مسابقات شنا پسران در شهرستان الیگودرز

یکدوره مسابقات شنا پسران  یادوراه شهدای  عملیات بیت المقدس ، حاج عمران ، سالروز آزادسازی خرمشهر و آغاز هفته جوانان در رده سنی آزاد در شهرستان الیگودرز برگزار می شود.این مسابقات در مورخ پنجشنبه 30اردیبهشت ماه سالجاری در استخر اما حسین (ع)و راس ساعت 10صبح برگزار می شود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٩
تگ ها : شنا

پیمایش کویر مرنجاب و بازدید از شهر زیر زمینی نوش آباد

به مناسبت هفته جوانان ،هیات کوه نوردی شهرستان الیگودرزدر مورخه جمعه 31اردیبهشت ماه سالجاری پیمایش کویر مرنجاب و بازدید از شهر زیرزمینی نوش آباد را در دستور کار قرار داده است.شرکت کننده گان جهت  این پیمایش می توانند با مراجعه به دفتر هیات کوه نورد این شهرستان ثبت نام نمایند.

کویر مرنجاب  در شمال شهرستان آران و بیدگل در استان اصفهان قرار دارد. این کویر از شمال به دریاچه نمک آران و بیدگل، از غرب به کویر مسیله و دریاچه‌های نمک حوض سلطان و حوض مره، از شرق به کویر بند ریگ و پارک ملی کویر و از جنوب به شهرستان آران و بیدگل محدود می‌شود. ارتفاع متوسط کویر مرنجاب از سطح آبهای آزاد در حدود ۸۵۰ متر می‌باشد و بلندترین نقطه این جزیره در حدود ۸۸۰ متر بالاتر از سطح دریای آزاد می‌باشد و لازم است ذکر شود امنیت، اعتدال نسبی، تنوع جاذبه‌های گردشگری، تنوع گونه‌های جانوری و پوشش گیاهی مناطق کویری فضای مناسبی را جهت گردشگری و سرمایه‌گذاری در این منطقه فراهم نموده است و گردشگران بسیاری را به این منطقه می‌کشاند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢۸
تگ ها : کوه نوردی

تسلیت به مدیر کل ورزش و جوانان استان لرستان

جناب آقای دکتر علی یاور عزیزپور

مدیر کل محترم اداره ورزش و جوانان استان لرستان

بانهایت تاسف درگذشت دایی گرامیتان را تسلیت عرض نموده

و از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران وبرای شما طول عمر مسئلت داریم

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢۸
تگ ها : تسلیت

مصاحبه با سمن زیست پویان زاگرس الیگودرز

 

زیست  پویان زاگرس به همت عبدالرضا توکلی وتعدادی از جوانان الیگودرزی در راستای توجه به محیط زیست وبحران‌های ‌زیست محیطی  و  به علت بی‌تفاوتی و عدم آگاهی مردم نسبت به مسائل زیست‌محیطی تشکیل شده است .به اعتقاد وی  اگر شهروندان به مسائل زیست محیطی آگاه بودند هیچ‌وقت مسئولی به‌خود این جرات را نمی‌داد که مجوزی در راستای تخریب محیط‌زیست صادر کند.

برنامه های موسسه:

1 – حضور در جلسات  ماهیانه با مسئولین استان در راستای بررسی معضلات محیط‌زیست

2 - برگزاری سلسله نشست های ارتقاء فرهنگ زیست محیطی و حفظ محیط زیست

3 – مشارکت جوانان در بحث زیست بوم جانوری و گیاهی و حفاظت از گونه های در حال انقراض

4 –مشارکت کلیه سمن ها وعلاقه مندان به طبیعت در روز درختکاری در کاشت نهال در سطح شهرستان و اطراف شهر

5 -   برگزاری کارگاه های آموزشی درسطح شهرستان و آگاهی مردم نسبت به زیست بوم اطراف خود

6 – برگزاری اردوهای طبیعت گردی و گردشگری باحضور جوانان علاقه مند و طبیعت دوست باهدف آشناساختن آنهابامناطق گردشگری شهرستان

7 – تدوین ،آماده سازی  و احیای طرح جنگلانه باحضور کلیه سمن ها در شهر الیگودرز

8 – برگزاری کلاس های گپ دوستانه جوانان در مورد ترویج حفظ محیط زیست

9- نشست محیط زیستی باحضور  اساتید برجسته آقای دکتر درویش مدیر کل مشارکت های مردمی در الیگودرز

10-حضور در اجلاس  مختلف از جمله شهرهای  تبریز ،سمنان،تهران و...

سمن‌های محیط زیستی کشور اتفاقی که درصورت وقوع می‌تواند به نقطه عطفی در ‌محیط‌زیست کشور و استفاده از مشارکت حداکثری مردم در حل بحران‌های زیست‌محیطی تبدیل شود. شبکه‌ای در ابتدای راه خود که با لغو حضور حیوانات در سیرک‌ها و متوقف کردن طرح واگذاری اراضی منابع طبیعی در مجلس ثابت کرده‌است که  می‌تواند کلید حل مشکلات زیست‌محیطی کشور باشد.

