برگزاری مسابقات کشتی جوانان قهرمانی استان لرستان

رئیس  هیات کشتی  شهرستان الیگودرز گفت:در مورخه جمعه 5شهریور ماه سالجاری به مناسبت  هفته دولت مسابقات کشتی آزاد قهرمانی استان لرستان در رده سنی جوانان  به میزبانی  شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

 محمد رضا توکلی  افزود: مسابقات  کشتی آزاد  جوانان در مجموعه ورزشی 2500نفری الغدیر برگزار خواهد شد و ورود تماشاگران جهت دیدن مسابقات به صورت رایگان صورت می گیرد.

توکلی گفت: این مسابقات  با حضور کلیه  شهرهای استان  برگزار می شود و مراسم وزن کشی در مورخه پنجشنبه 4شهریور انجام می شود و مسابقات از ساعت 8روز جمعه برگزار خواهد شد.

وی درباره جایگاه کشتی  در شهرستان الیگودرز گفت:رشته کشتی نیز همچون دیگر رشته های ورزشی دارای ظرفیتهای بالای ورزشی در شهرستان می باشد و کشتی الیگودرز را جزو فعال ترین رشته های ورزشی و مدال آور در سطح شهرستان و استان و مسابقات بین اللملی ذکر کرد.

 رئیس هیات کشتی الیگودرز گفت: هدف از برگزاری مسابقات کشتی را ضرورتی در جهت قهرمان پروری و پشتوانه سازی برای پرورش و رشد چهره های جوان و نوظهور شهرستان  و استان دانست.

 وی در مورد همکاری با  هیات کشتی  استان  نیز گفت: در راستای انجام برنامه‌های هیات  کشتی  استان ، تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای با هیات کشتی   استان و اداره ورزش و جوانان شهرستان  داریم و در این خصوص با حمایتهای اداره ورزش و جوانان اردوهای مشترک ورزشی در مازنداران برگزار شد و اداره ورزش و جوانان نیز در راستای حمایت از کشتی گیران اقدام به ساخت و راه اندازی ساختمان رفاهیات سالن کشتی شهرستان نموده است که امیدوارم با مجموع کارهای انجام شده در این ضمینه بتوانیم نتایج خوب و مثبتی به دست آوریم.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۳٠
تگ ها : کشتی

برگزاری مسابقات وزنه برداری قهرمانی استان لرستان

 

 

در مورخه 29مرداد ماه سالجاری مسابقات وزنه برداری نونهالان و نوجوانان انتخابی تیم استان لرستان جهت شرکت در مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان بروجرد با حضور تیم هایی از شهرستان های خرم آباد،بروجرد،الیگودرز،دورود و ازنا بر گزار شد.

در پایان این دوره از مسابقات و در بخش نونهالان حسین ناصری،محمد حسن رضایی،امیر مهدی گودرزی،رضا عبدلوند،ابوالفضل سلیمانی و محمد مصطفی لونی  از الیگودرز در 6وزن برگزار شده در  این مسابقات مقام اول را کسب کردند.در رده سنی نوجوانان علی گودرزی،امیر محمد گودرزی،آرش رضایی،افشین آج از الیگودرز مقام اول و عارف حسینی و ابوالفضل ناصری از الیگودرز مقام دوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۳٠
تگ ها : وزنه برداری

حضور محمد نوازی استعدایاب باشگاه استقلال تهران در الیگودرز

اصلاح شد...

در مورخه 26مرداد ماه سالجاری باشگاه ستارگان، هیات فوتبال و تربیت بدنی آموزشگاه های شهرستان الیگودرز به منظور کشف استعدادهای درخشان در رده های سنی  نونهالان،نوجوانان و جوانان  با دعوت از محمد نوازی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال و عضو کمیته استعدایابی باشگاه استقلال تهران و شاه منصوری مقاور حقوقی این باشگاه در سالن شهید بهشتی و زمین چمن حاضر شدند  و از نزدیک شاهد تمرین چهره های فوتبال این شهرستان در رده های نونهالان ،نوجوانان و جوانان شدند و پس از تقسیم بندی ورزشکاران به دسته های مختلف با ایجاد روش های مختلف تمرینی و انجام  بازی اقدام به شناسایی تعدادی از این عزیزان کردند.در این راستا حسین علی شفیعی ریاست اداره ورزش و جوانان از زحمات حجت آذفر ،محمد حسن شاه نصیری ،مهدی شاه نصیری و اعضا هیات فوتبال شهرستان الیگودرز در جهت بوجود آوردن دلگرمی  ورزشکاران قدردانی کرد.در پایان توسط اداره ورزش و جوانان با اهدا لوح سپاس از این عزیزان تشکر و قدردانی شد.در برگزاری این مراسم باشگاه ستارگان به سرپرستی وحید ملک محمودی زحمات زیادی را متحمل شدند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٧
تگ ها : فوتبال

مراسم تجلیل از ورزشکاران رشته کاراته در شهرستان الیگودرز برگزار شد

در مورخه 26مردادماه سالجاری.مناسبت هفته کرامت و ولادت با سعادت امام رضا(ع) مراسم تجلیل از نام آوران و مدال آورانی است که در رویدادهای بین المللی معتبر ، ملی  و استانی افتخار آفرینی کرده‌انددر شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این همایش که با حضور  مربیان و مدال آوران کاراته شهرستان برگزار شد از ورزشکارانی که در این رشته افتخار آفرینی کرده اند تجلیل به عمل آمد.

لازم به ذکر است در مسابقات چند جانبه کیوکوشین کای بانوان کشور که با شرکت 135ورزشکاردر سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی برگزارشد، تیم‌های خرم آباد (الف و ب)، الیگودرز، بروجرد (الف و ب)، کوهدشت و دورود با تیم هایی از کرمان،رفسنجان، کرمانشاه، کردستان در دو بخش کاتا و کومیته با هم به رقابت پرداختند.
لرستان در این رقابت‌ها مقام نخست را از آن خود کرد و در سکوی نخست ایستاد.
 استان کرمان دوم و تیم‌های کردستان و کرمانشاه هم به‌طور مشترک سوم شدند.

ورزشکاران الیگودرزی که در این مسابقات مقام کسب کردند به شرح ذیل می باشند:

1-فاطمه ولیان در بخش کاتا مقام اول و در بخش کومیته مقام دوم

2-ریحانه پارسه در بخش کاتا مقام دوم و در بخش کومیته مقام اول

3-نگین نصیری در بخش کومیته مقام اول

4-هستس قلی الیگودرزی در بخش کومیته مقام اول

5-پریسا شاه منصوری در بخش کاتا مقام اول و در بخش کومیته مقام سوم

6-زهرا فولادوند در بخش کومیته مام اول

7-الهه پازدار در بخش کومیته مقام اول

8-آیدا گودرزی در بخش کاتا مقام دوم

9-فاطمه گوروی در بخش کومیته مقام دوم

10-مهدیه نادری نژاد در بخش کاتا مقام دوم و در بخش کومیته مقام سوم

11-تاا نصیری در بخش کومیته مقام سوم

12-ساغر ملک محمودی در بخش کاتا مام دوم

13-زهره شاه منصوری در بخش کاتا مقام اول

14-ریحانه فرهادی در بخش کومیته مقام دوم و در بخش کاتا مقام سوم

15-یگانه جمشیدی در بخش کومیته مقام دوم

16-فاطمه عسگری در بخش کومیته مقام سوم

17-نازنین کریوند در بخش کومیته مقام دوم

18-هستی حاجی حاجی در بخش کومیته مقام سوم

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٧
تگ ها : کاراته

راه چوبی اولین تیم تکواندو شهرستان الیگودرز

با تلاش سهراب عزیزیرئیس هیات تکواندو شهرستان الیگودرز  و حمایت مهندس صلحدوست  مدیریت مجموعه رستورانهای راه چوبی اولین تیم تکواندو در الیگودرز تاسیس شد.تیم تکواندو راه چوبی الیگودرز در دو بخش آقایان و بانوان فعالیت خود را آغاز نموده است.لازم به ذکر است پیش از این مدیریت رستورانهای راه چوبی در راه اندازی مسابقات تکواندو کشوری که به میزبانی  استان لرستان انجام خواهد شد حمایت شایانی کرده است.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٧
تگ ها : تکواندو

