گزارش تصویری از دیدار مسئولین ورزش شهرستان از تمرینات بوکس الیگودرز

در مورخه 28مهرماه سالجاری به مناسبت هفته تربیت بدنی مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز از تمرینات تیم بوکس شهرستان بازدید کردند.در این دیدار عباس بسحاق سرمربی بوکس الیگودرز به بیان مشکلات و برخی موانع اعزام تیم ها به مسابقات مختلف استانی و منطقه ای و کشوری پرداختند.در این دیدار دیگر پیشکسوتان بوکس شهرستان به بیان دیدگاه خود در مورد مسائل ورزشی برداختند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٩
تگ ها : بوکس

دیدار با پیشکسوت وزنه برداری شهرستان الیگودرز

در مورخه 26مهر ماه سالجاری به مناسبت روز تربیت بدنی مسئولین اداره ورزش و جوانان به همراه مسئولین هیات وزنه برداری این شهرستان از اکبر حبیبی پیشکسوت وزنه برداری و از داوران بین المللی کشور که در سالهای گذشته در سطح قهرمانی و ارتقاء داوری یکی از چهره های سرشناس این رشته در استان و کشور بوده است دیدار کردند.در این دیدار دوستانه اکبر حبیبی از خاطرات گذشته خود سخن گفته و خواهان توجه بیشتر به پیشکسوتان ورزشی شهرستان شدند.در پایان این مراسم از طرف اداره ورزش و جوانان و هیات وزنه برداری شهرستان الیگودرز  لوح سپاس و هدیه ای به ایشان اهدا شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٧

ادامه ثبت نام در سرشماری نفوس و مسکن سال 95

در مورخه 26مهر ماه سالجاری و به دنبال دعوت اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز از مربیان،ورزشکاران،پیشکسوتان ورزشی و ... جهت ثبت نام اینترنتی در طرح ملی نفوس و مسکن سال 95،امروز شاهد حضور این عزیزان در اداره ورزش و جوانان بودیم و اداره ورزش و جوانان الیگودرز کار ثبت نام این عزیزان را به صورت رایگان انجام داد.این اداره تا پایان ثبت نام اینتر نتی نفوس و مسکن سال 95 خود را موظف به ثبت نام همشهریان عزیز الیگودرزی می داند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٦
تگ ها :

دیدار رئیس هیات دوچرخه سواری استان با رئیس اداره ورزش و جوانان

در مورخه 25دی ماه سالجاری به مناسبت هفته تربیت بدنی جلسه ای با حضور شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان و فرزاد رئیس هیات دوچرخه سواری استان لرستان در اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این جلسه رئیس هیات دوچرخه سواری استان قول مساعدت بیشتر جهت افزایش فعالیت هیات دوچرخه سواری شهرستان و ایجاد تعامل بیشتر با سایر ادارات شهرستان دادند.همچنین مقرر شد که تعداد بیمه شدگان این رشته در سطح شهرستان با اطلاع رسانی و فعالیت بیشتر هیات شهرستان افزایش پیدا کند.در این جلسه توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز  مجید رحیمان جهت تصدی هیات دوچرخه سواری به هیات استان معرفی شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٥

دعوت از سهند محمود صالحی جهت شرکت در اردوی تیم ملی شنا

سهند محمود صالحی قهرمان ارزنده شنا الیگودرز و استان لرستان به اردوی تیم ملی شنا جمهوری اسلامی ایران دعوت شد.سهند محمود صالحی جوان 15ساله الیگودرزی به مدت 5سال قهرمان  بدون حریف در شهرستان الیگودر ز و استان لرستان می باشد.این جوان الیگودرزی  عناوین مهم قهرمانی در 4ماده شنا  در مسابقات شهرستان،استانی، آموزشگاهی و... را به همراه دارد.چندی پیش نیز سهند محمود صالحی موفق به کسب امتیاز بالا برای اولین بار در مسابقات شنا قهرمانی کشور برای استان لرستان شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٥
تگ ها : شنا

