا خان سالار (کرمان) یوسف ولی زاده (خراسان شمالی)  
 
سرپرست: تورج ظفری 
 
آدرس محل برگزاری: استان مازندران، شهرستان ساری، فرح آباد، کیلومتر 3 جاده پلاژ، اردوگاه اقامتی فرهنگی ورزشی وزارت کشور

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۱۱/٢٤
تگ ها : کشتی

دعوت از کشتی گیر الیگودرزی جهت شرکت در اردوی تیم ملی

طی نامه ای از طرف بنی تمیم دبیر فدراسیون کشتی، 4 ورزشکار به اردوی تدارکاتی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان دعوت شدند.

علیرضا سرلک کشتی گیردسته 50 کیلوگرم لرستانی نیز درکنار محمد احمدی از ( مرکزی) ، ابوالفضل حاجی پور(مازندران) و مهدی نیازی از(تهران) در این اردو طی روزهای 7 لغایت 17 آذرماه سالجاری حضور می یابد. 

اردو در خانه کشتی شماره (1) مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٤
تگ ها : کشتی

مقام سوم بنیامین سرلک در رقابت های بین المللی کشتی روز جهانی کودک

 

 ایران(B)بنیامین سرلک 6-2 شایان میر بیگ ایران (c)

ایران (B) بنیامین سرلک 6-2بولسونبک یولو تمیرلان قرقیزستان

ایران(B)بنیامین سرلک 4-7واسیل اینیتسکی اوکراین

ایران(B)بنیامین سرلک 4-2تیکران آراکلیان

ایران (B)بنیامین سرلک0-10اشرف آشوروف

رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان جام روز جهانی کودک روزهای 28 و 29 آبان ماه در سالن شهید معتمدی تهران برگزار شد.

در دیدار فینال مسابقات کشتی آزاد تیم اوکراین با نتیجه 6 بر 4  تیم ایران Aـ را شکست داد و قهرمان شد و در دیدار رده بندی نیز تیم آذربایجان با نتیجه 5 بر 5 و امتیاز مثبت 25 بر 23 تیم ایران Bـ را مغلوب کرد و سوم شد.

رده بندی تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

1- اوکراین 2- ایران Aـ 3- آذربایجان 4- ایران Bـ 5- ارمنستان 6- گرجستان 7- ایران Cـ 8- عراق 9- قرقیزستان

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۸/۳٠
تگ ها : کشتی

کسب عنوان قهرمانی و راهیابی به اردوی تیم ملی کشتی توسط علیرضا سرلک

عکس از آرشیو

مسابقات کشتی جام شاهد با قهرمانی تیم روسیه،نائب قهرمانی اوکراین و سومی تیم ایران Bدر تهران پایان یافت.در این دوره از مسابقات علیرضا سرلک کشتی گیر الیگودرزی علاوه بر دعوت شدن در اردوی تیم ملی جوانان مقام اول این دوره از مسابقات را نیز از آن خود نمود.

نتایج مسابقات کشتی علیرضا سرلک به شرح زیر می باشد:

علیرضا سرلک 6-1دیمتریونسوتیپاسکا (اوکراین)

علیرضا سرلک3-2محمد احمدی (ایران C)

علیرضا سرلک -قرقیزستان(عدم شرکت کننده برنده علیرضا سرلک)

علیرضا سرلک10-0کریل ژور الیوف (بلاروس)

علیرضا سرلک0-0(5-0)افشین رحمانی (ایرانA)

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۸/۱٤
تگ ها : کشتی

عناوین ورزشی مرتضی زمانی

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۸/۱٠
تگ ها : کشتی

تحویل دستگاه های بدنسازی و امادگی جسمانی به هیات های ورزشی

 

 

 

اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز در راستای تقویت و تجهیز اماکن و فضاهای ورزشی دستگاه های هاگ پا،اورکراس،اسکی فضایی،دوچرخه ثابت،پرس پا،بالاتنه،پرس سینه(دست باز) را به هیات های ورزشی: کشتی،تنیس روی میز،وزنه برداری،دو و میدانی،بوکس،تکواندو و کارته تحویل دادند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۸/٥

دیدار مسئولین هیات کشتی و فوتبال با مسئولین اداره ورزش و جوانان

امروز سه شنبه 5/9/94 مسئولین هیات کشتی و فوتبال شهرستان الیگودرز با مسئولین اداره ورزش و جوانان به گفتگو و رفع مشکلات پرداختند.در این جلسه رضا توکلی رئیس هیات کشتی و مرتضی زمانی مدال آور کشتی پیشکسوتان جهان در یونان و علیرضا سرلک عضو تیم ملی کشتی اعزامی به یونان و همچنین محمد حسن شاه نصیری رئیس هیات فوتبال شهرستان الیگودرز با رئیس اداره ورزش و جوانان دیدار داشتند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۸/٥
تگ ها : کشتی ، فوتبال