برگزاری همایش تجلیل از قهرمانان و مدال آوران کیوکوشین ماتسویی الیگودرز

همایش تجلیل از قهرمانان و مدال آوران رشته کیوکوشین ماتسویی بانوان و آقایان به مناسبت هفته کرامت و ولادت با سعادت امام رضا(ع)در  شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

رئیس اداره  ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گفت : هدف از برگزاری این مراسم تجلیل از نام آوران و مدال آورانی است که در رویدادهای بین المللی معتبر ، ملی  و استانی افتخار آفرینی کرده‌اند و علاوه بر ورزشکاران مدال آور ، مقرر شده است از مربیان قهرمان پرور ، مسئولین هیات و افتخارآفرینان ورزش شهرستان نیز تقدیر به عمل آید.

حسین علی شفیعی،با اشاره به  ظرفیتهای بالای  ورزشی  شهرستان در  رشته های مختلف ورزشی خصوصا ورزشهای انفرادی و رزمی ، این شهر را جزو  فعال ترین شهرهای استان در این زمینه  ذکر کرد.

شفیعی گفت: قابلیت های ورزش کاراته این شهر  آنگونه که باید به چشم نیامده و برگزاری جشن تجلیل از قهرمانان  نیز در این راستا می باشد.
وی تاکید کرد : مراسم تجلیل از مدال آوران و قهرمانان در مورخ  سه شنبه 26مرداد ماه سالجاری در سالن شهید خداکرم کاظمی و با حضور کلیه ورزشکاران رشته ورزشی کاراته وبرخی از مسئولین شهرستان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است  تیم منتخب استان لرستان با حضور تعداد زیادی از کاراته کاران شهرستان الیگودرز موفق به کسب مقام قهرمانی  مسابقات چند جانبه کیوکوشین بانوان کشور در خرم آباد شد.

در این رقابت‌ها که با شرکت 135ورزشکاردر سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی برگزارشد، تیم‌های خرم آباد (الف و ب)، الیگودرز، بروجرد (الف و ب)، کوهدشت و دورود با تیم هایی از کرمان،رفسنجان، کرمانشاه، کردستان در دو بخش کاتا و کومیته با هم به رقابت پرداختند.
لرستان در این رقابت‌ها مقام نخست را از آن خود کرد و در سکوی نخست ایستاد.
 استان کرمان دوم و تیم‌های کردستان و کرمانشاه هم به‌طور مشترک سوم شدند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٥

تقدیر از عباس ترابی رییس کمیته داوران و مسابقات پینگ پنگ استان لرستان

در مورخه 20و21مرداد ماه سالجاری مسابقات پینگ پنگ   کارکنان بنیاد مسکن کشور به میزبانی استان لرستان و شهر خرم اباد برگزار شد.در پایان این مسابقات و در رده سنی زیر 40سال امین نادی از لرستان مقام اول، رضا مهجور از خراسان شمالی مقام دوم و ایمان صفری از مازندران مقام سوم  و در رده سنی بالای 40سال سعید جعفری از زنجان مقام اول،نظام فقیهی از مازندران مقام دوم و کوروش هدایتی از گیلان مقام سوم را کسب کردند.این مسابقات به سرداوری عباس ترابی و کمک سرداروی هوشنگ بهلوی از لرستان بود.حمید عربان،مهران میرزاوند،مهردا تفتی،پیام جافریان،محمد حسین بداق و شهرام ملکشاهی نیز به عنوان داور در این دوره از مسابقات حضور داشتند.در پایان از عباس ترابی رئیس کمیته داوران و مسابقات استان لرستان و داور ملی فدراسیون پینگ پنگ تقدیر به عمل امد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٥

انتخاب شهین زارعی جهت قضاوت در مسابقات قهرمانی تکواندو نونهالان دختر کشور

مسابقات قهرمانی تکواندو نونهالان  دختر کشور در مورخه 30و31مرداد ماه سالجاری به میزبانی استان لرستان شهرستان خرم اباد برگزار می شود.د شهین زارعی داور تکواندو شهرستان الیگودرز جهت قضاوت در این دوره از مسابقات توسط فدراسیون تکواندو دعوت به عمل آمده است.

لیست اسامی داوران مرد

لیست اسامی داوران زن

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٥
تگ ها : تکواندو

نسیم صادقی به عنوان نائب رئیس فوتبال الیگودرز منصوب شد

طی حکمی از سوی محمد حسن شاه نصیری رئیس هیات فوتبال شهرستان الیگودرز نسیم صادقی به عنوان نائب رئیس هیات فوتبال این شهرستان منصوب شد.قبل از ایشان معصومه عرب عهده دار این مسئولیت در هیات فوتبال شهرستان الیگودرز بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٥
تگ ها : فوتبال ، فوتسال

برگزاری مسابقات جودو قهرمانی بسیج نوجوانان استان لرستان

در مورخ 18مرداد ماه سالجاری مسابقات جودو قهرمانی بسیج نوجوانان استان لرستان به میزبانی شهر خرم آباد در محل خانه جودو استان لرستان برگزار شد.در این دوره از مسابقات که با حضور 6تیم برگزار شد علیرضا چگانی در وزن 46کیلو گرم و محمد رضا سجادی نیا در وزن 50کیلوگرم هر  از الیگودرز مقام دوم را کسب کردند.در وزن 60کیلوگرم سید سیاوش موسوی از الیگودرز مقام سوم و در وزن 55کیلوگرم حسین غیاثی از الیگودرز مقام چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند.سید داوود موسوی مربیگری تیم بسیج الیگودرز را بر عهده داشت.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢۳
تگ ها : جودو

برتری دو نماینده فوتبال الیگودرز در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر فوتبال استان

در مورخه 22مرداد ماه سالجاری هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال لرستان با برتری دو نماینده الیگودرز در این مسابقات به پایان رسید.در این مسابقات تیم فوتبال پرسپولیس الیگودرز میزبان خود تیم فوتبال علمی کاربردی دورود را با نتیجه 4بر1مغلوب کرد.در دیگر بازی این هفته تیم میلاد الیگودرز با نتیجه 3بر2تیم فوتبال رهاورد خرم اباد را با شکت بدرقه کرد.این مسابقه در ورزشگاه شهد ارسلان گودرزی و به قضاوت بهمن حسنود بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢۳
تگ ها : فوتبال

قهرمانی الیگودرز در مسابقات چند جانبه اسکیت

در مورخه 22مرداد ماه سالجاری مسابقات چند جانبه اسکیت با حضور شهرهای الیگودرز،اراک،همدان و خمین به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این  دوره از مسابقات و در نتایج تیمی پسران و دختران  تیم الیگودرز مقام اول،تیم اراک مقام دوم و تیم خمین مقام سوم را کسب کردند.

نتایج انفرادی این مسابقات به شرح ذیل می باشد:

در رده سنی متولدین86-83  در ماده 200متر پایه دختران تارا امیدیان از الیگودرز،فاطمه افروغ از الیگودرز و هدیه هاشمی از خمین مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در رده سنی 89-86 در ماده 100متر انفرادی پسران حسین جمشیدی از الیگودرز مقام اول،آرمان کرمی از اراک مقام دوم،شایان حبیبی از اراک مقام سوم را کسب کردند.