ادامه ثبت نام در سرشماری نفوس و مسکن سال 95

در مورخه 25مهر ماه سالجاری و به دنبال دعوت اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز از مربیان،ورزشکاران،پیشکسوتان ورزشی و ... جهت ثبت نام اینترنتی در طرح ملی نفوس و مسکن سال 95،امروز شاهد حضور این عزیزان در اداره ورزش و جوانان بودیم و اداره ورزش و جوانان الیگودرز کار ثبت نام این عزیزان را به صورت رایگان انجام داد.این اداره تا پایان ثبت نام اینتر نتی نفوس و مسکن سال 95 خود را موظف به ثبت نام همشهریان عزیز الیگودرزی می داند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٥
تگ ها :

کسب مقام سوم تکواندو راه چوبی در مسابقات قهرمانی استان لرستان

در مورخه 23مهرماه سالجاری مسابقات تکواندو جوانان قهرمانی استان، انتخابی جهت شرکت در مسابقات قهرمانی  کشور در بخش آقایان،با حضور 50تکواندو کار در محل خانه تکواندو استان لرستان برگزار شد.در این دوره از مسابقات تیم تکواندو راه چوبی الیگودرز موفق به کسب یک مقام قهرمانی و یک مقام نائب قهرمانی شد.از تیم راه چوبی الیگودرز داود اداوی  مقام اول  و رضا بهرامی نیز موفق به کسب مقام دوم این مسابقات شدند.

در پایان این دوره از مسابقات تیم تکواندو راه چوبی الیگودرز موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٤
تگ ها : تکواندو

ادامه ثبت نام در سرشماری نفوس و مسکن

در مورخه 24مهر ماه سالجاری و به دنبال دعوت اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز از مربیان،ورزشکاران،پیشکسوتان ورزشی و ... جهت ثبت نام اینترنتی در طرح ملی نفوس و مسکن سال 95،امروز شاهد حضور این عزیزان در اداره ورزش و جوانان بودیم و اداره ورزش و جوانان الیگودرز کار ثبت نام این عزیزان را به صورت رایگان انجام داد.این اداره تا پایان ثبت نام اینتر نتی نفوس و مسکن سال 95 خود را موظف به ثبت نام همشهریان عزیز الیگودرزی می داند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٤
تگ ها :

برپایی نمایشگاه یادها و خاطره ها

به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی مجموعه ای از مکاتبات اداری،عکس های پیشکسوتان ورزش،روزنامه و مجلات،و از این قبیل آثار تحت عنوان نمایشگاه یادها و خاطره ها در معرض دید علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

از کلیه عزیزانی که اسناد و مدارکی که بیانگر خاطرات ورزشی قهرمانان،پیشکسوتان و جامعه ورزشی این شهرستان بوده را در اختیار دارند خواهشمند است تا مورخه 26مهرماه 95 آثار خود را به اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز تحویل نمایند.

زمان پرپایی نمایشگاه 26مهر لغایت 2آبان ماه 95(هفته تربیت بدنی)

مکان:طبقه زیرین اداره ورزش و جوانان (سالن اجتماعات)

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٤

بازگشت همه به سوی اوست

جناب آقای حسینعلی شفیعی

ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز

درگذشت دایی بزرگوارتان مرحوم صفر جعفری  را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می کنیم.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٢٤
تگ ها : تسلیت

السلام علیک یا ابا عبدالله

تــا هـسـت جـهــان شــور مـحــرم بـاقـیست /ایــن جـلوه ی جـان در هــمه عالـم بـاقیست /از نــالـه ی نـــیـنــوای یــــــــاران حـســیـن /هــــمواره بـــه لـب زمــزمه ی غـم باقیست . . .

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٩
تگ ها : محرم

برگزاری مراسم زیارت عاشورا توسط مسئولین،ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش الیگودرز

 مراسم معنوی وپربرکت زیارت عاشورا  به مدت 10شب راس ساعت 18 در محل خانه کوه نوردی شهرستان برگزار خواهد شد.