دیدار مسئولین اداره ورزش و جوانان الیگودرز با مدال اور کشتی پیشکسوتان جهان

 

 

روز گذشته مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز به دیدار مرتضی زمانی مدال آور  جام جهانی کشتی پیشکسوتان جهان رفتند و از زحمات و تلاش های ایشان قدردانی به عمل آمد.لازم به ذکر است مرتضی زمانی در وزن 120کیلوگرم گروهDقهرمانی جهان در کشور یونان صاحب مدال برنز گردید.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٢۸
تگ ها : کشتی

مرتضی زمانی مدال برنز گروه D قهرمانی جهان را از آن خود کرد

 

تیم کشتی آزاد ایران قهرمان رقابت های پیشکسوتان جهان در یونان شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان قهرمانی جهان روزهای 21 تا 26 مهرماه در شهر آتن پایتخت کشور یونان برگزار می شود.

در پایان رقابت های کشتی آزاد و در مجموع هفت گروه سنی تیم ایران با کسب 11 مدال طلا، 10 نقره و 26 برنز به مقام قهرمانی رسید و تیم های آمریکا و روسیه پس از تیم ایران دوم و سوم شدند.

گروه D:
58 کیلوگرم: سام الدین حسینی (ششم)
63 کیلوگرم: صمد خان پناه (برنز)
69 کیلوگرم: بهرام فرجامی (پنجم)
76 کیلوگرم: قاسم جوهری (طلا) عقیل حیدری (برنز) یداله داداشی (هفتم)
85 کیلوگرم: اسداله شیخ ریحانی (طلا) هرمز الماسی (برنز) رضا نجفیان (هشتم)
97 کیلوگرم: داود بنی نصرت (نقره) عزت اله رنجبر (یازدهم)
130 کیلوگرم: مرتضی زمانی (برنز)

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:۱٦ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٢٤
تگ ها : کشتی

تیم ایران قهرمان شد /کسب 47 مدال طلا، نقره و برنز

تیم کشتی آزاد ایران قهرمان رقابت های پیشکسوتان جهان در یونان شد.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد و فرنگی پیشکسوتان قهرمانی جهان روزهای 21 تا 26 مهرماه در شهر آتن پایتخت کشور یونان برگزار می شود.


در پایان رقابت های کشتی آزاد و در مجموع هفت گروه سنی تیم ایران با کسب 11 مدال طلا، 10 نقره و 26 برنز به مقام قهرمانی رسید و تیم های آمریکا و روسیه پس از تیم ایران دوم و سوم شدند.


نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:


گروه A: 
58 کیلوگرم: احمدرضا رستگار (طلا) احمد نظری (نقره)
63 کیلوگرم: حسینی (برنز)
69 کیلوگرم: نورالدین رجبی (برنز) حاجی بابایی (پنجم)
76 کیلوگرم: داود قلی پور (برنز) جواد صمدی روشن (دهم)
85 کیلوگرم: رضا گنجلی (برنز) ذبیح اله مطلبی (پنجم) سعید شمس آبادی (یازدهم)
97 کیلوگرم: جعفر کربلایی زاده (برنز) علیرضا امان الهی (برنز) رستم مصطفایی (نهم)
130 کیلوگرم: علی درزی نژاد (طلا)

 

گروه B:

58 کیلوگرم: رشید قلعه (ششم)
69 کیلوگرم: عباس لک (برنز) مسعود نهاوندی (نهم)
76 کیلوگرم: محمد احمدی (برنز) رسول طغیانی (برنز)
85 کیلوگرم: سارم شیرزادی (پنجم)
97 کیلوگرم: سهراب رحمت آبادی (طلا) جمشید مصطفایی (برنز)
130 کیلوگرم: محمد اکبرپور (طلا) محمدرضا کردبچه (برنز)


گروه C:
58 کیلوگرم: عظیم همتی (چهارم)
63 کیلوگرم: احداله هادی زاده (نقره) اسداله سلالی (پنجم)
69 کیلوگرم: حمیدرضا ربی (طلا) منصور حقیقت دوست (نقره) 
76 کیلوگرم: محمدکاظم نریمانی (نقره) حسن شجاعی (چهاردهم)
85 کیلوگرم: رضا صالحی (نقره) الیاس روحی (پنجم) احمدرضا سرلک (سیزدهم)
97 کیلوگرم: حبیب اله سروی (طلا)
130 کیلوگرم: حسین کاظمی (نقره) جابر سلیمانی (هشتم) اصغر زارعی (دوازدهم) اردشیر پورحکمت (سیزدهم)