در رده سنی 86-83 در ماده پایه گروهی پسران آریا ملک محمودی از الیگودرز مقام اول،محمد جواد جلالی  از الیگودرز مقام دوم  و امیر حسین حاتمی کیا ازالیگودرز مقام سوم را کسب کردند.

در ماده 200متر سرعت پسران محمد جواد توکلی از الیگودرز مقام اول،محمد رضا بیات از الیگودرز مقام دوم و شایان حسینی از اراک مقام سوم را کسب کردند.

در ماده 300متر دختران آیناز شیخ انصاری از الیگودرز ،طهورا کرمی از اراک ،آرنوش ورمزیاری از الیگودرز مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در ماده 200متر سرعت دختران آرنوش ورمزیاری از الیگودرز مقام اول،هستی بهمنی از الیگودرز مقام دوم،آیناز شیخ انصاری و هستی نوروزی از الیگودرز مشترکا مقام سوم را کسب کردند.

در ماده 300متر سرعت دختران آیناز شیخ انصاری از الیگودرز،هستی نوروزی از الیگودرز و آرنوش ورمزیاری از الیگودرز مقام اول تا سوم را کسب کردند.

 

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:۱٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢۳
تگ ها : اسکیت

الیگودرز قهرمان مسابقات پینگ پنگ نونهالان استان لرستان

در مورخه 22مرداد ماه سالجاری مسابقات پینگ پنگ نونهالان قهرمانی استان لرستان به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این دوره از مسابقات تنیس بازانی  از الیگودرز،بروجرد،خرم آباد،دورود و پلدختر حضور داشتند.در پایان این رقابتهای ابوالفضل عیسی وند از الیگودرز مقام اول،احسان توکلی از بروجرد مقام دوم،عرفان سلطان گودرزی از الیگودرز مقام سوم را کسب کردند.نفرات برتر این دوره از مسابقات جهت حضور در مسابقات قهرمانی نونهالان کشور که قرار است در مورخ 3لغایت 5شهریور ماه در شهر قم برگزار شود اعزام خواهند شد.برگزاری  این دوره از مسابقات بر عهده عباس ترابی داور ملی فدراسیون پینگ پنگ کشور بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٥۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢۳

صعود کوه نوردان الیگودرزی به قلل بالای 5000متر ارتفاع

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گفت:به مناسبت آغاز هفته دولت و روز کارمند با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز ،اعزام کوه نوردان این شهرستان جهت صعود به قلل بالای 5000متر انجام می شود.

حسین علی شفیعی افزود: حسن زارعی،یدالله مروتی و مجید سمیعی سه تن از کوه نوردان الیگودرزی هستند که با همکاری اداره ورزش و جوانان  به این صعود ها اعزام می شود.

شفیعی  گفت: قرار است صعود سرعتی به سه قله کازبک در کشور گرجستان با ارتفاع 5047 متر،قله آراگاتس ارمنستان به ارتفاع 4095 متر و قله آرارات ترکیه به ارتفاع 5137متر صورت پذیرد.

وی درباره جایگاه کوه نوردی  در  شهرستان الیگودرز گفت: کوه نوردی نیز همچون دیگر رشته‌های ورزشی دارای ظرفیتهای بالای  ورزشی  در  شهرستان می باشد و کوه نوردی  الیگودرز را جزو  یکی از فعال ترین و بروزترین  رشته های ورزشی در سطح شهرهای استان ذکر کرد.

 رئیس اداره ورزش و جوانان  تصریح کرد: هدف از برگزاری  این صعود ها را  ضرورتی در جهت قهرمان پروری و پشتوانه سازی برای پرورش و رشد چهره های جوان و نوظهور  و امادگی کوه نورادان جوان برای صعود های بالای 6000متر و 7000متر دانست.

وی در مورد همکاری با هیات کوه نوردی استان و شهرستان  نیز گفت: در راستای انجام برنامه‌های هیات کوه نوردی  ، تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای با هیات  کوه نوردی  استان و شهرستان داریم و در سال جاری با همکاری این اداره 4دوره مربیگری در رشته کوه نوردی و 3صعود سراسری کشوری و استانی برگزار شده است.

لازم به ذکر است در اواسط مرداد ماه سالجاری امید هوشنگی و محمد شاهسواری دو کوه نورد الیگودرزی  موفق به صعود به قله 5047کازبک گرجستان شدند.این صعود به حمایت از کودکان سرطانی توسط این دو کوهنورد صورت گرفت.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٠
تگ ها : کوه نوردی

برگزاری مسابقات پینگ پنگ نونهالان قهرمانی استان لرستان به میزبانی الیگودرز

عباس ترابی رئیس کمیته داوران و مسابقات پینگ پنگ استان لرستان از برگزاری مسابقات انتخابی نونهالان استان لرستان به میزبانی شهرستان الیگودرز خبر دادو

وی گفت این مسابقات در مورخه 22مرداد ماه سالجاری و در محل خانه پینگ پنگ این شهرستان برگزار می شود.

وی شرایط شرکت در این مسابقات را به شرح ذیل اعلام نمود:

 

1- داشتن معرفی نامه از اداره ورزش شهرستان مربوطه

2- داشتن کارت بیمه ورزشی شناسنامه الزامی می باشد

3- شرایط نونهالان 1382/10/11 الی 1386/10/10 می باشد

4- ورودی مسابقات برای نونهالان رایگان  است ومسئولین  هیات ها باید لیست اسامی بازیکنان خود را تا عصر روز 21 به عباس ترابی مسئول کمیته داوران و مسابقات استان لرستان  جهت قرعه کشی اعلام کنند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢٠

اردذوی آمادگی تیم کشتی الیگودرز در مازندران برگزار می شود

تیم کشتی آزاد شهرستان الیگودرز جهت پرپایی اردوی یک هفته ای به استان مازندران سفر کرد.در تیم اعزامی 15کشتی گیر حضور دارند.کشتی گیران الیگودرز خود را برای برگزاری مسابقات کشتی آزاد استان لرستان که قرار است شهریور ماه سالجاری به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شود آماده می کنند.مربیگری تیم کشتی آزاد این شهرستان بر عهده علی آرین و منصور  ذلقی از مربیان موفق استان و شهرستان الیگودرز می باشد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٩
تگ ها : کشتی

برگزاری سیمنار بدنسازی در شهرستان الیگودرز

در مورخه جمعه 15مرداد ماه سالجاری سمینار سیستم های طراحی تمرین،آشنایی با دوپینگ و داروهای نیروزا و آسیب های اجتماعی  در بخش  آقایان برگزار شد.این سیمنار با حضور دکتر امرایی رئیس هیات پزشکی ورزشی و مسئولین هیات بدنسازی استان لرستان به میزبانی دانشگاه آزاد الیگودرز برگزار شد.خسروی محمدی از مدرسین فدراسیون بدنسازی تدریس این دوره را بر عهده داشت.در پایان از برخی باشگاه های شهرستان با اهدا لوح ،تقدیر به عمل آمد.در پایان به کلیه شرکت کنندگان گواهی شرکت در کلاس داده شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٩
تگ ها : بدنسازی

قهرمانی ورزشکاران الیگودرز در مسابقات کاراته قهرمانی کشور در شهر کرد

 

مسابقات قهرمانی کاراته کیوکوشین سبک ایچی گکی در بخش کومیته از جمعه 15 مردادماه جاری و با شرکت 12 تیم از استان های خراسان رضوی، تهران، کرمانشاه، کردستان، یزد، اصفهان، فارس، خوزستان، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری  و لرستان در شهرکرد برگزار  شد.
این مسابقات در 3 رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان که  محل برگزاری رقابتهای بخش آقایان در ورزشگاه تختی و بخش بانوان در ورزشگاه انقلاب شهرکرد بود.

