برگزاری گردهمایی بزرگ کاراته در شهرستان الیگودرز

رئیس  اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گفت:به مناسبت هفته المپیک گردهمایی بزرگ کارته  شهرستان الیگودرز در مورخ جمعه 1مردادماه در شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

حسین علی شفیعی افزود: گردهمایی بزرگ شهرستان الیگودرز از ساعت 17الی19 در سالن شهید خداکرم کاظمی برگزار خواهد شد.

شفیعی گفت: این گردهمایی با حضور کلیه مربیان و کاراته کارن شهرستان الیگودرز   و در رده سنی نونهالان،نوجوانان و جوانان و بزرگسالان  برگزار می شود.

وی درباره جایگاه رشته کاراته  در شهرستان الیگودرز گفت: کاراته   نیز همچون دیگر رشته های ورزشی دارای ظرفیتهای بالای ورزشی در شهرستان می باشد و کاراته  الیگودرز را جزو فعال ترین رشته های ورزشی و مدال آور در سطح شهرستان و استان ذکر کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تصریح کرد: هدف از برگزاری گردهمایی بزرگ کاراته   را ضرورتی در جهت قهرمان پروری و پشتوانه سازی برای پرورش و رشد چهره های جوان و نوظهور و تجلیل از قهرمانان شهرستان دانست.

وی در مورد همکاری با هیات کاراته استان  و شهرستان نیز گفت: در راستای انجام برنامه‌های هیات  کاراته استان ، تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای با هیات کاراته استان و شهرستان داریم و قرار است برنامه های نظارتی بیشتر و دقیق تری بر  تایم های فعال در این رشته ورزشی  داشته باشیم.

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/۳۱
تگ ها : کاراته

برگزاری جشنواره بزرگ ماهیگیری ورزشی در شهرستان الیگودرز

رئیس  اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گفت:به مناسبت هفته المپیک جشنواره بزرگ ماهیگیری ورزشی   در مورخ  جمعه 1مرداد ماه سالجاری  در شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

حسین علی شفیعی افزود: جشنواره بزرگ ماهیگیری ورزشی در سد بزرگ حوضیان برگزار خواهد شد.

شفیعی گفت: این جشنواره با همکاری موسسه زیست پویان زاگرس الیگودرز با شعار طبیعت بی آلایش و تفریح سالم  از ساعت 15الی 20برگزار خواهد شد.

وی درباره جایگاه رشته های آبی با وجود سدهای مختلف در شهرستان الیگودرز گفت: ماهیگیری ورزشی   نیز همچون دیگر رشته های ورزشی دارای ظرفیتهای بالای ورزشی در شهرستان می باشد و و قرار است این رشته ورزشی  جزو فعال ترین رشته های ورزشی در سطح شهرستان و استان ذکر کرد.

حسین علی شفیعی با اشاره به به ظرفیتهای بالای گردشگری شهرستان در فصول مختلف سال، الیگودرز   را جزو گردشگر پذیر ترین مناطق ایران ذکر کرد و افزود: قابلیت های گردشگری این شهر آنگونه که باید به چشم نیامده و برگزاری جشنواره نیز در این راستا می باشد.
وی تاکید کرد که جاذبه های  الیگودرز  همچون  قله اشترانکوه و مناطق بکر طبیعی همچون  آبشار آب سفید    ، آبشار چکان ، دریاچه گهر و  سد ها مختلف جهت برگزاری مسابقات آبی  ،کوه پیمایی های خانوادگی و کوه نوردی حرفه ای می باشد  که باید به گردشگران داخلی و خارجی معرفی شود.
شفیعی  ضمن دعوت ازهموطنان و همشهریان الیگودرز برای حضور در این جشنواره فرهنگی ورزشی گفت : در کنار استفاده از مواهب طبیعی الیگودرز  به  نفرات اول تا سوم  در هر بخش از مسابقات  جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است در برگزاری این جشنواره ادارات ورزش و جوانان،محیط زیست،فرمانداری،فرهنگ و ارشاد اسلامی،نیروی انتظامی،کمیته مبارزه با مواد مخدر،مدیریت سد حوضیان،گروه حامیان عمران و سازندگی،گروه فرزندان زمین،مرکز بهداشت و درمان،هلال احمر،بخشداری ها ،شهرداری  و شرکت عمان و توسعه الیگودرز هکاری خواهند نمود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢٩

برگزاری مسابقات شنا پسران شهرستان الیگودرز

رئیس  اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گفت:به مناسبت هفته المپیک یک دوره مسابقات شنا پسران  شهرستان الیگودرز در مورخ سه شنبه 29تیرماه در شهرستان الیگودرز برگزار می شود.

