برگزاری مسابقات بوکس نونهالان استان لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 25آبانماه سالجاری مسابقات بوکس نونهالان استان لرستان  به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این دوره از مسابات 23بوکسور از شهرهای استان حضور داشتند.در پایان این رقابتهای 7نفر به اردوی انتخابی تیم بوکس نونهالان استان لرستان انتخاب شدند و قرار است 3نفر جهت اعزام به مسابقات کشوری که در آذرماه به میزبانی استان مرکزی برگزر می شود حضور پیدا کنند.اسامی 7نفر منتخب این مسابقات  بعد از بررسی در کمیته فنی استان اعلام خواهند شد.پیمان جمشیدوند و یوسف محمدی بسحاق از الیگودرز در این مسابقات امر قضاوت را بر عهده داشتند.در برگزاری این مسابقات علی دریاکش رئیس هیات بوکس شهرستان الیگودرز زحمات زیادی را مقبل شدند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٧
تگ ها : بوکس

گزارش تصویری از افتتاح خانه کاراته سالن چمن سلطان الیگودرز

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢۳
تگ ها : کاراته

حضور والیبالیستهای الیگودرزی جهت شرکت در مسابقات لیگ زیر گروه کشور

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، باشگاه والیبال زاگرس پوش بروجرد  جهت شرکت در مسابقات لیگ زیر گروه کشور روز جمعه ٢١ آبان ماه سال 95 تمرینات خود را زیر نظر حسین مقدم و حسین نیک ضمیر آغاز کرد.در اولین اردوی آمادگی باشگاه والیبال زاگرس پوش،بازیکنان راس ساعت ١٣ در سالن طالقانی حضور داشتند.از شهرستان الیگودرز عباس بسحاق،رضا ملک محمودی،امین فرزامی در این تیم حضور دارند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٢
تگ ها : والیبال

رئیس هیات هندبال شهرستان الیگودرز منصوب شد

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 22آبانماه سالجاری طی حکمی از سوی مهدی محمدی رئیس هیات هندبال استان لرستان رئیس هیات  هندبال شهرستان الیگودرز منصوب شد.در این حکم ایمان ظهرابی به عنوان رئیس هیات هندبال این شهرستان منصوب شد.ایمان ظهرابی کارمند بانک و از پیشکسوتان رشته هندبال شهرستان الیگودرز می باشد.قبل از انتصاب وی  هیات هندبال شهرستان الیگودرز به صورت سرپرست اداره می شد و حالت غیر فعال داشت.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٢
تگ ها : هندبال

برگزاری مسابقات بوکس نونهالان استان لرستان به میزبانی شهرستان الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، رئیس هیات بوکس شهرستان الیگودرز گفت: مسابقات بوکس نونهالان قهرمانی استان لرستان به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

علی دریاکش اظهار کرد: این مسابقات در رده نونهالان و با حضور کلیه شهرهای استان برگزار می شود.
وی افزود: این مسابقات به منظور افزایش انگیزه ،شناخت استعدادهای موجود نونهالان،ارتباط و همکاری کمیته های مهم و پایه ای  موجب رشد این رشته ورزشی در استان و رقابت بین ورزشکاران و باعث ارتقای سطح دانش مربیان می شود.
دریاکش تاکید کرد: هیات بوکس شهرستان الیگودرز در تلاش است ورزشکاران خوبی را در تمام رده های سنی این رشته مهیج ورزشی تربیت و به رشد و شکوفایی و رونق این ورزش مفرح کمک کند.
رئیس هیات بوکس  الیگودرز گفت: هیات بوکس الیگودرز  به عنوان یکی از هیات ها فعال و پرکار ورزشی در شهرستان و استان می باشد و ورزشکاران ملی پوش زیادی به مسابقات برون مرزی از طریق فدراسیون بوکس اعزام کرده است.
وی گفت:این مسابقات  در مورخه سه شنبه 25 آبان ماه سالجاری به میزبانی  این شهرستان و در سالن بوکس مجموعه ورزشی شهید ارسلان گودرزی برگزار خواهد شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٢
تگ ها : بوکس

مراسم افتتاحیه باشگاه کاراته ذبیح حبیبی در روستای چمن سلطان الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 21آبانماه سالجاری مراسم افتاحیه باشگاه ذبیح حبیبی واقع در روستای چمن سلطان الیگودرز با حضور اعضا شورای شهر الیگودرز ،برخی مسئولین شهرستان ،مردم میهمان نواز روستای چمن سلطان  و  کانچوسیف ا..کریمی برگزار شد.
اسامی هنرآفرینان روز جمعه 21آبانماه  عبارتنداز:
1- شیهان شاپورپیمان..شکستن دسته بیل با ساق پا.واجرای بی نظیرکمیته فنی کیوکوشین
2- سنسی ذبیح ا...حبیبی.شکستن 4غالب یخ با ساق پا
3 سمبای ولی حبیبی شکستن بلوک سیمانی با ساق دست
4 سنسی غیاثی شکستن12عدد دسته بیل در تمامی بدن
5 سنسی بهروز پایمرد و ابودر سرلک و فولاد وند اجرای کمیته و کاتا
6 سنسی رضاآسترکی شکستن بلوک سیمانی بر روی شکم با پوک
7 محمد توکلی.شکستن سنگ تراورتن با زوکی جودان.شیا.سیکن هیزا اوچی.و هیزا
8 سمبای مهدی مهدور شکستن بی نظیر غالب های یخ به ساق دست با یک ضربه هیجی
9 یوسف نادری شکستن 9عدد دسته بیل با ساق پا

10 مسعود نوری.شکستن دسته بیل داخل سر که برای بار دوم این آیتم رو برگزار کردن

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٢
تگ ها : کاراته

مسابقات بسکتبال قهرمانی مدارس شهرستان الیگودرز برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز،نائب رئیس هیات بسکتبال الیگودرز و مدیر باشگاه علم و ادب پاسارگاد گفت: مسابقات بسکتبال قهرمانی مدارس شهرستان الیگودرز از سوی تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان و با هماهنگی باشگاه علم و ادب پاسارگاد و هیات بسکتبال شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