 

گروه D:
58 کیلوگرم: سام الدین حسینی (ششم)
63 کیلوگرم: صمد خان پناه (برنز)
69 کیلوگرم: بهرام فرجامی (پنجم)
76 کیلوگرم: قاسم جوهری (طلا) عقیل حیدری (برنز) یداله داداشی (هفتم)
85 کیلوگرم: اسداله شیخ ریحانی (طلا) هرمز الماسی (برنز) رضا نجفیان (هشتم)
97 کیلوگرم: داود بنی نصرت (نقره) عزت اله رنجبر (یازدهم)
130 کیلوگرم: مرتضی زمانی (برنز)

 گروه E:

58 کیلوگرم: عبدالرضا موجی بوشهری (برنز)
69 کیلوگرم: حمید رسولی (برنز) داریوش سیدی (برنز)
85 کیلوگرم: اقبال کامل (نقره) بهروز الماسی (برنز)
130 کیلوگرم: صادق نظری (برنز) جمشید قادری (برنز)


گروه F:

58 کیلوگرم: ناصر رحیم زاده (طلا)
63 کیلوگرم: هوشنگ یدالهی (برنز) سید قاسم سید محمود (برنز)
69 کیلوگرم: صادق لاریجانی (طلا)
97 کیلوگرم: محمدجواد سمرقندی (برنز)
130 کیلوگرم: سید مجتبی میرجعفری (طلا)

 

گروه G:
58 کیلوگرم: بهزاد پنجه زاده (نقره) هاشم علی بیات (برنز)
63 کیلوگرم: احسان عباسی (چهارم)
69 کیلوگرم: کریم آقاوردی (چهارم)
76 کیلوگرم: محمدحسن بهنود (برنز)
85 کیلوگرم: احمد مریخی (پنجم)
97 کیلوگرم: رحمت اله سوساری (نقره)

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:۱۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٢٤
تگ ها : کشتی

اعزام تیم کشتی بزرگسالان الیگودرز به مسابقات استانی

مسابقات کشتی بزرگسالان استان در تاریخ 23لغایت 24مهرماه 94 در شهرستان خرم آباد برگزار می گردد.اسامی  تیم الیگودرز به شرح زیر می باشد:

57کیلوگرم:علیرضا حسینی- مسلم ناصری-عارف آرین

61کیلوگرم:اکبر آهو خوش

65کیلوگرم:حجت امانی

84کیلوگرم:حسین جلالی نژاد

90کیلوگرم:پوریا زمانی

120کیلوگرم:اشکان عسگری

مربیان:حسن آرین-علی آرین-غلام قلیان

داور همراه:مهدی سمیعی فرد-مجتبی بسحاق

سرپرست:روح الله سلطانی

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٢۳
تگ ها : کشتی

علیرضا سرلک نائب قهرمان جوانان کشور

 

رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور گرامیداشت شهیدان داریوش ریزه وندی و محمود شهبازی با شرکت 237 کشتی گیر از 31 استان در قالب 33 تیم، با انجام 287 کشتی در 8 دور روزهای 13 و 14 مهرماه در شهر اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار شد.

در این رقابتها علیرضا سرلک از شهرستان الیگودرز در وزن 50کیلوگرم نایب قهرمان کشور شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٢۱
تگ ها : کشتی

علیرضا سرلک نائب قهرمان جوانان کشور

 

رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور گرامیداشت شهیدان داریوش ریزه وندی و محمود شهبازی با شرکت 237 کشتی گیر از 31 استان در قالب 33 تیم، با انجام 287 کشتی در 8 دور روزهای 13 و 14 مهرماه در شهر اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار شد.


در پایان این رقابت ها تیم مازندران به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم های تهران و توابع تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.


رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:


رده بندی انفرادی:

50 کیلوگرم: 1- افشین رحمانی (مازندران) 2- علیرضا سرلک (لرستان) 3- محمد احمدی (مرکزی) 4- علی فاتحی (تهران) 5- نقی رضوانی (آذربایجان شرقی) 6- سعید انوری (همدان) 7- امیرحسین حیدرانلو (البرز) 8- محمد چاکری (هرمزگان) 9- احسان مهرانی پور (خراسان شمالی) 10- کوروش شیخ انصاری (اصفهان)
55 کیلوگرم: 1- خیراله قهرمانی (کرمانشاه الف) 2- یونس امامی (تهران) 3- نادر نصری (مازندران) 4- کاوه رحمت آبادی (توابع تهران) 5- معراج بهرام زاده (فارس) 6- جلال مدیری (بوشهر) 7- محمدرضا سروش (کرمانشاه ب) 8- مهدی یاری فر (زنجان) 9- امیر نوروزی (گیلان) 10- حمید احترامی (خراسان رضوی)
60 کیلوگرم: 1- ابوالفضل حاجی پور (مازندران) 2- نوید زنگنه (توابع تهران) 3- محمد نامجومطلق (گیلان) 4- فرهاد نوری (تهران) 5- سجاد امیری (مرکزی) 6- حافظ دشتیان (کرمانشاه ب) 7- احمد حسین وند (خوزستان) 8- حامد فلاحی (فارس) 9- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 10- امین ابراهیمی (آذربایجان غربی)
66 کیلوگرم: 1- سامان شجاعی (مازندران) 2- امیرحسین حسینی (توابع تهران) 3- مهدی نیازی (تهران) 4- فرزاد جلیلی (البرز) 5- هومن رشیدی (کرمانشاه الف) 6- محمد آقایی منش (خراسان رضوی) 7- جواد اسکندرزاده (خرسان شمالی) 8- پیام نعمت پور (لرستان) 9- محسن فرمانی (اردبیل) 10- مصطفی صالحی (یزد)
74 کیلوگرم: 1- مرتضی میرزایی (تهران) 2- خشایار شیرمرادی (توابع تهران) 3- علیرضا رضوانی (گیلان) 4- نیما اشقاقی (مازندران) 5- امیر غلامی (همدان) 6- احمد غلامی (خوزستان) 7- فردین یوسف لی (زنجان) 8- علیرضا صادقی (البرز) 9- علیرضا کشاورز (فارس) 10- امید صادقی (کردستان)
84 کیلوگرم: 1- ارشک محبی(کرمانشاه الف) 2- محمدحسین میرباغبان (توابع تهران) 3- علی موجرلو (مازندران) 4- آرش نیرآبادی (گلستان) 5- مهدی بابایی (همدان) 6- سجاد حیدری (تهران) 7- سید مجتبی صمدی (بوشهر) 8- نید ساعد موچشی (کردستان) 9- عرفان کرم ویسی (کرمانشاه ب) 10- معین  شفقی (گیلان)
96 کیلوگرم: 1- مسعود خواجه صالحانی (تهران) 2- علی اصغر اکبری (مازندران) 3- امیرحسین میرباباشاهی (گیلان) 4- شاهین حاجی میرزایی (کردستان) 5- امیر ارسلان تاتاری (خراسانرضوی) 6- شهریار یوسفی (بوشهر) 7- محسن رضایی (البرز) 8- سینا فرخان (اصفهان) 9- پیمان سعید (اردبیل) 10- سید بهنام حسینی (گلستان)
120 کیلوگرم: 1- امیررضا امیری (لرستان) 2- محسن سیر (مازندران) 3- محمد مرادی (کرمانشاه الف) 4- حسین ابراهیم اسفندی (تهران) 5- شایان جلیل زاده (توابع تهران) 6- هدایت رحمان زاده (کردستان) 7- علیرضا محمدی (سمنان) 8- صابر کولیوند (البرز) 9- سینا خلیل زاده (اردبیل) 10- اسماعیل خرمی (اصفهان)

رده بندی تیمی: 1- مازندران 71 امتیاز 2- تهران 63 امتیاز 3- توابع تهران 49 امتیاز 4- کرمانشاه الف 34 امتیاز 5- گیلان 27 امتیاز 6- لرستان 22 امتیاز


تیم اخلاق:‌ کردستان
مربی نمونه: ایمان طاهری خراسان جنوبی
داور نمونه: محمدعلی حبیبی (مرکزی)
فنی ترین کشتی گیر: ابوالفضل حاجی پور (مازندران)

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٢۱
تگ ها : کشتی

حضور سه کشتی گیر پیشکسوت الیگودرزی در تیم ملی

مسابقات کشتی پیشکسوتان جهان از تاریخ 25 مهر ماه 94 در کشور یونان برگزار خواهد شد.