حسین علی شفیعی افزود: مسابقات  شنا پسران  در استخر امام حسین(ع)برگزار خواهد شد.

شفیعی گفت: مسابقات شنا با حضور کلیه تیم های شنا شهرستان   و در رده سنی نونهالان،نوجوانان و جوانان  برگزار می شود.

وی درباره جایگاه رشته شنا   در شهرستان الیگودرز گفت: شنا   نیز همچون دیگر رشته های ورزشی دارای ظرفیتهای بالای ورزشی در شهرستان می باشد و شنا  الیگودرز را جزو فعال ترین رشته های ورزشی و مدال آور در سطح شهرستان و استان ذکر کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تصریح کرد: هدف از برگزاری مسابقات شنا   را ضرورتی در جهت قهرمان پروری و پشتوانه سازی برای پرورش و رشد چهره های جوان و نوظهور و تجلیل از قهرمانان شهرستان دانست.

وی در مورد همکاری با هیات شنا استان  و شهرستان نیز گفت: در راستای انجام برنامه‌های هیات  شنا استان ، تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای با هیات شنا استان و شهرستان داریم و قرار است برنامه های نظارتی بیشتر و دقیق تری بر استخرهای شنا و تیمهای فعال  در این رشته ورزشی  داشته باشیم.

حسین شفیعی در مورد کیفیت آب استخر های شهرستان نیز گفت بررسی کیفیت آب استخر اداره ورزش و جوانان (جنب دادگستری) به تایید شبکه بهداشت و درمان شهرستان رسیده است و نظارتهای مستمری در این ضمینه صورت می گیرد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢۸
تگ ها : شنا

گزارش تصویری از شروع برنامه همایش حجاب و عفاف اداره ورزش و جوانان

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢٧
تگ ها : عفاف و حجاب

برگزاری مسابقات تیر و کمان سنتی استان به میزبانی الیگودرز

در مورخه 25تیر ماه سالجاری مسابقات تیر و کمان سنتی قهرمانی استان لرستان به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شد.

در پایان این دوره از مسابقات و در بخش آقایان علی یعقوبی فر از بروجرد مقام اول،مجتبی دلشاد از خرم اباد مقام دوم و احمد رضا عالیپور از کوهدشت مقام سوم را کسب کردند.

در بخش بانوان و در رده سنی نونهالان فاطمه میر از الیگودرز مقام اول،زهرا سلطانی از الیگودرز مقام دوم و مبینا سلطانی از الیگودرز مقام سوم ر کسب کردند.

در رده سنی نوجوانان هانیه امان الهی،مهسا موگویی ،نرگس نصیری هر سه نفر از الیگودرز به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در رده سنی جوانان سمانه چراغی از الیگودرز،نسترن توکلی از الیگودرز ،عاطفه توکلی فر  از الیگودرز مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در رده سنی بزرگسالان سیده فاطمه موسوی از الیگودرز مقام اول،ام البنین نظری از الیگودرز مقام دوم و ملیحه مرادی از خرم آباد مقام سوم این دوره از مسابقات را از ان خود کردند.

داوری این دوره از مسابقات در بخش آقایان بر عهده محسن جوانمرد از خرم آباد و در بخش بانوان بر عهده سیده فاطمه موسوی از الیگودرز و مرضیه مرادخانی از الشتر بود.

در ÷ایان این دوره از مسابقات توسط اداره ورزش و جوانان الیگودرز و هیات تیر و کمان استان لرستان به نفرات برتر لوح و جوایزی اهدا شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢٧
تگ ها : تیر کمان

قهرمانی ورزشکاران الیگودرز در مسابقات تنیس روی میز دختران الیگودرز

در مورخه یکشنبه 20تیر ماه سالجاری مسابقات پینگ پونگ قهرمانی جوانان دختر  استان لرستان به حضور شهرهای الیگودرز،خرم آباد،دورود و بروجرد به میزبانی خانه پینگ پونگ خرم اباد  برگزار شد .
در پایان این مسابقات مهرانه صالحی از الیگودرز مقام اول،  نیلوفر فروغی از دورود مقام دوم ، مهرنوش لونی از الیگودرز مقام سوم و حنانه رشیدی از الیگودرز  مقام چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند. نفرات برتر در مسابقات قهرمانی جوانان دختر که ۹ تا 13 مرداد ماه به میزبانی خرم آباد برگزار می گردد ، حضور خواهند داشت.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢٦

برگزاری مسابقات تیر کمان سنتی استان لرستان

رئیس  اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گفت:به مناسبت هفته عفاف و حجاب اولین  دوره مسابقات تیر و کمان سنتی قهرمانی استان  در شهرستان الیگودرز در قمست آقایان و   بانوان در مورخ جمعه 25تیر ماه به میزبانی شهرستان الیگودرز  برگزار می شود.