در این دوره از مسابقات پیمان گمار از الیگودرز در رده سنی 16و17سال در وزن 70-موفق به کسب مقام اول  و بهروز پایمرد از الیگودرز در وزن 55- مقام دوم را کسب کردند.

در رده سنی 13و14سال و در وزن 38-ابوالفضل گمار از الیگودرز و در وزن50+ابوالفضل جلیلی از الیگودرز  و در وزن45- یونس فولادوند از الیگودرز  مقام سوم را کسب کردند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۸
تگ ها : کاراته

خبرهایی از فوتبال الیگودرز و لرستان

*فیستیوال زیر 12سال دختران در رده سنی متولدین 11/10/83به بعد در روز چهارشنبه 20/5/95بمدت یک روز در خرم آباد برگزار می شود.

*برنامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال لرستان

پنجشنبه 21/5/95علمی کاربردی دورود-پرسپولیس الیگودرز ساعت 17:30 ورزشگاه تختی دورود

جمعه 22/5/95میلاد الیگودرز-رهاورد خرم اباد ساعت 17:30 ورزشگاره شهید ارسلان گودرزی الیگودرز

*ابلاغ داوران

یاسن خرم آباد-نساجی بروجرد جمعه 22/5/95ساعت 17:30

داور:علی صباحی

کمک داور 1:شهاب ملکی

کمک داور2:مسلم خرمی

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۸
تگ ها : فوتبال

برگزاری مسابقات اسکیت در شهرستان الیگودرز

رئیس اداره ورزش و جوانان الیگودرز گفت: به مناسبت دهه کرامت مسابقات اسکیت سرعت ویژه دختران و پسران  در  شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

حسینعلی شفیعی  اظهار کرد: این مسابقات در رده های سنی زیر شش سال، نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار شد.
وی افزود: این مسابقات موجب رشد این رشته ورزشی در استان و رقابت بین ورزشکاران و باعث ارتقای سطح دانش مربیان می شود.
شفیعی تاکید کرد: هیات اسکیت شهرستان الیگودرز در تلاش است ورزشکاران خوبی را در تمام رده های سنی این رشته مهیج ورزشی تربیت و به رشد و شکوفایی و رونق این ورزش مفرح کمک کند.
رئیس اداره ورزش و جوانان گفت: هیات اسکیت الیگودرز و باشگاه آل ورز این شهرستان  به عنوان یکی از هیات ها و باشگاه های  فعال و پرکار ورزشی در رشته اسکیت این استان دارای بیش از 150ورزشکار سازمان یافته است.
وی گفت:این مسابقات در مورخه جمعه 22مرداد ماه سالجاری و با حضور تیم هایی از استان لرستان،مرکزی،چهار محال و بختیاری،همدان و اصفهان در سالن مجموعه ملی این شهرستان برگزار می شود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۸
تگ ها : مصاحبه ، اسکیت

یک تساوی و یک شکست برای نمایندگان فوتبال الیگودرز در مسابقات لیگ برتر لرستان

هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال لرستان با یک تساوی و یک باخت برای نمایندگان الیگودرز همراه بود.تیم فوتبال پرسپولیس الیگودرز مقابل میهمان خود تیم فوتبال سپید دشت با نتیجه یک بر یک متوقف و تیم فوتبال میلاد الیگودرز با نتیجه 2بر1مغلوب تیم فوتبال نساجی بروجرد شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٧
تگ ها : فوتبال

تقدیر از مسئول روابط عمومی شهرستان الیگودرز

 

در مورخه 17مرداد ماه سالجاری و به مناسبت روز خبرنگار از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز تقدیر به عمل امد.در این مراسم حسینعلی شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان ضمن تبریک روز خبرنگار  از حسین زنده دلی مسئول روابط عمومی این اداره تقدیر به عمل آورد.لازم به ذکر است در مراسمی دیگر که در فرمانداری شهرستان الیگودرز برگزار شد از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان این شهرستان نیز تقدیر شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٧
تگ ها : روز خبرنگار

انتصاب رئیس هیات ووشو شهرستان الیگودرز

طی حکمی از سوی جهانگیر صحرانشین رئیس هیات ووشو استان لرستان،عبدالرضا کریم ذرانی به عنوان رئیس هیات ووشو شهرستان الیگودرز منصوب شد.در این حکم امده است با توجه به تعهد و تخصص جنابعالی در امر مدیریت ورزش امیدوارم در سایه ایزدمنان موفق و پیروز باشید و اهداف هیات ووشو استان لرستان را در راه توسعه در ابعاد ورزشی، قهرمانی و همگانی  گسترش دهید.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٧
تگ ها : ووشو

برگزاری مراسم بزرگداشت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار

در مورخه 17مرداد ماه سالجاری مراسم بزرگداشت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار و مسئولین روابط عمومی شهرستان الیگودرز در سالن جلسات فرمانداری شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این جلسه از خبرنگاران شهرستان الیگودرز توسط فرمانداری ،اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره ورزش و جوانان و برخی دیگر از ادارات شهرستان تجلیل به عمل امد.در ادامه این جلسه نیز توسط فرمانداری شهرستان الیگودرز از مسئولین روابط عمومی اداره های این شهرستان نیز تقدیر به عمل امد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٧
تگ ها : روز خبرنگار

موفقیت داور الیگودرزی در تست آمادگی جسمانی داوران فوتبال کشور

کلاس توجیهی و دانش افزایی داوران و کمک داوران لیگ دسته اول  در مورخه چهارشنبه 13 مردادماه در هتل المپیک برگزاری شد.

  در اولین روز از این کلاس، شرکت کنندگان زیر نظر فریدون اصفهانیان، مسعود عنایت، اسماعیل صفیری و حسن کامرانی فر آزمون های آمادگی جسمانی را طبق متد جدید فیفا از ساعت 7 صبح امروز در زمین شماره دو وزرشگاه آزادی برگزار کردند.

 برهمین اساس از 95 داور و کمک داور شرکت کننده در این آزمون، 9 داور  و 11 کمک داور نتوانستند این تست ها را با موفقیت پشت سر بگذارند.

علی صباحی داور  الیگودری در این دوره موفق شد تمامی تست ها را با موفقیت پشت سر بگذارد.

لازم به ذکر است در گردهمایی داوران فوتبال لرستان علی صباحی به عنوان داور برتر فوتبال لرستان در سال 95 معرفی شد.    

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٧
تگ ها : فوتبال

برگزاری مسابقات انتخابی تکواندو جهت شرکت در مسابقات کشوری

مسابقات انتخابی تکواندو  جهت شرکت در مسابقات کشوری در مورخه 15مردادماه سالجاری به میزبانی شهرستان خرم آباد برگزار شد.در این دوره از مسابقات و در رده سنی نونهالان پردیس سلطانی مقام اول و در رده سنی نوجوانان مهسا جمشیدالیگودرزی و فاطمه پالیزوان مقام اول و دوم را کسب کردند.در پایان این دوره از مسابقات پردیس سلطانی تکواندوکار الیگودرزی موفق به کسب سهمیه در تیم استان و در وزن 33-کیلوگرم شود و قرار است جهت حضور در مسابقات  لیگ برتر تکواندو در اردوی امادگی که قرار است در تاریخ 27مرداد ماه به مدت سه روز در خرم آباد برگزار می شود حضور به هم رسانند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٧
تگ ها : تکواندو

افتتاح خانه کاراته روستای جوز شهرستان الیگودرز

در مورخه سه شنبه 12مرداد ماه ساجاری با حضور برخی مسئولین شهرستان خانه کاراته روستای جوز افتتاح گردید.