امیر نعمت الهی اظهار کرد: این مسابقات در رده های ابتدایی،متوسطه اول و متوسطه دوم  برگزار می شود.
وی افزود: این مسابقات به منظور افزایش انگیزه ،شناخت استعدادهای موجود سه رده سنی،ارتباط و همکاری کمیته های مهم و پایه ای  موجب رشد این رشته ورزشی در استان و رقابت بین ورزشکاران و باعث ارتقای سطح دانش مربیان می شود.
نعمت الهی تاکید کرد: هیات بسکتبال شهرستان الیگودرز در تلاش است ورزشکاران خوبی را در تمام رده های سنی این رشته مهیج ورزشی تربیت و به رشد و شکوفایی و رونق این ورزش مفرح کمک کند.
نائب رئیس هیات بسکتبال الیگودرز گفت: هیات بسکتبال الیگودرز و باشگاه علم و ادب پاسارگاد  این شهرستان  به عنوان یکی از هیات ها و باشگاه های  فعال و پرکار ورزشی در رشته بسکتبال این استان دارای بیش از 150ورزشکار سازمان یافته است.
وی گفت:این مسابقات در مورخه25و26آبانماه سالجاری در مقطع ابتدایی،1و2آذر ماه در مقطم متوسطه اول ،6و7آذر ماه در مقطع متوسطه دوم  در سالن شماره یک  شهید بهشتی  این شهرستان برگزار خواهد شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٢
تگ ها : بسکتبال

به مناسبت اربعین حسینی صعود کوه نوردان الیگودرزی به قله سبلان برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 22آبان ماه سالجاری ،دبیر هیات کوه نوردی شهرستان الیگودرز خبر از صعود به قله سبلان داد.

امید هوشنگی گفت این صعود به مناسبت اربعین حسینی و با توجه به دستورالعمل فدراسیون کوه نوردی در خصوص برافراشتن پرچم یا حسین بر روی قله سبلان برگزار می شود و این صعود در تاریخ 28آبانماه لغایت 30آبانماه برگزار می شود.

وی گفت صعود به قلل مختلف درون مرزی و برون مرزی بصورت مستقل یا مشترک با هیئت کوه نوردی استان و فدراسیون کوه نوردی و سایر گروه­های مرتبط ورزشی، ارتقای آمادگی جسمانی ، حفظ سلامتی و نشاط روحی و روانی ، توسعه فرهنگ کوه نوردی و حفظ محیط کوهستان، امداد و نجات درکوهستان، بهره­ مندی از تجربیات یکدیگر در کوهستان، همراهی کوه نوردان خارجی در صعودهای درون مرزی، شناساندن زیبایی­های طبیعت ایران و جهان به اعضای گروه از طریق فعالیت ­های کوه پیمایی، کوه نوردی، سنگ­نوردی، جنگل­نوردی، کویر­نوردی، غارنوردی، دوچرخه ­سواری در کوهستان و سایر رشته­ های  مرتبط و برگزاری دوره مختلف مربیگری را از اهداف مهم هیات کوه نوردی شهرستان ذکر کرد.

لازم به ذکر استکوه سبلان در ۳۵ کیلومتری غرب شهر اردبیلو ۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شهرستان مشگین‌شهر واقع است.کوهستان سبلان به طور کلی سه قله معروف دارد، قله بزرگ آن به سلطان مشهور است و دو قله دیگر آن به هرم و کسری مشهورند. قسمت شرقی کوه سبلان به قله آتشفشان سبلان که در بلندای ۴۸۱۱ متری قرار دارد، منتهی می‌شود. تمام قله‌های سبلان در همهٔ ایام سال پوشیده از یخ و برف‌های دائمی هستند.

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٢
تگ ها : کوه نوردی

حضور تیم تکواندو الیگودرز در مسابقات لیگ استان لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 21آبانماه سالجاری مسابقات لیگ تکواندو دختران استان لرستان پیگیری شد.در ادامه هفته دوم  این  مسابقات تیم تکواندو دختران شهرستان الیگودرز متشکل از 9تکواندو کار حضور داشتند.در پایان این رقابتها معصومه ذلقی،ستایش ذلقی،پردیس سلطانی،پگاه عسگری مقام اول و فاطمه سرلک ، آناهیتا باقری نسب مقام دوم و شیوا علیمرادی مقام سوم را کسب کردند.در این دوره از مسابقات شهین زارعی از شهرستان الیگودرز به عنوان داور حضور داشتند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٢
تگ ها : تکواندو

خیرین ورزش یار الیگودرزی به یاری ورزش شهرستان آمدند

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 20آبانماه سالجاری به منظور توسعه و گسترش ورزش شهرستان الیگودرز ،حبیب اله جدیدی وکیل و نماینده تام الاختیار خیر ورزش یار شادروان غلام جدیدی در اداره ورزش و جوانان شهرستان حضور یافته و طی صورتجلسه ای تعداد 2باب مغازه تجاری ،یک باب ساختمان رفاهی شامل 5اتاق مجزا همراه با سرویس بهداشتی و حمام جهت استفاده کوهنوردان و خوابگاه و همچنین 500متر زمین جهت ساخت خوابگاه ورزشی در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار داد.

شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان در این باره اظهار کرد که ارزش کارها به نسبت اهمیت و تاثیر فردی و اجتماعی قابل سنجش است و بر اساس معارف دینی هرکسی که اثر نیکی را بنا نهد نسبت به آثار آن تا هر زمان که باقی و پا پرجاست ماجور است.

وی در پایان این جلسه ضمن تشکر و قدرانی از خانواده این بزگوار  گفت در صدد تشکیل مجمع خیرین ورزشیار برآمده و عنوان کرد که انسانهای پاک نیت و خیر خواه همواره مایه افتخار و مباهات در جامعه بوده که پیام انسان دوستی ،بذر امید وشادی را در دلها بارور می کنند و عزیزانی همچون سید عباس موسوی،خانواده های  احمد توکلی و...با اهدا زمین و ساخت سالن به عنوان خیر ورزش یار در جهت تعالی خواسته های جوانان گام برداشته اند.