هوشنگ پوری،احمد رضا سر لک و مرتضی زمانی 3کشتی گیر الیگودرزی حاضر در تیم ملی می باشند که به این کشور اعزام می گردند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٦/٢۱
تگ ها : کشتی

برگزاری مسابقات کشتی آزاد جوانان استان

مسابقات کشتی آزاد جوانان استان لرستان با حضور 109 کشتی‌گیر در قالب 11 تیم به مدت 2 روز و با انجام 124 کشتی در 9 دوره در مجموعه ورزشی شهید بهشتی الیگودرز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار یافته، در پایان این رقابت‌ها خرم‌آباد با کسب 68 امتیاز قهرمان شد و تیم‌های دورود با 60 و الیگودرز با 59 امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.
نتایج انفرادی‌:
50 کیلوگرم: 1- علی‌رضا سرلک (الیگودرز) 2- عارف پیرنیا ( دورود) 3- شاهین شیری (‌خرم‌آباد) و علی حافظی‌پور (بروجرد) 5- حمید دالوند(چالانچولان) و فرشید باقری (نور‌آباد)
55 کیلوگرم: 1- حسین حیات‌الغیب (خرم‌آباد) 2- ایمان رشنو (‌بروجرد) 3- آرش تشمال (‌الیگودرز) و میلاد پاپی (دورود) 5- حسین بازگیر(خرم‌آباد) و محمد گرجی (ازنا)
60 کیلوگرم: 1- محسن مرادی (‌خرم‌آباد) 2- مجید لطیفی (‌کوهدشت) 3- علی‌رضا رحمانی (‌بروجرد) و علی خادمی (‌دورود) 5- رضا آزاد‌بخت (کوهدشت) و سبحان نامداری (دورود)

66 کیلو‌گرم: 1- پیام نعمت‌پور (کوهدشت) 2- عباس دهقان (ازنا) 3- سبحان کونانی (کوهدشت) و یاسین‌ جان‌بزرگی (ازنا) 5- امیر‌حسین رشیدی (خرم‌آباد) و محمد خادمی (خرم‌آباد)

74 کیلو‌گرم: 1- محمد‌رضا آرش (ازنا) 2- محمد شامیرخانی (دورود) 3- امیر‌محمد کاکاوند و احمد دولتشاهی (خرم‌آباد) 5- احسان بیرانوند و حسین همتیان (بروجرد) 84 کیلو‌گرم: 1- رضا توکلی (الیگودرز) 2- میلاد دارابی (نورآباد) 3- احسان بیرانوند و حسین همتیان (بروجرد)

84 کیلوگرم: 1- رضا توکلی (الیگودرز) 2- میلاد دارابی (نورآباد) 3- حسین درویشی و علی سالاروند (دورود) 5- احسان بیرانوند و حسین همتیان از بروجرد 5- مسعود کر‌نوکر (چالانچولان) و فرشید سپهوند (خرم‌آباد)
96 کیلوگرم: 1- مجتبی عزیزی (‌خرم‌آباد) 2- عباس کلهر (ازنا) 3- حسین جلالی‌نژاد (‌الیگودرز) و عرفان حسینی (کوهدشت) 5- علی خرمی (چالانچولان) و امیر‌مهدی پوریانی (بروجرد)
120 کیلوگرم: 1- امیررضا امیری(‌خرم‌آباد) 2- سامان عسگری (الیگودرز) 3- محمد امیری (‌الشتر) و رضا لک (‌بروجرد) 5- حمید‌رضا گودرزی (چالانچولان) و مهران مختاری (دورود)
  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٦/۱٠
تگ ها : کشتی ، جوانان

تجلیل اداره ورزش و جوانان الیگودرز از مدال آوران رشته کشتی

مراسم تقدیر از کشتی گیران پیشکسوت و نونهال الیگودرز با حضور فرماندار شهرستان الیگودرز،مسئولین شورای شهر و مدیر دفتر دکتر توکلی نماینده محبوب شهرستان الیگودرز در محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد و در پایان توسط اداره ورزش و جوانان جوایزی به مدال آوران رشته کشتی تقدیم شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٦/٩

کسب دو مدال طلا و یک برنز در مسابقات کشتی پیشکسوتان و ناشنوایان کشور

مسابقات کشتی قهرمانی پیشکسوتان کشور با کسب مدال طلا  توسط مرتضی زمانی و هوشنگ پوری ومقام سوم احمد رضا سرلک به پایان رسید.اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز کسب این موفقیت ها را به همه همشهریان عزیز تبریک می گوید.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٦/٩
تگ ها : کشتی ، پیشکسوتان

مقام سومی نونهالان کشور توسط مهدی جعفری

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٦/٩
تگ ها : کشتی ، نونهالان