در آیین افتتاح خانه کارته روستای جوز  بخشدار بربرود شرقی،رئیس اداره ورزش و جوانان،بهزیستی و برخی ادارات شهرستان حضور داشتند.

برنامه ریزی جهت پر کردن اوقات فراغت ودوری جوانان از اعتیاد از اهداف افتتاح خانه کاراته در روستاها و بخش های شهرستان الیگودرز است.

آذبیح الله حبیبی از مربیان و کاراته کاران شهرستان الیگودرز نقش بالایی در افتتاح خانه کاراته روستان جوز ایفا نمود.وی از قهرمانان کاراته شهرستان و استان می باشد و چندی پیش در سمینار بین اللملی کاراته در سبک شکستن اجسام سخت که  زیر نظر فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران  به میزبانی استان تهران برگزار شد حضور فعال داشت.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٤
تگ ها : کاراته

مراسم تجلیل از خبرنگارن شهرستان الیگودرز برگزار می شود

       

شان و رسالت خبرنگار حفظ ارزشهای اجتماعی سیاسی، عبادی و هنری  افراد است خبرنگار باید همواره حس خوب شنیدن و خوب دیدن را در خود تقویت کند و با شجاعت و هوشیاری و ذوق وشوق فراوان سوژه ها را در یابد انتقادات و پیشنهادات را با تحلیل و در راستای زندگی و توانمندی اجتماع بیان کند .

خبرنگار باید رسالت و شان خود را درجامعه حفظ کند و حال
ت اجتماعی او طوری باشد که اعتماد مردم و مسئولان  به او زیاد باشد یعنی همان چشم و گوش مردم برای مسئولان و چشم و گوش مسئولان برای مردم باشد شان و رسالت خبرنگار در بینش درست ،مطالعه کافی، دقت، اعتماد و اعتبار در جامعه است.

در اینجا جا دارد  بگوییم حفظ ارزشهای ماندگار خبرنگاران رسالتی است که باید توسط مسئولین دیده و توجه شود اگر خبرنگاری مورد حمایت معنوی و مادی قرار گرفت و حق و حقوقش در نظر گرفته شود جامعه باهیج مشکلی روبرو نخواهد شد زیرا قلم بدستان با ذوق و هوشیاری و با چشمان تیز بین و گوشهای شنوا  زبان مردم برای آبادی جامعه در زمینه های مختلف و برای مسئولین راهنمای خوبی خواهند شد خبرنگاران، پویندگان علم ، معرفت و اخلاق برای زندگی بهتر هستند باید به قشر با ذوق خبرنگاران پر و بال پرواز داد.

هفدهم مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار بر همه آنانی که قلم بدست داشتند و قلم بدست دارند مبارک باد .

لازم به ذکر است اداره ورزش و جوانان شهرستان الگودرز از  خبرنگاران فعال در عرصه خبرهای  ورزشی وبخش  جوانان  در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز تقدیر به عمل  خواهد آورد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٢
تگ ها : روز خبرنگار

صعود کوهنوردان الیگودرزی به قله کازک گرجستان

امید هوشنگی و محمد شاهسواری دو کوه نورد الیگودرزی  موفق به صعود به قله 5047کازبک گرجستان شدند.این صعود به حمایت از کودکان سرطانی توسط این دو کوهنورد صورت گرفت.

قله کازبک به ارتفاع 5047متر یک کوه آتشفشانی از نوع استارتو ولکانو بوده و سومین قله بلند در گرجستان  بعد از قله های شخارا (5201 متر) و جانگا (5059 متر) می باشد که در شرق رشته کوه قفقاز مرکزی در رشته کوه خوخ(نام گرجی آن)ما بین دریای سیاه و دریای خزر، در شمال اوستیا در 25 کیلومتر مرزی کشور روسیه و گرجستان و در 140 کیلومتری شهر تفلیس در روستای کازبکی قرار گرفته است.

قله کازبک هفتمین قله بلند در رشته کوههای قفقاز، و دومین کوه بلند در قاره اروپا بعد از البروس می باشد. نام گرجی این قله مکینواری و به معنی کوه یخ نامیده می شود، در حال حاضر راه دسترسی به این منطقه فقط از طریق شهر تفلیس امکان پذیر می باشد.

قله کازبک در تاریخ 1868میلادی توسط  داگلاس فرش فیلد، مور و تاکر با یک راهنمای سویسی برای اولین بار صعود گردیده است.

اطراف این قله را ترکیبی از یخچال های طبیعی (135 کیلومتر مربع) فراگرفته و معروفترین آنها یخچال گرگتی می باشد که در راه رسیدن به پناهگاه از روی آن عبور می گردد. یخچال های طبیعی کازبک به علت شیب دامنه خیلی بزرگ نمی باشد. بهترین زمان صعود این قله از اواخر تیرماه لغایت آخر شهریور ماه بوده ولی باز هم بدلیل قرار گرفتن این منطقه در میان دو دریاچه مهم جهان (سیاه و خزر ) از باد و کولاک شدید و حتی خرابی هوای پیش بینی نشده برخوردار است. ناحیه اطراف کوه کازبگی در سال 1979 توسط دولت اتحاد جماهیر شوروی ذخیره گاه طبیعی تعیین شد و شامل جنگل های راش، جنگل های مربوط به دامنه کوه ها و مراتع آلپی می باشد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۱
تگ ها : کوه نوردی

برگزاری مسابقات تیر کمان قهرمانی بسیج استان

در مورخه 4مرداد ماه سالجاری مسابقات تیر و کمان قهرمانی بسیج استان به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شد.

 این دوره از مسابقات در رده های سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان و در دو بخش کمان ریکرو و کامپوند با حضور 25ورزشکار در سالن سپاه الیگودرز برگزار شد.

در پایان این رقابتهای تیم الیگودرز با اقتدار مقام اول را کسب نمود و در انفرادی نتایج زیر حاصل شد:

نونهالان

بخش ریکرو فاطمه میر از الیگودرز مقام اول،مبینا سلطانی از الیگودرز مقام دوم،زهرا سلطانی  مقام سوم

بخش کامپوند فاطمه زهرا ذلقی از الیگودرز مقام اول،تیام امان الهی از الیگودرز مقام دوم،سیده غزال موسوی  از الیگودرز مقام سوم

نوجوانان

بخش ریکرو ژینا خادمی از الیگودرز مقام اول،مهسا مهدور موگویی از الیگودرز مقام دوم،مرضیه سرلک از الیگودرز مقام سوم

بخش کامپوند هانیه امان الهی از الیگودرز مقام اول،زهرا خوانساری از الیگودرز مقام دوم،شیما کمانی از الیگودرز مقام سوم

جوانان

در بخش ریکروسمانه چراغی از الیگودرز مقام اول،عاطفه توکلی از الیگودرز مقام دوم،زینب توکلی از الیگودرز مقام سوم

در بخش کامپوند نرگس نصیری از الیگودرز مقام اول،حدیث عبدالهی از الیگودرز مقام دوم،رضوان صادقی از الیگودرز مقام سوم

بزرگسالان

در بخش کامپوند فریبا جمشیدی از الیگودرز مقام اول،سیده مریم موسوی از الیگودرز مقام دوم،سمیه مختاری از الیگودرز مقام سوم

در بخش ریکرو سیده فاطمه موسوی از الیگودرز مقام اول،لیلا چراغی از الیگودرز مقام دوم و سیده زینب موسوی  مقام سوم را کسب کردند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۱
تگ ها : تیر کمان

مراسم تجلیل هادی داودی قویترین ورزشکار زورخانه‌ای سال 95 در اداره ورزش و جوانان

مراسم تجلیل از هادی داودی قویترین ورزشکار زورخانه ای در سال 95 در باحضور رئیس و کارمندان اداره ورزش جوانان برگزار شد.در این جلسه حسینعلی شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان از هادی داودی به پاس قهرمانی در مسابقات سنگ قهرمانی کشور تجلیل به عمل اورد.