در پایان این جلسه که با حضور تنی چند از ورزشکاران ،معتمدین و هیاتهای ورزشی برگزار شد  از  سید یحیی میرشاکی که در این راستا زحمات بی شماری را متقبل شذه است تشکر و قدردانی شد.سید یحیی میرشاکی نیز در این جلسه خواستار جلب اعتماد مردم به دستگاه های خدمات رسان شده و این راه را یکی از عوامل بسط و گسترش ورزش در این شهرستان بر شمردند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٢
تگ ها :

برگزاری مسابقات پینگ پنگ دختران مقطع متوسطه اول در شهرستان الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 20آبانماه سالجاری مسابقات پینگ پنگ  دختران مقطع متوسطه اول بین آموزشگاه های سطح شهر در محل خانه پینگ پنگ شهرستان الیگودرز بین 28 بازیکن بصورت دو حذفی برگزار شد.در پایان این رقابتها  حنانه رشیدی از مدرسه نمونه مقام اول، پروین اداوی از مدرسه نمونه مقام دوم و فاطمه جمشیدی از مدرسه ویلیام مقام سوم را کسب کردند.سرداوری این مسابقات بر عهده زهره آذرفر بود.
درپایان مسابقات به نفرات برتر از طرف اداره آموزش و پرورش مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٠

برگزاری مسابقات انتخابی پینگ پنگ دختران مقطع متوسطه دوم شهرستان الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 19آبانماه سالجاری  مسابقات انتخابی پینگ پنگ ( دختران ) آموزشگاه های سطح شهر مقطع متوسطه دوم  در محل خانه پینگ پنگ شهرستان الیگودرز بین 10 نفر شرکت کننده بصورت دو حذفی برگزار شد.در پایان این مسابقات  مهرانه صالحی از مدرسه شاهد مقام اول،مهرنوش لونی از مدرسه شاهد مقام دوم و مریم صالحی از  مدرسه نمونه مقام سوم را کسب کردند.سرداوری این مسابقات بر عهده زهره آذر فر بود.در پایان مسابقات به نفرات برتر از طرف اداره آموزش و پرورش شهرستان الیگودرز مدال و حکم قهرمانی اهداشد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٠

برگزاری مسابقات پینگ پنگ آموزشگاه های شهرستان الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 19آبانماه سالجاری مسابقات پینگ پنگ آموزشگاه های دختر شهرستان الیگودرز با حضور 26بازیکن در محل خانه پینگ پنگ شهرستان الیگودرز به صورت دو حذفی برگزار شد.در این مسابقات هلن امینی از مدرسه شکوفه های مهر مقام اول،فاطمه عیسی وند از مدرسه ملیکا مقام دوم،کیمیا کریمی از مدرسه ملیکا مقام سوم و مبینا احمدی از مدرسه ملیکا مقام چهارم را کسب کردند.در نتیجه تیمی نیز مدرسه دخترانه ملیکا مقام نخست را کسب کرد.سرداوری این مسابقات بر عهده سرداور مسابقات صدیقه جوکاربود.

در پایان به نفرات برتر مدال و حکم قهرمانی از طرف اداره آموزش و پرورش شهرستان الیگودرز اهدا شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٠

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان الیگودرز

 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، در مورخه 18آبانماه سالجاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان الیگودرز با حضور میرزایی اصل فرماندار شهرستان الیگودرز ،شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان و حضور اکثریت اعضا برگزار شد.در این جلسه که با محوریت ازدواج آسان جوانان انجام شد پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله  مجید ،رئیس اداره ورزش و جوانان  در مورد اهداف ازدواج سخنانی بیان کرده و این امر را پاسخ به ندای فطرت و دعوت به سنت حسنه ازدواج و پاسخ به ندای پیامبر اکرم(ص) و سلامت و امنیت اجتماعی و تولید نسل و دوری از هیجان و اضطراب عنوان کرد و در مورد مشکلات پیش روی جوانان از جمله نداشتن شغل ، مهریه های سنگین ، جهیزیه و مسکن را از عوامل موثر در به تاخیر انداختن و بالا رفتن سن ازدواج موثر دانستند.

وی در ادامه ایجاد مراکز مشاوره دانشجویی،دانش آموزی و ارائه مجوز مشاوره قبل از ازدواج را به دستگاه های عضو ستاد و سمن های متقاضی یکی از موثرترین اقدامات در خصوص ازدواج آسان جوانان دانسته و مشاوره برای همسریابی و رفع موانع دست و پا گیر جهت دادن تسهیلات به زوجهای جوان را از عوامل موثر در زمینه ازدواجهای آسان عنوان کرد.

در ادامه این جلسه درویشی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز  ازدواجهای دانشجویی و ایجاد شغل و کارآفرینی را مهمترین عامل جهت آسان کردن و فراهم ساختن زمینه برای ازدواج عنوان کرد .

عابدینی رئیس صندوق مهر امام رضا(ع) نیز از پرداختهای وام ازدواج در سال 93تا95گزارشی ارائه کردند.

در ادمه این جلسه میرزایی اصل رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان ضمن خوشامدگویی به اعضا و اولویت بدنی و تعیین کمیته های تخصصی را خواستار شد و بیان کرد که جلسات باید متناسب با ظرفیتهای و نیازهای شهرستان برگزار شود و برنامه ریزی ستاد باید متناسب با نیازهای جوانان بوده و می بایست با نگاه کارشناسی و تخصصی برگزار شده و تسهیلات بیشتری جهت ازدواج و اشتغال در اختیار جوانان قرار گیرد.

 پایان این جلسه نیز با چند بیت  شعر توسط عبدالسعید بهرامسری رئیس هیات والیبال شهرستان الیگودرز همراه بود که به شرح ذیل می باشد

خجل شدم زجوانی که زندگانی نیست

به زندگانی من فرصت جوانی نیست

من از دو روزه هستی به جان شدم بیزار

خدای را شکر که این عمر جاودانی نیست

پیش خورشید نگاهت من چراغی کوچکم

من خودم اهسته خواهم سوخت خاموشم نکن

نباید شیشه را با سنگ بازی داد

نباید بی تفاوت چتر ماتم را بدست خیس باران داد

کبوترها که جز پرواز آزادی نمی خواهند

نباید در حصار میله ها با دانه ی گندم به او تعلیم ماندن داد

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٢٠
تگ ها : جوانان

تقدیر از فرزند شهید علی بخشی و جانباز سرافراز حجت الله بخشی

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، این مراسم روز دوشنبه 17 آبان ماه با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگر پرسنل اداره کل ورزش و جوانان لرستان در سالن اجتماعات این اداره کل انجام شد.
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: برگزاری چنین مراسماتی در راستای ترویج فرهنگ جهاد و شهادت و زنده نگهداشتن یاد شهدا و بیان اهداف و آرمان های والای آنان است.
علی یاور عزیزپوربا اشاره به اینکه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، کمتر از شهادت نیست ، افزود: در این راستا تلاش شده است سالن های ورزشی استان به یاد و نام شهدا مزین شوند و این سیاست برای بقیه سالن ها و اماکن ورزشی ادامه خواهد داشت.
 