حسینعلی شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز، با بیان این مطلب گفت: انقلاب اسلامی ، متاثر از پیام نهضت عاشور است و باگذشت 1370 سال اندی از شهادت حضرت ابا عبدالله علیه السلام، هنوز مدیون خون پاک سیدالشهدا و یاران دلاورش در دشت خونین نینوا هستیم و به تاسی از این راد مرد تاریخ ، گلگون کفنان زیادی به میهن اسلامی تقدیم و درخت انقلاب را آبیاری نموده است در جهت بسط پیام عاشورا، همانند سنوات گذشته ، در ایام ماه محرم ،" ماه پیروزی خون بر شمشیر"، مراسم زیارت عاشورا ومرثیه سرایی با همراهی مداحان اهل بیت عصمت وطهارت با حضور جمع کثیری ازهمکاران،ورزشکاران و پیشکسوتان  برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است مراسم پرفیض زیارت عاشورا توسط همکاران خانم اداره ورزش و جوانان نیز امروز ساعت 10صبح در اداره ورزش و جوانان برگزار شد.بهرامی مسئول امور بانوان،رضایی مسئول امور رایانه،علی بخشی مسئول امور دفتر و خداداد بسحاق مسئول امور جوانان در این مراسم حضور داشتند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱۸
تگ ها : محرم

برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی به همت گروه ضیافت قرآنی در شهرستان الیگودرز

در مورخه 16مهرماه سالجاری همزمان با سراسر کشور مراسم شیرخوارگان حسینی در شهرستان الیگودرز برگزار شد.این مراسم در نقاط مختلف شهرستان از جمله مسجد امام هشتم و توسط گروه خودجوش و مردمی"ضیافت قرآنی" نیز برگزار شد.خداداد بسحاق مسئول امور جوانان اداره ورزش و جوانان نیز در این برنامه حضور داشتند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱۸
تگ ها : محرم

قهرمانی بانوان الیگودرز در هفته اول مسابقات لیگ کیورگی تکواندو استان لرستان

در مورخه 16مهرماه سالجاری مسابقات لیگ کیورگی تکواندو بانوان استان لرستان برگار شد.در این دوره از مسابقات تیم تکواندو راه چوبی الیگودرز موفق شد مقام اول این مسابقات ا کسب کند.در پایان هفته اول این مسابقات تکواندو کاران تیمهای راه چوبی الیگودرز موفق به کسب عناوین ذیل شدند.

یاسمن ملک محمودی مقام اول

آناهیتا باقری نسب مقام اول

پردیس سلطانی مقام اول

معصومه ذلقی مقام اول

سارینا صالحی مقام دوم

ستایش ذلقی مقام دوم

مائده فرهادی مقام دوم

فاطمه شرفی مقام دوم

دریا رضایی مقام سوم

فاطمه پالیزوان مقام سوم

هدیه سرلک مقام سوم

مینا خرمی مقام سوم

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱۸
تگ ها : تکواندو

قهرمانی پینگ بنگ بازان الیگودرزی در مسابقات نونهالان استان لرستان

در مورخه 16مهرماه سالجاری، مسابقات انتخابی پینگ پنگ  نونهالان دختر استان به میزبانی  خانه تنیس روی میز شهرستان الیگودرز با حضور تیم های برتر استان از شهرهای دورود،بروجرد و الیگودرز به رقابت پرداختند .در پایان این رقابتها هلن امینی  از الیگودرز مقام اول،فاطمه عیسی وند از الیگودرز و کیمیا کریمی از الیگودرز مقام سوم را کسب کردند.لازم بذکر است که قهرمانان این دوره از مسابقات جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور در معیت تیم لرستان در تاریخ 27 لغایت 29مهر ماه به شهر اراک اعزام خواهند شد . قضاوت این دوره از مسابقات به سرداور سرکار ارجمند خانم آذر حیدر دهقانی بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱۸

قهرمانی الیگودرز در مسابقات پینگ پنگ دختران زیر بیست و یک سال استان

در مورخه16مهر ماه سالجاری مسابقات آزاد پینگ پنگ انتخابی دختران زیر بیست و یک سال استان به میزبانی خانه تنیس روی میز شهرستان الیگودرز با حضور تیم های برتر استان از شهرهای دورود،بروجرد و الیگودرز برگزار شد.  در پایان این رقابتها  مهرانه صالحی از  الیگودرز مقام اول،مهرنوش لونی از الیگودرزمقام دوم،حنانه رشیدی از  الیگودرز مقام سوم را کسب کردند. نفرات برتر به عنوان  بازیکنان برتر استان در معیت تیم لرستان جهت شرکت در مسابقات زیر بیست یک سال کشور که در تاریخ 24لغایت 26 در شهر اراک برگزار می شود اعزام خواهند شد قضاوت این دوره از مسابقات به سرداوری آذر حیدردهقانی بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱۸

ثبت نام همشهریان الیگودرزی در طرح ملی نفوس و مسکن 95

در مورخه 15مهر ماه سالجاری و به دنبال دعوت اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز از مربیان،ورزشکاران،پیشکسوتان ورزشی و ... جهت ثبت نام اینترنتی در طرح ملی نفوس و مسکن سال 95،امروز شاهد حضور این عزیزان در اداره ورزش و جوانان بودیم و اداره ورزش و جوانان الیگودرز کار ثبت نام این عزیزان را به صورت رایگان انجام داد.این اداره تا پایان ثبت نام اینتر نتی نفوس و مسکن سال 95 خود را موظف به ثبت نام همشهریان عزیز الیگودرزی می داند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٥
تگ ها :

اطلاعیه اداره ورزش و جوانان در خصوص ثبت نام رایگان در سرشماری عمومی نفوس و مسکن

به اطلاع کلیه کارمندان و بازنشستگان اداره ورزش و جوانان، پیشکسوتان و ورزشکاران شهرستان الیگودرز می رساند اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز اقدام به ثبت نام رایگان در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن نموده است.علاقه مندان جهت ثبت نام در این طرح ملی می توانند با در دست داشتن کد ملی  کلیه اعضا خانوار و کد پستی محل سکونت همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت 8صبح الی 14 به اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز مراجعه نمایند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٤
تگ ها :

برگزاری مسابقات انتخابی نونهالان پسر استان لرستان

در مورخه جمعه 9مهرماه سالجاری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس  مسابقات انتخابی نونهالان (پسر) استان ، در شهر خرم آباد محل آکادمی تنیس روی میز استان با حضور 16شرکت کننده برتر استان از شهرهای بروجرد . پلدختر ،دورود،خرم آباد،کوهدشت، الیگودرز برگزار شد.

 در پایان این دوره از مسابقات  ابوالفضل عیسی وند از الیگودرز مقام اول، عرفان سلطان گودرزی از الیگودرزمقام دوم ،احسان توکلی از بروجرد مقام سوم و محمد عباس بهلولی از دورود مقام چهارم را کسب کردند.قضاوت این دوره از مسابقات به سرداوری  حمید عربان داور ملی فدارسیون تنیس روی میز کشور بود .

نفرات برتر به مسابقات لیگ دسته یک نونهالان و نوجوانان کشور که در تاریخ 14لغایت 26مهر ماه در اصفهان برگزار می گردد اعزام خواهند شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱۱

برگزاری مسابقات پینگ پنگ انتخابی نوجوانان پسر استان لرستان

در مورخه جمعه 9مهر ماه سالجاری  به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقات پینگ پنگ  انتخابی نوجوانان (پسر) استان  در شهر خرم آباد محل آکادمی تنیس روی میز استان با حضور 24شرکت کننده برتر استان از شهرهای بروجرد . پلدختر . دورود .خرم آباد . کوهدشت . الیگودرز برگزار شد.

در پایان این مسابقات امیر حسین بنایی ازبروجرد مقام اول ،مهدی زینی وند از پلدختر مقام دوم، محمد هویدا از الیگودرز مقام سوم و مصطفی توکلی از الیگودرز مقام چهارم را کسب کردند.قضاوت این دوره از مسابقات به سرداوری  حمید عربان داور ملی فدارسیون تنیس روی میز کشور بود .

  نفرات برتر به مسابقات لیگ دسته یک نونهالان و نوجوانان کشور که در تاریخ 14لغایت 26مهر ماه در اصفهان برگزار می گردد اعزام خواهند شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱۱

دیدار مسئولین،پیشکسوتان و قهرمانان کشتی به رئیس اداره ورزش و جوانان

 

در مورخه پنج شنبه 8مهر ماه سالجاری جلسه مسئولین،پیشکسوتان و قهرمانان.کشتی شهرستان الیگودرز با شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان برگزار شد.در این دیدار صمیمانه رئیس اداره ورزش و جوانان،شهرستان الیگودرز را یکی از قدرتهای کشتی استان ذکر کرد و خاطرنشان کرد که امیدواریم در برنامه ریزی های آینده نگاه بهتر و ویژه ای به این رشته ورزشی در شهرستان شود.بازسازی و تعمیرات موتورخانه،رنگ امیزی و تعمیرات اساسی سالن کشتی و همچنین ساخت رفاهیات جهت این سالن کشتی در راستای حمایت های همیشگی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز از رشته کشتی.در سال جاری می باشد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٠
تگ ها : کشتی