لازم به ذکر است در این دوره از رقابت‌ها به مناسبت بزرگداشت روز ملی فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای که برای انتخاب قویترین ورزشکار زورخانه‌ای سال 1395 برگزار شد، 16 مدعی قهرمانی از استان‌های سراسر کشور به رقابت پرداختند و در پایان هادی داودی از شهرستان الیگودرز  با 51 جفت گرفته شده با سنگ 100 کیلوگرمی و کسب مقام قهرمانی کشور به عنوان قویترین ورزشکار زورخانه‌ای سال 1395 انتخاب شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۱

سهراب عزیزی رئیس هیات تکواندو شهرستان الیگودرز شد

طی حکمی از سوی جافر وفایی رئیس هیات تکواندو استان لرستان،سهراب عزیزی به عنوان رئیس هیات تکواندو شهرستان الیگودرز منصوب شد.در این حکم آمده است با توجه به تعهد و تخصص جنابعالی در امر مدیریت ورزش امیدوارم در سایه ایزدمنان موفق و پیروز باشید و اهداف هیات تکواندو  استان لرستان را در راه توسعه در ابعاد ورزشی، قهرمانی و همگانی  گسترش دهید.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۱
تگ ها : تکواندو

مراسم تجلیل از خیرین ورزش یار در شهرستان الیگودرز برگزار شد

در مورخه 8مرداد ماه سالجاری مراسم تجلیل از خیرین همراه با برگزاری مسابقه کشتی بمنظور ارج نهادن به خدمات خیرین و شادروان حاج مصطفی گودرزی با حضور خانواده گرانقدر این عزیز در سالن کشتی شهرستان الیگودرز برگزار شد.حاج مصطفی گودرزی از خیرینی  که عمری را در راه رفع مشکلات این شهرستان سپری کرد و در زمینه تکمیل تجهیزات بیمارستانی نیز گامهایی مثبت و موثر برداشته است.وی از هنرمندان ارزشمند و خیزین این شهرستان بود که چندی قبل به علت بیماری دار فانی را وداع کرد.لازم به ذکر است که هزینه برگزاری مجالس ترحیم و ختم این عزیز به بیمارستان شهید ولیان اهدا شد و قرار است از این محل یک دستگاه CRرادیولوژی برای این بیمارستان جدید الاحداث خریداری شود.لازم به ذکر است در طول مراسم نیز از تعدادی از خیرین ورزش یار به پاس خدمات در کمک به بهسازی اماکن و فضاهای ورزشی و رسیدگی به امور جوانان و نوجوانان این مرز و بوم تجلیل به عمل آمد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱۱
تگ ها : کشتی

هادی داودی قویترین ورزشکار زورخانه‌ای سال 95 شد

سومین دوره مسابقات آزاد سنگ قهرمانی کشور در زورخانه کارگران مشهد (پایتخت معنوی ورزش پهلوانی و زورخانه ای) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای، در این دوره از رقابت‌ها به مناسبت بزرگداشت روز ملی فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای که برای انتخاب قویترین ورزشکار زورخانه‌ای سال 1395 برگزار شد، 16 مدعی قهرمانی از استان‌های سراسر کشور به رقابت پرداختند و در پایان هادی داودی از استان لرستان با 51 جفت گرفته شده با سنگ 100 کیلوگرمی و کسب مقام قهرمانی کشور به عنوان قویترین ورزشکار زورخانه‌ای سال 1395 انتخاب شد.

مهدی سلیمی (قزوین) و عادل توانگر اصفهان به ترتیب با گرفتن 43 و 39 جفت سنگ، عنوان‌های دوم و سوم را از آن خود کردند.

همچنین سیدجواد حسینی (خراسان رضوی)، محمدجواد زارع (یزد) و مجتبی حسینی شهری (اصفهان) به ترتیب با 37، 30 و 29 جفت سنگ گرفته شده در جایگاه‌های چهارم تا ششم این دوره از رقابت‌ها جای گرفتند.

لازم به ذکر است در پایان احکام، مدال و جوایز نقدی (سکه بهار آزادی) قهرمانان اول تا سوم توسط دکتر شعبانی بهار (معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان)، علی دادگر (سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای)، دکتر علی یلفانی (نایب رییس فدراسیون)، علیرضا زندی (سرپرست دبیری فدراسیون) و دیگر مسوولین استانی به ایشان اهدا گردید.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٠

برگزاری مسابقات پینگ پنگ نوجوانان پسر استان

در مورخه جمعه 8مردادماه سالجاری مسابقات انتخابی پینگ پنگ  نوجوانان پسر استان لرستان به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شد.این مسابقات با حضور 40نفر ورزشکار و به صورت جدول دو حذفی برگزار شد و در پایان مهدی زینی وند از پلدختر مقام اول،امیر حسین بنایی از بروجرد مقام دوم حسین عیسی وند از الیگودر مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.برگزاری و قضاوت این مسابقات به سرداوری عباس ترابی از شهرستان الیگودرز بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٠

دعوت از هادی بیات کوه نوردی الیگودرزی جهت شرکت در تیم ملی امید

علی گل آرا از شهرستان بروجرد ، محمد عبدالوند از شهرستان ازنا و هادی بیات از شهرستان الیگودرز برای چهارمین اردوی تیم ملی امید پذیرش شدند .
هیئت کوهنوردی شرایط اردو را به شرح ذیل اعلام کرد:

به آگاهی می رساند؛ کارگروه هیمالیانوردی این فدراسیون در نظر دارد چهارمین اردوی آموزشی،‌استعدادیابی و انتخابی تیم ملی امید را برای ورودی سال 1395 را به شرح زیر برگزار نماید: ...

زمان پذیرش: یکشنبه 10 مرداد 95 ساعت 16 تا 21
پایان دوره: 15 مرداد 95
سرفصل دوره: دوشنبه 11 مرداد 95 تا چهارشنبه 13 مرداد 95 مقدماتی تا پیشرفته سنگنوردی طبیعت.
پنجشنبه 14 مرداد 95 تا جمعه 15 مرداد 95 کلاس پزشکی کوهستان.
محل پذیرش: اراک، کوی مصطفی خمینی، خیابان الوند، کوچه رز، دفتر هیت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مرکزی (ضلع شرقی مجموعه ورزشی شهدای 5 مرداد).

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٠
تگ ها : کوه نوردی

یک پیروزی و یک شکست برای الیگودرز در اولین هفته لیگ برتر فوتبال لرستان

فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های استان لرستان با شرکت 10 تیم از 6 شهر استان آغاز شد.
در مسابقات هفته اول که پنج‌شنبه و جمعه برگزار گردید فقط 2 تیم خرم‌آبادی مقابل حریفان خود به برتری رسیدند و شهرهای دورود، پلدختر و الیگودرز نیز که 2 نماینده در مسابقات دارند، حداقل یک نماینده ناکام در هفته اول داشتند.
به دنبال انصراف تیم‌های همت کارگران الیگودرز قهرمان لیگ دسته اول استان و صدف کوهدشت از رقابت‌های امسال که سال قبل در لیگ برتر لرستان پنجم شده بود، تیم‌های نگین سفیدکوه دورود و پرسپولیس پلدختر جای‌گزین این دو تیم شدند. تیم کاسیت خرم‌آباد نیز به رهاورد تغییر نام داده است.
قابل ذکر است امسال تیم‌های بهزیستی و پردیس خرم‌آباد و پریز (گهر) دورود 3 نماینده لرستان در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه‌های کشور خواهند بود که رقابت‌های خود را از شهریورماه آغاز خواهند کرد.
نتایج هفته اول لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های لرستان:   
شاهد پلدختر 2 نساجی بروجرد1
دانشگاه علمی کاربردی دورود 1 یاسین خرم‌آباد 3  
رهاورد خرم‌آباد 2پرسپولیس الیگودرز0
شهرداری سپیددشت 1 نگین سفیدکوه دورود 1         
میلاد الیگودرز 2 پرسپولیس پلدختر 1
  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۱٠
تگ ها : فوتبال