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت : مزین کردن سالن های ورزشی به نام شهدا، دیدارو سرکشی از خانواده های معظم شهدا، دعوت از خانواده های ایثارگران و شهدا در مناسبت های مهم و برگزاری یادواره های شهدا با همکاری بسیج ورزشکاران از جمله برنامه های اداره کل ورزش و جوانان لرستان در این راستا بوده است.
 
لازم به ذکر است ، در این مراسم مدیر کل ورزش و جوانان لرستان به عنوان خانواده ایثارگرتجلیل شد، همچنین35 نفر از پرسنل ایثارگرو خانواده معظم شهدا و جانبازان اداره کل ورزش و جوانان لرستان تجلیل شدند.
در این مراسم از سودابه علی بخشی کارمند اداره ورزش و جوانان الیگودرز و فرزند شهید بزرگوار علی بخشی و حجت الله بخشی رئیس اسبق اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز و   جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس تقدیر شد.
  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱۸
تگ ها :

حضور داوران بسکتبال الیگودرز در مسابقات لیگ برتر بسکتبال

در مورخه 14آبانماه سالجاری مسابقات لیگ  برتر بسکتبال  بزرگسالان استان لرستان با برگزاری یک دیدار در سالن طالقانی شهرستان بروجرد برگزار شد.در این دیدار داورانی از شهرستان الیگودرز جهت قضاوت حضور داشتند.قضاوت این مسابقه بر عهده کیومرث نصرتی از شهرستان دورود،مقداد فریدونی از شهرستان الیگودرز و رضا سرلک فر از شهرستان الیگودرز بود.لازم به ذکر است در سالجاری قضاوت بازیهای حساس مختلف بر عهده داورانی از شهرستان الیگودرز بوده است.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱۸
تگ ها : بسکتبال

نخستین جشنواره یکروزه استعدادیابی بسکتبال به میزبانی الیگودرز برگزار می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان الیگودرز گفت: جشنواره مشترک استعدادیابی رده های سنی (میکرو و مینی)به پیشنهاد باشگاه بسکتبال علم و ادب پاسارگاد در  شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

حسینعلی شفیعی  اظهار کرد: این مسابقات در رده های سنی میکرو و مینی برگزار می شود.
وی افزود: این مسابقات به منظور افزایش انگیزه ،شناخت استعدادهای موجود دو رده سنی،ارتباط و همکاری کمیته های مهم و پایه ای  موجب رشد این رشته ورزشی در استان و رقابت بین ورزشکاران و باعث ارتقای سطح دانش مربیان می شود.
شفیعی تاکید کرد: هیات بسکتبال شهرستان الیگودرز در تلاش است ورزشکاران خوبی را در تمام رده های سنی این رشته مهیج ورزشی تربیت و به رشد و شکوفایی و رونق این ورزش مفرح کمک کند.
رئیس اداره ورزش و جوانان گفت: هیات بسکتبال الیگودرز و باشگاه علم و ادب پاسارگاد  این شهرستان  به عنوان یکی از هیات ها و باشگاه های  فعال و پرکار ورزشی در رشته بسکتبال این استان دارای بیش از 150ورزشکار سازمان یافته است.
وی گفت:این مسابقات در مورخه جمعه 20آبانماه سالجاری و با حضور نفرات متنخبی از شهرهای دورود ،ازنا و الیگودرز در سالن شهید بهشتی  این شهرستان برگزار می شود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱۸
تگ ها : بسکتبال

قضاوت حساس ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال لرستان توسط داوران الیگودرزی

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال لرستان با برگزاری 5 بازی طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در 5 شهر استان دنبال شد.

در حساسترین بازی این هفته تیم فوتبال نساجی بروجرد با نتیجه 4بر3مقابل تیم یاسین خرم اباد به برتری رسید.قضاوت این مسابقه حساس بر عهده تیم داوری الیگودرز بود.علی صباحی به عنوان داور ،شهاب ملکی به عنوان کمک داور اول ،سامان فرهادی داور جوان و اینده دار فوتبال الیگودرز به عنوان کمک داور دوم  و مهدی خسروی از بروجرد به عنوان داور چهارم امر قضاوت را بر عهده داشتند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱۸
تگ ها : فوتبال

تساوی هر دو نماینده الیگودرز در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال لرستان

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز  به نقل از پایگاه خبری یافته لرستان، هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال لرستان با برگزاری 5 بازی طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در 5 شهر استان دنبال شد.

 نساجی بروجرد این هفته با یک تیر 3 نشان زد و با شکست دادن 4 بر 3 تیم یاسین خرم‌آباد، علاوه بر کسب 3 امتیاز بازی، اختلاف امتیازاتش با یکی از رقبای اصلی خود برای کسب عنوان قهرمانی را بیشتر کرد و همچنین انتقام شکست بازی رفت را نیز از این تیم گرفت.
در این بازی که به قضاوت علی صباحی از الیگودرز برگزار گردید، گل برتری بروجردی ةا در دقیقه 93 وارد دروازه تیم مهمان شد.