حسین علی شفیعی افزود: مسابقات  تیر و کمان استانی در مجموعه ورزشی 2500نفری الغدیر  اداره ورزش و جوانان برگزار خواهد شد.

شفیعی گفت: مسابقات تیر و کمان با حضور کلیه شهرهای استان  و در رده سنی نونهالان،نوجوانان و جوانان  و بزرگسالان برگزار می شود.

وی درباره جایگاه رشته تیر و کمان   در شهرستان الیگودرز گفت: تیر و کمان  خصوصا در بخش بانوان  نیز همچون دیگر رشته های ورزشی دارای ظرفیتهای بالای ورزشی در شهرستان می باشد و تیر کمان  الیگودرز را جزو فعال ترین رشته های ورزشی و مدال آور در سطح شهرستان و استان ذکر کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان تصریح کرد: هدف از برگزاری مسابقات تیر و کمان   را ضرورتی در جهت قهرمان پروری و پشتوانه سازی برای پرورش و رشد چهره های جوان و نوظهور و تجلیل از قهرمانان شهرستان دانست.

وی در مورد همکاری با هیات تیر و کمان استان  و شهرستان نیز گفت: در راستای انجام برنامه‌های هیات  تیر و کمان استان ، تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای با هیات تیر اندازی با کمان  استان و شهرستان داریم.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢٠
تگ ها : تیر کمان

برگزاری مسابقات تنیس روی میز نونهالان دختر استان لرستان

در مورخه پنجشنبه 10خرداد ماه سالجاری مسابقات تنیس روی میز انتخابی نونهالان دختر استان لرستان  به میزبانی شهرستان الیگودرز برگزار شد.در پایان این مسابقات هلن امینی از الیگودرز مقام اول،پونه خرم دل از دورود مقام دوم، عسل ابوالفتحی از بروجرد مقام سوم را مسب کردند. نفرات برتر به مسابقات نونهالان کشور که در شهر همدان در تاریخ 24لغایت 26برگزار خواهد شد در معیت تیم لرستان اعزام خواهند شد قضاوت این دوره از مسابقات به
سرداورمسابقات  آذر حیدر دهقانی  و داوری فاطمه شمس اداوی ، مهدیه جمشیدوند ، پروین اداوی بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢٠

انتصاب رئیس جدید هیات والیبال شهرستان الیگودرز

طی حکمی از سوی نبی بهاروند رئیس هیات والیبال استان لرستان عبدالسعید بهرامسری به عنوان رئیس هیات والیبال شهرستان الیگودرز منصوب شد.قبل از وی محسن بابایی مسئولیت هیات والیبال الیگودرز را بر عهده داشت.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢٠
تگ ها : والیبال

تسلیت به رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز

بازگشت همه به سوی اوست
جناب آقای حسین شفیعی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز درگذشت عموی بزرگوارتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض میکنیم.
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/۱۳
تگ ها : تسلیت

نتایج مسابقات تنیس روی میز جوانان استان لرستان

در مورخه جمعه 3تیرماه سالجاری مسابقات تنیس روی میز جوانان استان لرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان به میزبانی خانه تنیس روی میز خرم آباد برگزار شد.در پایان  علی بداق از خرم آباد مقام اول،حسین عیسی وند از الیگودرز مقام دوم،آریا سرلک از الیگودرز مقام سوم،مهدی زینی وند از پلدختر مقام چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند.داوری این مسابقات بر عهده عباس ترابی و پیام جافریان بود.در پایان این رقابتهای به نفرات برتر توسط هیات تنیس روی میز استان جوایزی اهدا شد.نفرات برتر به مسابقات کشوری که قرار است از تاریخ 19الی 20تیرماه  به میزبانی استان فارس برگزار شود اعزام خواهند شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٥

نتایج مسابقات تنیس روی میز نونهالان استان لرستان

در مورخه جمعه 3تیرماه سالجاری مسابقات تنیس روی میز نونهالان استان لرستان به مناسبت ماه مبارک رمضان به میزبانی خانه تنیس روی میز خرم آباد برگزار شد.در پایان  ابوالفضل عیسی وند از الیگودرز مقام اول،رهام فتاحی از بروجرد مقام دوم ،احسان توکلی از بروجرد مقام سوم و علیرضا بهلولی از دورود مقام چهام این دوره از مسابقات را کسب کردند.داوری این مسابقات بر عهده مهرداد تفتی و پیام جافریان بود.در پایان این رقابتهای به نفرات برتر توسط هیات تنیس روی میز استان جوایزی اهدا شد.نفرات برتر به مسابقات کشوری که قرار است از تاریخ 20الی 22تیرماه  به میزبانی استان همدان برگزار شود اعزام خواهند شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٥