الیگودرز قهرمان مسابقات پینگ پنگ نوجوانان دختر استان لرستان

مسابقات آزاد نوجوانان دختر استان در  مورخه 7مرداد ماه سالجاری در خانه تنیس روی میز شهرستان بروجرد ، با حضور تیم های بروجرد ، الیگودرز و دورود برگزار شد که نفرات برتر این دوره از مسابقات به شرح زیر می باشد:
مقام اول :  حنانه رشیدی از الیگودرز 
مقام دوم : مهرنوش لونی از الیگودرز 
مقام سوم :  پونه خرم دل از دورود 
مقام چهارم :  مبینا حسنوند از بروجرد 
سرداور : معصومه خسروی 
داوران : شهلا علمدار ، مژگان فاضل ،  بهجت حبیبی و منصوره سینا
  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٠٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۸

الیگودرز قهرمان مسابقات شنا رده های سنی استان لرستان

 

عکس از آرشیو است

مسابقات انتخابی شنا قهرمانی رده های سنی استان لرستان جهت اعزام به مسابقات کشوری در مورخه 4مرداد ماه سالجاری با حضور 110شناگر در شهرستان دورود برگزار شد.در این مسابقات که با حضور شهرهای الیگودرز،بروجرد،خرم آباد و دورود در استخر صنایع دفاع برگزار شد تیم الیگودرز با کسب 8مدال طلا6نقره و4برنز مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کرد.تیم بروجرد نیز با کسب 6مدال طلا7نقره و3برنز مقام دوم را کسب کرد و تیم خرم اباد نیز سوم شد.در این دوره از مسابقات سهند محمود صالحی از الیگودرز به عنوان ستاره این مسابقات معرفی گردید.سهند محمود صالحی با کسب سه مدال طلا در ماده 50متر قورباغه،50متر کرال سینه و 50متر پروانه این موفقیت را کسب نمود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٧
تگ ها : شنا

علی صباحی بهترین داور فوتبال لرستان شد

 کلاس توجیهی  پیش فصل داوران فوتبال  لرستان برگزاربه میزبانی خرم آباد برگزار  شد.در این دوره توجیهی علی صباحی،علی خدایی،سعید توکلی،سامان فرهادی،میلاد فرخ زاد و میعاد عربستانی از الیگودرز  حضور داشتند.

در این مراسم که با حضور پیشکسوتان و نواب هیات برگزار شد، در شروع جلسه  شمس ا... خنجری مسئول واحد داوران  با ارائه  گزارشی از وضعیت داوران استان در سال گذشته و در سال جدید با برنامه جوانگرایی  وضعیت واحد داوران استان را مطلوب و امید بخش دانستند.

سپس  رستمی به ایراد سخنانی در این ضمینه پرداخت و اینکه داوران این هیات همواره از حمایت همه جانبه برخوردار بوده اند. و در پایان کلاس صبح از داوران برتر استان در سال 94تجلیل به عمل آمد. در این مراسم علی صباحی داور ملی فوتبال شهرستان الیگودرز به عنوان بهترین داور فوتبال لرستان معرفی و از وی تجلیل به عمل آمد.

بعداظهر نیز داوران بعدا از جلسه هم افزایی در تست آمادگی جسمانی جهت حضور در تست داوران فوتبال ایران شرکت کردند.

 ضمنا اساتید کلاس آقای برزو بابایی و علی اکبر عالی نژاد بودند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٧
تگ ها : فوتبال

برگزاری سیمنار بدنسازی در شهرستان الیگودرز

به آگاهی می‌رساند هیات بدنسازی شهرستان الیگودرز  در راستای اجرای تقویم آموزشی سال 95 در نظر دارد سمینار سیستم های طراحی تمرین،آشنایی با دوپینگ و داروهای نیروزا و آسیب های اجتماعی  در قسمت آقایان  را به شرح زیر برگزار نماید ...

زمان برگزاری دوره:

جمعه 15مرداد ماه95

از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۶ بعدازظهر

مکان برگزاری دوره:

الیگودرز.سالن دانشگاه آزاد اسلامی

تلفن تماس جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر:

وحید عابدینی:09166660175

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٧

برگزاری جشنواره استعداد یابی پینگ پنگ در شهرستان الیگودرز

 

اولین دوره جشنواره استعدادیابی پینگ پنگ چهارشنبه6 مرداد در خانه پینگ پنگ شهرستان الیگودرز برگزار شد.
 جشنواره استعدایابی پینگ پنگ  در ۲ بخش مبتدی و پیشرفته برگزار شد که در بخش مبتدی عموم شهروندان و در قسمت پیشرفته، کودکان زیر 9سال دختر و پسر  آشنا در این رشته  شرکت کردند.
جشنواره استعدایابی پینگ پنگ با حضور 30ورزشکار در دو بخش پسران و دختران برگزار شد .
در پایان این جشنواره از طرف اداره ورزش و جوانان و هیات پینگ پنگ شهرستان الیگودرز به کلیه نفرات شرکت کننده جوایزی به رسم یادبود اهدا شد و از کلیه قهرمانان این رشته که توانسته بودن در سطح استان و کشور مدال کسب کنند تقدیر به عمل آمد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٧

برگزاری مسابقات پینگ پنگ نوجوانان پسر قهرمانی استان در شهرستان الیگودرز

 

اطلاعیه هیات پینگ پنگ استان لرستان:

به استحضار می رساند ، مسابقات انتخابی آزاد نوجوانان (پسر) استان ، روز جمعه 8مرداد ماه  ساعت 10صبح در خانه پینگ پنگ الیگودرز  برگزار میگردد ، خواهشمند است نسبت به اعزام نفرات با شرایط ذیل اقدام فرمایید .

1-تعداد نفرات آزاد

2-بهمراه داشتن معرفی نامه از اداره تربیت بدنی شهرستان و بهمراه داشتن کارت بیمه ورزشی الزامی است.

3-شرایط سنی نوجوانان ۷۹/۱۰/۱۱ به بعد

4-بهمراه داشتن شناسنامه عکس دار یا گواهی معتبر عکس دار از آموزش و پرورش

5-بهمراه داشتن رضایت نامه از والدین مبنی برشرکت در مسابقات

6-جهت تامین بخشی از هزینه مسابقات ورودیه هر شرکت کننده  50000ریال می باشد که بایستی نقدا به سرداور مسابقات تحویل گردد

7-قرعه کشی عصر روز پنج شنبه  جهت تسریع  وقت و زمان انجام خواهد شد .

روسای محترم  هیات ها لیست نفرات بازیکنان خود را تا تاریخ عصر 7 مرداد  به رئیس هیات پینگ پنگ الیگودرز و مسئول مسابقات استان عباس ترابی تحویل دهند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۱٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٦

برگزاری جشنواره استعدادیبای پینگ پنگ خردسالان در شهرستان الیگودرز

رئیس هیات پینگ پنگ شهرستان الیگودرز گفت: اولین دوره جشنواره استعدادیابی پینگ پنگ چهارشنبه6 مرداد در خانه پینگ پنگ شهرستان الیگودرز برگزار می‌شود.