یاسین که تا نیم‌فصل اول پیشتاز مسابقات بود، پس از درگذشت نابهنگام مرحوم "کرم بیرانوند" مدیر عامل خود در نیم‌فصل، به ناگهان سیر نزولی پیدا کرد.
این هفته  تیم شاهد پلدختر دیگر مدعی کسب عنوان قهرمانی با نتیجه 3 بر 2 مقابل میزبانش نگین سفیدکوه دورود پیروز شد تا جدی‌ترین تعقیب کننده نماینده بروجرد باشد.
رهاورد خرم‌آباد نیز که چند بازی است نمی‌بازد این هفته در خانه یک بر یک با میلاد الیگودرز مساوی کرد و میلاد نیز دومین تساوی پی در پی این فصلش را رقم زد.
پرسپولیس پلدختر پس از مدت‌ها شهد شیرین پیروزی را چشید و در خانه 2 بر یک از سد شهرداری سپیددشت گذشت تا بالاخره خانه آخر جدول را ترک کند.
بازی تیم‌های پرسپولیس الیگودرز و علمی کاربردی دورود نیز در الیگودرز با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت تا پرسپولیس به انتهای جدول سقوط کند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱۸
تگ ها : فوتبال

کسب رتبه برتر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان الیگودرز در استان لرستان

به گزارش روابط عمومی  اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، جایگاه ویژه روابط عمومی در ادارات و سازمان ها چیزی نیست که مدیر یک نهاد چه دولتی و چه غیر دولتی به راحتی از کنار آن بگذرد چرا که مهارت یک مسئول روابط عمومی می تواند بیشتر فعالیت های مجموعه ی خود را با کمترین هزینه به جامعه هدف خود بشناساند و به پیشرفت آن مجموعه کمک کند.
در استان لرستان ،تنها چند نهاد دولتی هستند که از روابط عمومی های خوب و فعالی برخوردارند که با نهایت تلاش سعی در موفقیت مجموعه خود دارند.
ارتباط مستمر با رسانه ها و تهیه خبر های مجموعه خود یکی از شاخص هایی است که می تواند نشانگر فعال بودن یک مدیر روابط عمومی باشد.در این خصوص برخی روابط عمومی های دستگاه های دولتی استان مانند اداره کل ورزش و جوانان ، در خصوص گزارش خبرهای حوزه ی مدیریتی خود بسیار خوب و قابل تحسین عمل می کنند که نشان دهنده درک جایگاه روابط عمومی توسط این مدیران است.

در نشست شورای روابط عمومی‌های اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان که در مورخه 17آبانماه سالجاری با حضور مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان؛   برگزار شد ، حسین زنده دلی مسؤول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز  به رتبه برتر در حوزه ادارات شهرستان دست یافت.

ارزیابی از روابط عمومی در بخشهای مدیریت راهبردی و ارتباطات الکترونیکی،اطلاع رسانی،ارتباطات رسانه ای و بخش ویژه شعار سال انجام و مستندات عملکردی ارائه شد.

روابط عمومی‌ اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان در بین روابط عمومی‌های ادارات کل ورزش و جوانان  کشور نیز حائز رتبه‌های برتر کشوری شده است.

لوح سپاس روابط عمومی برتر استان در سال 95

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱۸
تگ ها : روابط

حضور تیم بوکس شهرستان الیگودرز در مسابقات چند جانبه اراک

در مورخه 14آبانماه سالجاری مسابقات بوکس چند جانبه اراک با قهرمانی تیم الیگودرز در سه رده نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان برگزار شد.در این دوره از مسابقات سه تیم از اراک،یک تیم از الیگودرز و یک تیم از شهرستان ساوه حضور  داشتند.در این دوره از مسابقات و در رده سنی نونهالان و  در وزن 28 و 38کیلوگرم  جمال رسولی مقام اول،وزن 40کیلوگرم  حسین موسوی مقام اول را کسب کردند.

در رده سنی نوجوانان و در وزن 54کیلوگرم حسن افروغ مقام اول،در وزن 60کیلوگرم امین اسماعیلی مقام اول را کسب کردند.

در رده سنی جوانان و در وزن 60کیلوگرم میثم رسولی مقام اول را کسب کرد.

در رده سنی بزرگسالان و در وزن 49کیلو گرم  رضا کوچکی  مقام اول ودر وزن 60کیلوگرم میثم رسولی مقام اول و  در وزن  64کیلوگرم محسن پازیار مقام اول را کسب کردند.

سرپرستی و مربیگری تیم بوکس الیگودرز بر عهده فرهاد فولادوند و عباس بسحاق بود.قرار از بازی برگشت این مسابقات به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱٦
تگ ها : بوکس

گزارش تصویری از حضور رئیس هیات کشتی استان لرستان در شهرستان الیگودرز

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱٦
تگ ها :

قهرمانی تیم تک لیفت الیگودرز در مسابقات چند جانبه کشور در خرم آباد

مسابقات تک پرس سینه و تک لیفت چند جانبه کشور با حضور 190شرکت کننده در قالب 25تیم به میبانی خرم آباد در مجموعه ورزشی تختی برگزار شد.

در این دوره از مسابقات و در رده پرس سینه تیم خرم اباد مقام اول،بروجرد مقام دوم و تبریز مقام سوم را کسب کدند.

در رده تک لیفت تیم الیگودرز با شایستگی صاحب عنوان قهرمانی شد و تیم های مرودشت شیراز و همدان دم و سوم شدند.

کاپ اخلاق به باشگاه زنده یاد فریدون علی اکبری از شهرستان الیگودرز اهدا شد.

از شهرستان الیگودرز نفرات ذیل توانستند رتبه های برتر را کسب کنند

میثم صادقی،پیام پایمرد،مسعود نظری،رضا صادقی،دانیال عبدالوند،عباس جمشیدی،ایمان جمشیدی،علی طاهری

سرپرست و مربی:رشید توکلی،حسن علی اکبری

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱٦
تگ ها : تک لیفت

صدور کارت بیمه ورزشی برای کوچکترین عضو خانواده ورزش ایران و جهان

ساتیام عزیزی کوچکترین عضو خانواده ورزش کشور و جهان در مورخه 15آبانماه سالجاری به دنیا امد.لذا به یمن قدم این تازه متولد شده  یک عدد کارت بیمه ورزشی رشته تکواندو  توسط والدین به نوزاد اهدا شد.در گفتگوی کوتاه روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز  سهراب عزیز رئیس هیات تکواندو شهرستان الیگودرز و پدر ساتیام ،هدف از این کار را اهمیت دادن به بیمه ورزشی توسط کلیه ورزشکاران عنوان کرد.اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز  تولد "ساتیام" عزیز را به خانواده محترم وی تبریک عرض می کند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱٦
تگ ها : بیمه ورزشی