حضور داور الیگودرز در مسابقات جام حذفی کشور

در مورخه 8مهر ماه سالجاری مسابقات جام حذفی کشور  با دیدار بادران تهران و پاراگ تهران با قضاوت علی صباحی داور الیگودرزی پیگیری شد.در این بازی اکبر میثاقیان سرمربی بادران و همچنین وحید عسگری بازیکن این تیم از سوی داور بازی اخراج شدند. بادران در مرحله بعد باید به مصاف برنده دیدار تیم های بادران نوین و سایپا  برود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٠
تگ ها : فوتبال

برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان بوکس

در مورخه جمعه 9شهریور ماه سالجاری مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان بوکس جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به مسابقات بین الملی به میزبانی استان تهران برگزار شد.در این دوره از مسابقات مجید جمشیدوند بوکسور الیگودرزی موفق شد با شکست حریفانی از استان مازندران و تهران و کیش مقام نخست این مسابقات را از آن خود کند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٠
تگ ها : بوکس

مقام اول کمانداران الیگودرز در مسابقات تیر و کمان سنتی قهرمانی استان لرستان

در مورخه 9مهر ماه سالجاری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس  مسابقات تیر و کمان سنتی به میزبانی شهرستان دورود برگزار شد.در این دوره از مسابقات که با حضور شهرهای الیگودرز،دورود ،بروجرد و خرم آباد برگزار شد سیده فاطمه موسوی از الیگودرز مقام اول،ندا معظمی از بروجرد مقام دوم و فریبا جمشیدی از الیگودرز مقام سوم را کسب کردند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٠
تگ ها : تیر کمان

اعزام تیم کیوکوشین ماتسویی به مسابقات قهرمانی کشور

در مورخه 9مهر ماه سالجاری تیم کاراته سبک کیوکوشین ماتسویی شهرستان الیگودرز جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور که به میزبانی استان اصفهان برگزار می شود اعزام شد.در این دوره از مسابقات محمد رضا فلاح،رضا گودرزی،میلاد غلامی،پیمان گمار،حسام الدین توکلی،محمد رضا سورانی،امید ابراهیمی و ستار کریوند به عنوان بازیکن و حسین ملک محمودی به عنوان مربی و رضایی و احسان میرزایی به عنوان داور به این مسابقات اعزام شدند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٠
تگ ها : کاراته

دیدار رئیس هیات رزمی استان از شهرستان الیگودرز

در مورخه 7/7/95با دعوت از سوی اداره ورزش و جوانان و هیات رزمی شهرستان الیگودرز محمدی رئیس هیات ورزشهای رزمی استان لرستان دیدار دوستانه ای با تعدادی از اعضا و ورزشکاران هیات رزمی داشتند.در این دیدار رئیس هیات رزمی استان ضمن تشکر از هیات رزمی و همکاری اداره ورزش و جوانان ،یکی از عوامل فعالیت هیات را داشتن کارت بیمه ورزشی عنوان کرد و خواستار توجه بیشتر مقوله شد.در ادامه این جلسه محمدی خواستار فعالیت بیشتر بانوان در این رشته ورزشی شده  و به سبک های جدید این رشته جهت فعالیت بانوان اشاره کرد ایروبیک و حرکات موزون را از سبکهای تازه جهت حفظ سلامت ورزشکاران و شرکت در این ونه فعالیتهای بدون ریسک خطر عنواد کرد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٠
تگ ها : رزمی

اعزام تیم پاراگلایدر شهرستان الیگودرز به مسابقات استانی

در مورخه 9شهریور ماه سالجاری مسابقات پاراگلایدر و ورزش  های  هوایی به میزبانی شهرستان دورود برگزار شد.در این دوره از مسابقات مهدی تاوانه،رمضانعلی یزد آبادی و حسین شجاعی به عنوان ورزشکار و محمد امیر درویشی مسئول انجمن ورزشهای هوایی شهرستان الیگودرز به عنوان مربی و سرپرست به این مسابقات اعزام شدند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٠

یک تساوی و یک شکست حاصل کار تیمهای فوتبال الیگودرز در رقابتهای لیگ برتر

هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال لرستان با برگزاری 5 بازی طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه در 5 شهر استان به پایان رسید.