 عباس ترابی  در گفت‌وگو با روابط عمومی اداره ورزش و جوانان  اظهار داشت: اولین جشنواره استعدایابی پینگ پنگ در ۲ بخش مبتدی و پیشرفته برگزار می‌شود که در بخش مبتدی عموم شهروندان و در قسمت پیشرفته، کودکان زیر 9سال دختر و پسر  آشنا با این رشته می‌توانند شرکت کنند.

وی افزود: برای عموم شهروندان یک ایستگاه در خانه پینگ پنگ با در نظرگرفتن تمام مسائل علمی و فنی طراحی شده و برای افرادی که به مرحله بعد ورود پیدا می‌کنند آموزش در سطح رده‌های پایه، سطح متوسط و سپس ارتقا به آموزش پیشرفته در پروسه‌ای دو ساله در نظر گرفته می‌شود.

 رئیس کمیته داوران استان لرستان  درباره نتایج برگزاری  جشنواره استعدادیابی در رده های سنی دیگر و بازخورد آن بین شهروندان گفت: در جشنواره های قبل استقبال خوبی از این جشنواره شد و پس از برگزاری جشنواره، گروهی ۳۰ نفره برگزیده را تفکیک کرده و به صورت تخصصی تحت آموزش قرار دادیم.

 عباس ترابی گفت : این پروژه با همکاری  اداره ورزش و جوانان و هیات پینگ پنگ شهرستان  برگزار می‌شود و قرار است در پایان این جشنواره از  نفرات برتر و همچنین مربیان و قهرمانان استان  وکشور توسط اداره ورزش و جوانان تقدیر به عمل آید.

 ترابی تصریح کرد: به هرحال در دوره جدید برخی ادارات و اداره ورزش و جوانان هم تحرکات بسیار خوبی پیدا کرده و در واقع در اجرای برنامه ورزش همگانی، تعامل با هیئت‌های ورزشی مختلف و همچنین طرح ایده‌های نو عملکرد خوبی را داشتند.

رئیس هیئت تنیس روی میز الیگودرز در مورد کم و کاستی ها توسعه ورزش همگانی خاطرنشان کرد: به هرحال در هرجایی کم و کاستی وجود دارد اما اگر بخواهیم جامعه شهروندی پرنشاط داشته باشیم باید عینک بدبینی را کنار بزنیم و با توجه به نکات مثبت و تعامل تنگاتنگ نقاط ضعف را برطرف کنیم.

 وی افزود: در این مدت هیات ما همواره در اجرای برنامه از کمک‌های فکری و تجریبات افراد متخصص در اداره ورزش و جوانان  استفاده کرده علاوه براینکه در برگزاری برنامه‌ها هم تعامل خوبی داشته‌اند و امیدوارم این برنامه و ایده‌های فاخر همچنان ادامه یابد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۳

برگزاری گردهمایی بزرگ کاراته شهرستان الیگودرز

در مورخه جمعه 1مرداد ماه سالجاری به مناسبت گرامیداشت هفته فرهنگ ورزش پهلوانی و زورخانه ای و هفته المپیک گردهمایی بزرگ کاراته به همت هیات کاراته و اداره ورزش و جوانان در سالن ورزشی شهید کاظمی برگزار شد.

در این همایشکه با حضور  کلیه هنرجویان کاراته شهرستان و خانواده ها ،مسئولین و هیات های ورزشی شهرستان برگزار شد   از قهرمان ارزنده  مسابقات کشتی پیشکوستان کشور پهلوان مرتضی زمانی تجلیل شد.در این مراسم مرتضی زمانی گفت راه پهلوانی تبدیل منیت به منش و جوانی و قدرت را به جوانمردی و فتوت و انساندوستی عنوان کرد.

در ادامه ورزشکاران اقدام به شکستن اجسام سخت کردند و از سوی اداره ورزش و جوانان به مربیان فعال رشته کاراته لوح سپاس و جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله سید امین صالح کوتاه رئیس هیات کارته شهرستان الیگودرز تقدیر به عمل آمد و از طرف هیات کاراته جوایزی به رسم یادبود به تعدادی از مسئولین ادارات شهرستان اهدا شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۳
تگ ها : کاراته

برگزاری مسابقات شنا پسران شهرستان الیگودرز

به مناسبت یاد و خاطره شهدای حاج عمران و هفته المپیک مسابقات شنا انتخابی شهرستان الیگودرز در رده سنی مختلف در استخر امام حسین(ع)بین تیم های شنا شهرستان برگزار شد.در این مسابقات تعداد 150نفر در رده های سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان در مواد 50متر آزاد،قورباغه و پروانه با هم به رقابت پرداختند.در پایان مسابقات نفرات اول تا سوم به عنوان تیم شنا شهرستان انتخاب شدند که مقرر شد پس از انتخاب مدیر، سرپرست و مربیان تیم مشخص شده و خود را برای مسابقات آموزشگاها و مسابقات کشوری آماده شوند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/۳
تگ ها : شنا

مرتضی زمانی قهرمان مسابقات کشتی آزاد پیشکسوتان کشور

رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور، یادواره مرحوم   استاد سید جواد رفوگر، روزهای 28 و 29 تیرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم مازندران در مجموع هفت گروه سنی به مقام قهرمانی رسید.در این دوره از مسابقات مرتضی زمانی از الیگودرز در گروه Dو در وزن 130موفق به کسب مقام اول شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢
تگ ها : کشتی

اهدای خون کارمندان اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز

در مورخه 2مرداد ماه سالجاری جمعی از کارمندان اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز در اقدامی خداپسندانه با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان الیگودرز با اهدا خون به یاری نیازمندان به این ماده حیاتی شتافتند.گفتنی است تعدادی از بانوان شاغل این اداره نیز با هدف ترویج فرهنگ اهدا خون بانوان، در این اقدام خیر خواهانه و انسان دوستانه سهیم بودند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢
تگ ها : انتقال خون

برگزاری جشنواره بزرگ ماهیگیری ورزشی در شهرستان الیگودرز

جشنواره بزرگ ماهیگیری در شهرستان الیگودرز  با شعار طبیعت بی آلایش و تفریح سالم  برگزار شد.در این جشنواره که در مورخه 1مردادماه سالجاری در سد حوضیان برگزار شد شرکت کنندگان ضمن شرکت در برنامه های فرهنگی ورزشی به نظافت طبیعت پیرامون سد نیز پرداختند.در پایان این جشنواره که با حضور مسئولین شهرستان و معاونت فرمانداری برگزار شد به نفرات برتر در ضمینه ماهیگیری ورزشی،جمع آوری زباله،و همکار در محیط زیست جوایزی اهدا شد.جشنواره فوق با حضور  ادارات ورزش و جوانان،محیط زیست،فرمانداری،فرهنگ و ارشاد اسلامی،نیروی انتظامی،کمیته مبارزه با مواد مخدر،مدیریت سد حوضیان،گروه حامیان عمران و سازندگی،گروه فرزندان زمین،مرکز بهداشت و درمان،هلال احمر،بخشداری ها ،شهرداری  و شرکت عمان و توسعه الیگودرز با همکاری گسترده موسسه زیست پویان زاگرس برگزار شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢

تودیع و معارفه نائب رئیس هیات کاراته شهرستان الیگودرز

مراسم تودیع و معارفه نائب رئیس هیات کاراته شهرستان الیگودرز با حضور مسئولین اداره ورزش و جوانان و هیات کاراته شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این مراسم شادی پارسا فر به عنوان نائب رئیس هیات کاراته شهرستان الیگودرز منصوب شد.قبل از وی فاطمه بهرامی مسئول امور بانوان اداره ورزش و جوانان مسئولیت این کار را بر عهده داشت.در این مراسم از زحمات چند ساله فاطمه بهرامی به عنوان نایب رئیس هیات کاراته تقدیر به عمل امد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٥/٢
تگ ها : کاراته