حضور والی زاده مرادی رئیس هیات کشتی استان لرستان در شهرستان الیگودرز

در مورخه 12آبانماه سالجاری به منظوری رسیدگی به مشکلات هیاتهای کشتی استان لرستان ،والی زاده مرادی رئیس هیات کشتی استان به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان و تعدادی از اعضا هیات کشتی و پیشکسوتان شهرستان الیگودرز از هیات کشتی شهرستان بازدید به عمل آمد.در ابتدا این سفر کاری مسئولین به دیدار سید عباس موسوی خیر ورزشیار رشته کشتی که از سالیان متمادی با این هیات روابط دوستانه ای داشته و در ساخت سالن ورزشی کشتی و همچنین سالن جانبی بدنسازی تعامل بسیاری با اداره ورزش و جوانان در احداث این مکان داشته دیدار و گفتگو کرد.در این دیدار والی زاده مرادی ضمن تشکر و قدردانی به بحث تشکیل مجمع خیرین ورزش یار اشاره و یکی از سیاستهای وزارت را تشکیل این مجمع در استانها و شهرستانها عنواد کرد و بعد از دیدار از خیرین ورزش یار از سالن کشتی شهرستان دیدن و قول مساعد در زمینه اهدا تجهیزات ورزشی به سالن کشتی و سالن بدنسازی را به هیات داده و از زحمتکشان این رشته از جمله مربیان ،پیشکسوتان ،ورزشکاران و رئیس هیات و اعضا هیات شهرستان تقدیر و تشکر کرد.در این جلسه شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان نیز ضمن خوشامدگویی و خسته نباشید به هیات استان  و ورزشکاران ،گزارشی در خصوص کارهای انجام شده در بحث عمرانی و تجهیزات سالن کشتی و مساعدتهایی که با هیات شهرستان داشته اند ،ارائه کرد و خواستار توجه هر چه بیشتر هیات استان به کشتی شهرستان الیگودرز شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱٥
تگ ها : کشتی

گزارش تصویری از حضور ورزشکاران در راهپیمایی یوم الله 13آبانماه

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز؛ مراسم راهپیمایی 13 آبان امروز در شهرستان الیگودرز همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

این مراسم در الیگودرز از میدان امام خمینی(ره) به سوی میدان امام حسین(ع) و گلزار شهدا گمنام   با حضور گسترده قشرهای مردم، دانش آموزان،ورزشکاران،مربیان ، دانشجویان و طلاب حوزه های علمیه برگزار شده است.

حضور گسترده دانش آموزان و ورزشکاران دختر و پسر در این مراسم با در دست داشتن پرچم های کشور ایران اسلامی شور خاصی به این مراسم داده است.

ورزشکاران همچنین با در دست داشتن عکس هایی از امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و شهیدان، ادامه راه امام و شهیدان و دفاع از آرمان های انقلاب را فریاد می زنند.

دانش آموزان ورزشکار با حضور خود و سردادن شعار مرگ بر آمریکا برائت خود را از ایادی استکبار فریاد می کنند و به دنیا نشان می دهند دانش آموزان ایران اسلامی دانشمندان فردای این کشور هستند که با ایمان و تخصص خود هرگز نمی گذارند ایادی شرق و غرب بر این کشور مسلط شوند و تا پای جان پای آرمانهای انقلابی پشت سر رهبر فرزانه ایستاده اند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱۳
تگ ها : 13 آبان

برگزاری مسابقات شنا دختران شهرستان الیگودرز

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز؛ به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقات شنا دختران در رده های سنی نونهالان و نوجوانان به میزبانی استخر بانوان در شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این دوره از مسابقات 40نفر به رقابت پرداختند و در پایان نتایج ذیل به دست امد.
در رده سنی زیر 10سال88-87 و در ماده کرال سینه حنانه دریاکش مقام اول،فاطیما بهرامی مقام دوم و،آیدا طاهر گودرزی مقام سوم و در ماده قورباغه حنانه دریاکش مقام اول،نرگس فرهادی مقام دوم ، تیام خیراله لونی مقام سوم و در ماده کرال پشت حنانه دریاکش مقام اول،یگانه سرلک مقام دوم،ملیکا امینی مقام سوم و در ماده پروانه فاطیما بهرامی مقام اول،زهرا هاشمی مقام دوم و تیام آهو خوش مقام سوم را کسب کردند.
در رده سنی زیر 10 سال 86-85و در ماده کرال سینه ستایش طراز پور مقام اول،مینا ارجمندی مقام دوم،بهاران بهرامسری مقام سوم و در ماده قورباغه نگار حاجی حاجی و نگار رئوفی مقام اول،محدثه سرلک مقام دوم،وفا تاجمیری مقام سوم و در ماده پروانه محدثه سرلک مقام اول،ستایش میرزایی مقام دوم،مبینا ارجمندی مقام سوم و در ماده کرال پشت وفا تاجمیری مقام اول،نگار حاجی حاجی مقام دوم و آریاناز رئوفی مقام سوم را کسب کردند.
در رده سنی نونهالان 84-83 و در مادره کرال سینه زهرا سلطانی مقام اول،زهرا السادات اطیابی مقام دوم،مبینا سلطانی مقام سوم و در ماده قورباغه زهرا سلطانی مقام ول،یکتا سرلک مقام دوم،مبینا سلطانی مقام سوم و در ماده کرال پشت زهرا سلطانی مقام اول،زهرا سادات اطیابی مقام دوم ،مبینا سلطانی مقام سوم و در ماده پروانه زهرا سلطانی مقام اول،مبینا سلطانی مقام دوم و زهره ذلقی مقام سوم را کسب کردند.
در رده سنی نوجوانان 82-81و در ماده کرال سینه روژان گودرزی مقام اول،محدثه سرلک مقام دوم،دریا رضایی مقام سوم و در مادره قورباغه روژان گودرزی مقام اول،دریا رضایی مقام دوم و بیدخت رضایی مقام سوم و در ماده کرال پشت روژان گودرزی مقام اول،محدثه سرلک مقام دوم و بیتا سرلک مقام سوم را کسب کردند.
در پایان این مسابقات توسط اداره ورزش و جوانان و هیات شنا الیگودرز به نفرات برتر لوح قهرمانی اهدا شد.
  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱٢
تگ ها : شنا