تیم یاسین خرم‌آباد که متشکل از بچه‌های محله ماسور در جنوب این شهر است، به دنبال شوک بزرگ هفته گذشته و در گذشت نابه‌هنگام مرحوم "کرم‌رضا بیرانوند" مدیر عامل این باشگاه، این هفته برابر ایم انتهای جدولی شهرداری سپیددشت 2 بر یک پیروز شدند تا با کسب عنوان قهرمانی نیم‌فصل، روح مدیر زحمتکش و فقید باشگاه خود را شاد نماید.
تیم فوتبال نساجی بروجرد که هفته قبل با شکست برابر رهاورد خرم‌آباد صدر جدول را از دست داده بود این هفته در بروجرد 2 بر یک از سد دانشگاه علمی کاربردی دورود گذشت تا با یک اختلاف امتیاز نسبت به صدرنشین، نایب‌قهرمان نیم‌فصل شود.
شاهد پلدختر س از پیروزی خارج از خانه هفته گذشته مقابل شهرداری سپیددشت، این هفته نیز یک پیروزی خارج از خانه دیگر کسب کرد و 2 بر یک از سد تیم مدعی میلاد الیگودرز گذشت تا با یک تیر دون شان بزند و هم 3 امتیاز بازی را کسب کرده و در کورس قهرمانی باقی بماند و هم فاصله امتیازاتش از میلاد را در جدول بیشتر کند.
نکته جالب توجه این که هر 3 تیم بالای جدول این هفته با نتیجه 2 بر یک از سد حریفان خود گذشتند!
تیم نگین سفیدکوه دورود نیز که چند هفته است روی موج امتیاز گیری قرار دارد و در 2 هفته اخیر 4 امتیاز از 2 نماینده الیگودرز در زمین آن‌ها گرفت، این بار با تساوی خانگی 2 بر 2 برابر رهاورد خرم‌آباد متوقف شد. با این حال و به لطف یک امتیاز این بازی، نگین سفیدکوه جای دیگر تیم همشهری‌اش یعنی دانشگاه علمی کاربردی را در رده ششم جدول گرفت و این تنها تغییر جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال لرستان نسبت به هفته قبل بود.
در آخرین بازی هفته نهم دو تیم هم‌نام پرسپویس الیگودرز و پلدختر در پلدختر به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.
نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال لرستان 2 هفته دیگر و روز بعد از عاشورای حسینی آغاز می‌گردد.
پرسپولیس پلدختر 0 پرسپولیس الیگودرز 0
میلاد الیگودرز 1 شاهد پلدختر 2    
 نساجی بروجرد 2 علمی کاربردی دورود 1
نگین سفیدکوه دورود 2 رهاورد خرم‌آباد 2     
 یاسین خرم‌آباد 2 شهرداری سپیددشت 1
  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۱٠
تگ ها : فوتبال

اعزام تیم تیر و کمان بانوان الیگودرز به مسابقات بسیج کشور

به مناسبت هفته دفاع مقدس مسابقات تیر کمان بسیج کشور به میزبانی استان اصفهان برگزار شد.در این دوره از مسابقات تیم تیر و کمان شهرستان الیگودرز به نمایندگی از استان لرستان در این مسابقات حضور داشت.در پایان این رقبتهای و در کمان کامپوند هانیه امان الهی موفق شد مقام چهار این دوره از مسابقات را کسب کند.زهرا سرلک،نرگس نصیری و شیدا کمانی تیم ریکرو نوجوانان لرستان را تشکیل داده بودند.سرپرستی و مربیگری تیم اعزامی بر عهده مریم موسوی و فاطمه موسوی از الیگودرز بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٤
تگ ها : تیر کمان