برگزاری جلسه مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان الیگودرز

در مورخه 8خرداد ماه سالجاری به مناسبت سی و پنجمین سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، نشست هم اندیشی مسئولین روابط عمومی  ادارات ، نهادها و اصحاب رسانه الیگودرز در محل اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.
در این نشست حجت  الاسلام محمودی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان الیگودرز به تشریح فعالیت های این اداره در یک سال گذشته پرداخت و در ادامه نیز مسئولین روابط عمومی  ادارات در راستای ارتقاء جایگاه روابط عمومی در ادارات و جامعه مطالبی را بیان کردند.
گفتنی است در پایان به مناسبت گرامیداشت سی و پنچمین سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی توسط اداره تبلیغات اسلامی الیگودرز به حاضرین هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/۳
تگ ها : روابط عمومی

انتصاب رئیس هیات بدمینتون شهرستان الیگودرز

طی حکمی از سوی محسن اقبالی رئیس هیات بدمینتون استان لرستان،داوود رضایی به عنوان رئیس هیات بدمینتون شهرستان الیگودرز منصوب شد.در حکم ارسالی آمده است با توجه به سوابق ،تجربیات و خدمات ارزشمند حضرتعالی در امر ورزش ،طی این حکم به عنوان رئیس هیات بدمینتون شهرستان الیگودرز منصوب می شوید.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/۳
تگ ها : بدمینتون

تقدیر از رئیس اداره ورزش و جوانان در همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر

 

در مورخه  سه شنبه 1تیرماه سالجاری همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان الیگودرز برگزار شد.این همایش با حضور امام جمعه ،فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان الیگودرز برگزار شد.در پایان این همایش از حسینعلی شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز به خاطر ایفای نقش موثر در "جهاد بزرگ مبارزه با مواد مخدر" تقدیر به عمل آمد.

عکس لوح پیوست این خبر می باشد.

حکم دریافتی

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢
تگ ها :

برگزاری مراسم جشن میلاد امام حسن(ع)و ضیافت افطاری در باشگاه ایران

در مورخه سه شنبه 1تیرماه ماه سالجاری ،جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع) و برگزاری مراسم افطاری با حضور مسئولان ،مربیان،ورزشکاران و پیشکسوتان ورزش بانوان در باشگاه فرهنگی ورزشی ایران الیگودرز  برگزار شد.

زهرا رضایی مدیر باشگاه فرهنگی ورزشی ایران هدف از برگزاری این برنامه‌ها را برپایی محفل نورانی انس با قرآن و تعمیق معنویت و تدبیر و تدبر در مفاهیم قرآنی و نیز بصیرت افزایی در فضایی آکنده از عطر و معنویت قرآن دانست.

در پایان این مراسم  توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز از زهرا رضایی  تقدیر به عمل آمد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢
تگ ها : بانوان

گزارش تصویری از حضور ملی پوش الیگودرزی اعزامی به مسابقات آسیایی قزاقستان

مجید جمشیدوند بوکسور جوان و خوش اخلاق شهرستان الیگودرز در طی اردوهای مختلف فدراسیون جهت انتخاب نفرات برتر تیم ملی توانست بر حریفان خود غلبه و پس از اردوهای توان فرسا به عنوان برتر سنگین وزن  به عنوان کاپیتان تیم ملی جوانان نیز انتخاب شود.مجید جمشیدوند در بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا مورد استقبال مسئولین ورزش شهر،ورزشکاران و مربیان خود قرار گرفت.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٥٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/٢
تگ ها : بوکس

برگزاری مسابقات تنیس روی میز جوانان شهرستان الیگودرز

در مورخه دوشنبه 31خرداد ماه سالجاری مسابقات انتخابی تنیس روی میز جوانان شهرستان الیگودرز به مناسبت ماه مبارک رمضان در خانه تنیس روی میز این شهرستان برگزار شد.در  این دوره از مسابقات آریا سرلک،مصطفی توکلی،آرمین مختاری و حسین عیسی وند به ترتیب مقام اول تا چهام  را کسب کردند.در پایان این مسابقات به نفرات برتر از طرف هیات تنیس روی میز شهرستان الیگودرز جوایزی اهدا شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٤/۱