تقدیر از پهلوان حاج نصرت گودرزی در حاشیه برگزاری نمایشگاه یادها و خاطره ها

در مورخه 10آبان ماه سالجاری به مناسبت هفته تربیت بدنی و در زمان  برگزاری نمایشگاه یادها و خاطره ها ورزش الیگودرز ،رئیس   اداره ورزش و جوانان و برخی از مسئولین هیات های ورزشی شهرستان الیگودرز از  پهلوان حاج نصرت گودرزی قهرمان اسبق کشتی  تقدیر به عمل امد.در حاشیه مراسم تقدیر از پهلوانان و ورزشکاران که با حضور پیشکسوتان ورزش شهرستان همراه بود از زحمات اداره ورزش و جوانان در راه اندازی این نمایشگاه و جمع آوری مدارک قدیم ورزش تقدیر شد.لازم به ذکر است در مورخ 2آبانماه سالجاری و در حاشیه افتتاح سالن باستانی که با حضور استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شد ، مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان از نمایشگاه یادها و خاطرات ورزش شهرستان الیگودرز دیدار به عمل آوردند که مورد توجه و تقدیر قرار گرفت.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۱۱
تگ ها :

برنامه رکاب زدن به ناسبت هفته تربیت بدنی در شهرستان الیگودرز

در مورخه 7آبان ماه سالجاری به مناسبت هفته تربیت بدنی ،برنامه رکاب زدن مسیر ازالیگودرزبه خمه وکاظم آبادوبرگشت از جاده خمین به دهنو وگردنه خاکبار،ودرپایان الیگودز به مسافت۱۱۱کیلومتر برگزار شد.در این برنامه دوچرخه سواری سرهنگ صلواتی، مجید نظری، وحید خورشیدی،  علی رحیمی، مسعود انصاری، مازیار رحیمی حضور داشتند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۸

پیمایش دره دورک توسط کوه نوردان الیگودرز

در مورخه 7آبان ماه سالجاری به مناسبت هفته تربیت بدنی پیمایش دره دورک توسط کوه نوردان شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این برنامه کوه نوردی 20کوه نورد از شهرستان الیگودرز حضور داشتند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۸
تگ ها : کوه نوردی

نتایج هفته یازدهم لیگ برتر استان،پیراهن جدید باشگاه میلاد با طرح پیراهن بختیاری

هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال لرستان با برگزاری 5 بازی طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در 5 شهر استان دنبال شد.
سرمه‌ای‌پوشان نساجی بروجرد که هفته پیش دوباره صدرنشین شده بود این هفته نیز به منظور تداوم صدرنشینی با یک گل از سد سفیدپوشان میلاد الیگودرز عبور کردند.
رهاورد خرم‌آباد نیز که چند هفته‌ای است خوب نتیجه می‌گیرد، این بار نیز 2 بر یک از سد پرسپولیس پلدختر عبور کرد.
شاهد پلدختر به تلافی شکست همشهری خود با 3 گل یاسین خرم‌آباد را در هم کوبید. یاسین که دور رفت پیشتاز بود، پس از درگذشت نابهنگام "کرم بیرانوند" مدیرعامل این باشگاه، در دور برگشت نتایج مطلوبی کسب نکرد.
دربی دورود بین تیم‌های علمی کاربردی و نگین سفیدکوه در پایان با یک گل به نفع نگین سفیدکوه پایان پذیرفت.
شهرداری سپیددشت نیز دست به کار بزرگی زد و در زمین خود با 4 گل پرسپولیس الیگودرز را در هم کوبید.

این مسابقات زیر نظر "مجید یاراحمدی" مسوول کمیته مسابقات هیأت فوتبال لرستان برگزار می‌شود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۸
تگ ها : فوتبال

گزارش تصویری از ایمان رضایی قهرمان پرورش اندام باشگاه های کشور

مقام سوم مسابقات جوانان کشورسال 91

مقام اول مسابقات استان تهران شهریور 95

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۸

برگزاری کارگاه استعدا یابی پینگ پنگ دبیران ورزش استان لرستان

در مورخه 6آبان ماه سالجاری کارگاه استعدادیابی پینگ پنگ با حضور 43نفر از مربیان و دبیران ورزش شهرستانهای دورود،بروجرد،الیگودرز،معمولان،رومشکان،ویسیان،بیرانشهر و خرم آباد در خانه پینگ پنگ استان زیر نظر بهلولی و زهرا بیرانوند از مدرسان فدراسیون  برگزار شد.در این کارگاه آموزشی مدرسین نحوه استعدادیابی در بین دانش اموزن را اموزش دادند.در پایان با حضور مسئول تربیت بدنی اموزش و پرورش و دبیر هیات پینگ پنگ استان به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت اهدا شد و از آرین خسروی بازیکن نونهالان استان که در جشنواره سراسری استعدادیابی حضور موفقی داشته تقدیر شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۸

برگزاری مسابقات آزاد پینگ پنگ جوانان استان لرستان

در مورخ 7آبان ماه سالجاری به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقات آزاد  پینگ پنگ  جوانان پسر استان به میزبانی شهرستان خرم آباد برگزار شد.در پایان این مسابقات lمهدی زینی وند از پلدختر مقام اول،علی بداق از خرم آباد مقام دوم،حسین عیسی وند از الیگودرز مقام سوم را کسب کردند.قضاوت این دوره از مسابقات به سرداوری عباس ترابی داوری ملی فدراسیون پینگ پنگ کشور بود.نفرات برتر جهت شرکت در مسابقات آزاد پینگ پنگ کشور که در تاریخ 12لغایت14آبان ماه در شهر بناب آذربایجان شرقی برگزار می شود در معیت تیم استان لرستان اعزام خواهد شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۸

کسب مقام سوم کشتی گیر الیگودرز در مسابقات جام شاهد

 

عکس از آرشیو است...

 

مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جوانان جام شاهد، با حضور 12 کشور دنیا و 27 تیم روزهای 6 و 7 آبان ماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.
در پایان این مسابقات در رشته کشتی فرنگی تیم ملی کشتی ایران به عنوان قهرمانی رسید و تیم های روسیه و ایران توسعه دوم و سوم شدند.
در کشتی آزاد نیز تیم روسیه عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و تیم های ایران و ایران B به ترتیب دوم و سوم شدند.