برگزاری همایش هنرهای رزمی در شهرستان الیگودرز

در مورخه سوم مهرماه سالجاری بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس معاونت تربیت بدنی نیروی مقاومت بسیج اقدام به برگزاری همایش هنرهای رزمی بین هیات های ورزشی در سالن ورزشی سپاه کرد.در این برنامه جحت الاسلام شهیدی معاونت عقیدتی سیاسی نیروی مقاومت بسیج به ارتباط روح و جسم و تربیت بدنی به وسیله ورزش اشاره نمود و سالم سازی بدنی را لازمه اجرای دستورات الهی ذکر کرد.سپس عبدی معاونت تربیت بدنی بسیج الیگودرز  ضمن تشکر از مربیان و ورزشکاران ،به تعامل اداره ورزش و جوانان اشاره کرد و خواهان رسیدگی بیشتر به ورزشکاران و مربیان شد.در ادامه این برنامه شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان الیگودرز گفت که بیش از 25درصد شهدای شهرستان را ورزشکاران تشکیل داده اند و  تعامل خوب و سازنده ای در جهت برگزاری برنامه های فرهنگی هفته دفاع مقدس با تربیت بدنی بسیج ورزشکاران داشته ایم و در جهت برگزاری و تجهیز اماکن نیز کمک هایی به سالنهای ورزشی بسیج شده است که می تواند این همکاریها  بیشتر از بیش شود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٤

قهرمانی کشتی گیر الیگودرزی در مسابقات کشتی جوانان کشور

رقابت های مقدماتی کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور در گروه الف، امروز با قهرمانی تیم مازندران به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی کشور، یادواره شهیدان محمود شهبازی و داریوش ریزه وندی، با حضور 10 تیم برتر کشور،  روزهای 2 و 3 مهرماه  در شهر اسلام آباد غرب استان کرمانشاه برگزار شد.
رده بندی تیمی در پایان این رقابت ها به شرح زیر است: 1- مازندران 2- توابع تهران 3- تهران 4- البرز 5- لرستان 6- همدان 7- گیلان 8- کرمانشاه 9- مرکزی 10- کردستان
نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:
فینال: مازندران 5 – توابع تهران 3
رده بندی: تهران 7  – البرز یک
مقام پنجم: لرستان 6- همدان 2
مقام هفتم: گیلان  6 – کرمانشاه 2
مقام نهم: مرکزی 6 – کردستان 2
رقابت های مقدماتی:
گروه یک:
دور اول:
مازندران 4، برنده – تهران 4 (امتیاز مثبت 17 به 15 به سود مازندران)
گیلان 5- مرکزی 3
دور دوم:
مازندران 6- همدان 2
تهران 7- گیلان یک
دور سوم:
مازندران 8- مرکزی صفر
تهران 6- همدان 2
دور چهارم:
مازندران 7 – گیلان یک
همدان 5- مرکزی 3
دور پنجم:
تهران 8- مرکزی صفر
همدان 4- برنده،  گیلان 4 (امتیاز مثبت 21 به 15 به سود همدان)
گروه دو:
دور اول:
توابع تهران 6- لرستان 2
البرز 7- کردستان یک
دور دوم:
توابع تهران 7 – کرمانشاه یک
البرز 6- لرستان 2
دور سوم:
توابع تهران 7- کردستان یک
لرستان 5- کرمانشاه 3
دور چهارم:
توابع تهران 4 ، برنده – البرز 4 (امتیاز مثبت 17 به 15 به سود توابع تهران)
کرمانشاه 6 – کردستان 2
دور پنجم:
البرز 5 – کرمانشاه 3
لرستان 8 – کردستان صفر
رده بندی تیم های برتر در دو گروه به شرح زیر است:
گروه یک: 1- مازندران 2- تهران 3- همدان 4- گیلان 5- مرکزی
گروه دو: 1- توابع تهران 2- البرز 3- لرستان 4- کرمانشاه 5- کردستان

در پایان این دوره از مسابقات علیرضا سرلک کشتی گیر وزن 55کیلوگرم استان لرستان و شهرستان الیگودرز موفق به کسب مقام اول و دریافت نشان طلا این دوره از مسابقات شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/٤
تگ ها : کشتی

پیمایش دره نیگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس

در مورخه 2مهر ماه سالجاری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس پیمایش یکروزه دره نیگاه توسط جمعی از جانبازان و کوهنوردان شهرستان الیگودرز برگزار شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٧/۳