در این دوره از مسابقات علیرضا سرلک کشتی گیر الیگودرز موفق به کسب مدال برنز این مسابقات شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/۸
تگ ها : کشتی

برگزاری کلاس توجیهی و اموزشی بین حلقه های صالحین شهرستان الیگودرز

در مورخه 29مهرماه سالجاری به مناسبت هفته تربیت بدنی یکدوره کلاس اموزشی تیر و کمان بین حلقه های صالحین پایگاه های بسیج حوزه حضرت زهرا(س)در اردوگاه روستای گایکان با همکاری هیات تیر و کمان شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این دوره اموشی حدود 300نفر  تیر اندازی با کمان کاپوند،ریکرو و سنتی را زیر نظر مربیان هیات شهرستان الیگودرز مورد اموزش قرار گرفتند.در پایان این رقابتها تیم پایگاه اسرا رتبه اول،حوزه حضرت زهرا(س)رتبه دوم و تیم پایگاه حضرت زهرا (س)رتبه سوم را کسب کردند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٦
تگ ها : تیر کمان

برگزاری مسابقات تیر کمان به مناسبت هفته تربیت بدنی

در مورخه 29دی ماه سالجاری به مناسبت هفته تربیت بدنی یکدوره مسابقات تیر و کمان در بخش ریکرو ،کامپوند و کمان سنتی در اردوگاه فرهنگی رستای گایکان الیگودرز در گروه های سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان در مسافت 15الی20متر برگزار شد.در این دوره از مسابقات 20ورزشکار حضور داشتند.در پایان این رقابتها و در رده سنی نونهالان فاطمه میر ،رده سنی نوجوانان مرضیه سرلک ، رده سنی جوانان سیده مریم موسوی و در رده سنی بزرگسالان سیده فاطمه موسوی موفق به کسب عناوین نخست این مسابقات شدند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٦
تگ ها : تیر کمان

گزارش تصویری از ورزشکاران روستای شاهپور اباد مرکز بخش بربرود غربی الیگودرز

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٥
تگ ها : شاپور آباد

درخشش ورزشکاران الیگودرز در مسابقات قوی ترین مردان استان همدان

 

در مورخه 30مهرماه ماه سالجاری مسابقات قویترین مردان رشته کنده زنی استان همدان با قهرمانی دو ورزشکار الیگودرزی به کار خود پایان داد.در دسته 105کیلوگرم بزرگسالان حشمت اله علی اکبری با رکورد 5تکرار مقام اول را کسب کرد.رشید توکلی نیر در دسته 90کیلوگرم بزرگسالان با رکورد 10 تکرار موفق به کسب مقام اول این دوره از مسابقات شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٥
تگ ها : کنده زنی

دیدار مدیر کل ورزش و جوانان لرستان از حسینه حضرت ابوالفضل (ع)الیگودرز

 

در مورخه 2آبانماه سالجاری دکتر عزیزپور  مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان از حسینه و زائرسرای حضرت ابوالفضل (ع)دیدار کردند.در این دیدار جمعی از پیشکسوتان،ورزشکاران و مسئولین ورزش شهرستان نیز حضور داشتند.لازم به ذکر است حسینه حضرت ابوالفضل(ع)در طول سال در جهت بهتر برگزار شدن مسابقات استانی و کشوری همکاری بسیار بالایی در جهت اسکان ورزشکارن انجام داده است که مورد استقبال مسئولین قرار گرفته است.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٥
تگ ها : فوتبال

یک تساوی و یک شکست برای نمایندگان الیگودرز در مسابقات لیگ برتر فوتبال لرستان

هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال لرستان با برگزاری 4 بازی طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در 4 شهر استان دنبال شد.
 تیم نساجی بروجرد که هفته پیش از صدر جدول دور شده بود این هفته میزبان شاهد پلدختر یکی از رقبای بالانشین جدول بود که در پایان با نتیجه 2 بر یک از سد مهمانش عبور کرد تا با یک تیر دو نشان بزند و هم 3 امتیاز بازی را کسب کند و هم اختلاف امتیازاتش را با تیم شاهد افزایش دهد.
یاسین خرم‌آباد که تا هفته قبل صدرنشین مسابقات بود در زمین خود برابر دانشگاه علمی کاربردی دورود با تساوی یک بر یک متوقف شد تا به رده دوم سقوط کند. این اولین تساوی تیم دورودی در لیگ برتر استان بود.
البته این هفته میلاد الیگودرز نیز که تا کنون بدون تساوی مانده بود، با میزبانش پرسپولیس پلدختر به تساوی پر گل 2 بر 2 رسید تا عدد صفر در خانه تساوی‌های این تیم در جدول نیز پاک شود.
در دیگر بازی این هفته رهاورد خرم‌آباد با کسب پیروزی یک بر صفر مقابل میزبانش پرسپولیس الیگودرز، اختلاف امتیازاتش را با تیم‌های صدر جدول کم کرد.
همچنین بازی تیم‌های نگین سفیدکوه دورود و شهرداری سپیددشت برگزار نشد.

در ادامه این مسابقات روز پنجشنبه 4/8/95شهرداری سپید دشت میزبان پرسپولیس الیگودرز است و میلاد الیگودرز از نساجی بروجرد میزبانی می کند.

در این مسابقات و تا پایان هفته دهم میلاد الیگودرز با 16امتیاز مقام پنجم و پرسپولیس الیگودرز با 7امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی قرار گرفته اند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٥
تگ ها : فوتبال

کسب مقام سوم مسابقات کشور توسط حسین جلالی

در مورخه 18مهرماه سالجاری مسابقات کشتی جوانان کشور به میزبانی استان تهران برگزار شد.در این دوره از مسابقات حسین جلالی کشتی الیگودرزی موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٥
تگ ها : کشتی

گزارش تصویری از افتتاح سالن باستانی شهدا مدافع حرم و دیدار ورزشکاران با مدیر کل

در مورخه 2آبان ماه سالجاری سالن باستانی شهیدان مدافع حرم با حضور استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان به همراه تعدادی از ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش الیگودرز در مجموعه ورزشی شهید ارسلان گودرزی افتتاح شد.در پایان این مراسم ورزشکاران و پیشکسوتان با مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان دیدار و گفتگویی صمیمی انجام دادند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۸/٥
تگ ها : باستانی