در میان این دعواهای سیاسی؛ محیط‌زیست از مردم نیز کم ضربه نخورده است. چه فجایعی که هر روز خبر آن را ازرسانه‌ها می‌شنویم؛ گویا تکرار این فاجعه‌های زیست‌محیطی توسط مردم برایمان عادی شده و دیگر افکار عمومی را جریحه‌دار نمی‌کند.  شاید بتوان گفت مهم‌ترین دلیل مشکلات‌ زیست‌محیطی کشور بی‌تفاوتی و عدم آگاهی مردم نسبت به این مسائل باشد ، چراکه اگر شهروندان آگاه بودند هیچ‌وقت مسئولی به‌خود این جرات را نمی‌داد که مجوزی در راستای تخریب محیط‌زیست صادر کند.

عبدالرضا توکلی که خود عضو شورای محیط زیست ،عضو هیات مدیره شبکه محیط زیست استان لرستان ،نماینده تشکل های در فرمانداری شهرستان الیگودرز می باشد در این راستا تلاش های زیادی نموده است.
سمن زیست پویان زاگرس الیگودرز  با هدف توسعه و حفظ گونه های گیاهی و جانوری در منطقه، در سال 82 تاسیس شده است و حدود 1200نفر عضو دارد.این سمن در زمینه حفظ محیط زیست،گردشگری و آموزش جوانان و خانواده در منطقه فعالیت می کند.

اهداف این سمن ترویج فرهنگ گردشگری ،استفاده بهینه از آب وخاک و غذا ،بهداشت  محیط شهری و اجتماعی می باشد.

جوانان و افراد علاقه مند به محیط زیست با فعالیت در این سمن در حفظ زیست بوم اطراف خود خصوصا شهرستان الیگودرز و طبیعت بکر آن تلاش و همکاری می نمایند.

درخواست توکلی از مسولین ذیربط توجه وتخصیص اعتبار و بودجه به سمن هااست. زیرا وی اعتقاد دارد که توسعه و پیشرفت هرکشور در گرو   مشارکت مردمی آن کشور است. متاسفانه  سال ها است مسئولین امر در این مهم کوتاهی و کم کاری کرده اند. تشکل های  مردم نهاد از دیر باز  به صورت شکل گیری  کامل و دقیق اساسی ترین رکن جامعه مدنی بوده اند.

تشکل هایی که توسط مردم تشکیل و اداره می شود دو کارکرد مهم و تاثیر گذار دارد. یکی به عنوان ناظر و ناقد در عملکرد دولت و دیگری بازوی اجرایی برنامه های دولت است.  که متاسفانه  مسئولان از این امر بی اطلاع و غافل هستند. تشکل های مردم نهاد  پتانسیل و ظرفیت های بالقوه و بالفعل مضاعفی دارند که در صورت شناسایی آن ها می توان به پیشرفت و توسعه کشور کمک کرد. یکی از مشکلات تشکل ها ،ضعف نگاه و عدم شناخت مسئولان از جایگاه این تشکل ها است. تشکل های مردم نهاد باید تلاش کنند ادبیات سمن را در بین مسئولان و مردم و فضای استان نهادینه کنند. ما شاهد این هستیم که تعدادی از تشکل ها اعتبارات  میلیاردی دریافت می کنند ولی استان ما با عدم همبستگی سمن ها مواجه است و این اعتبارات جزو برنامه های آرمانی سمن ها محسوب می شود.

لازم به ذکر است که سمن  زیست پویان زاگرس الیگودرز  توسط ابتکار  معاون محیط زیست  رئیس جمهوری مورد تقدیر و تشکر قرار گرفته است.

در پایان توکلی از تشکیل خانه سمن ها در یک ساختمان واحد در الیگودرز خبر داد وبرای همه آنها آرزوی موفقیت کرد.

مجددا باید گفت سمنها و سازمانهای مردم نهاد نقش بسیار مهم و سازنده ای را در توسعه جامعه ی  ما بازی می کند . امید است با اعتمادی متقابل این قدمها هرچه زودتر در راستای اعتلای جامعه ای پویا، برداشته شود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢۸

همایش تجلیل از باشگاههای خصوصی برتر استان با حضور دبیر کمیسیون ماده 5 امور باشگا

 

همایش تجلیل از مسئولان باشگاه‌های خصوصی برتر استان با حضور دبیر کمیسیون ماده 5 امور باشگاه‌های وزارت ورزش و جوانان روز چهارشنبه 22 اردیبهشت‌ماه در خرم‌آباد برگزار شد.
این همایش به همت اداره کل ورزش و جوانان لرستان و با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و هیأت پزشکی استان لرستان در سالن هلال احمر برگزار گردید.
همایش با حضور "امیر عفراتی" دبیر کمیسیون ماده 5 امور باشگاه‌های وزارت ورزش و جوانان، حجتی مدیر کل مشارکتهای اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان، "علی‌یاور عزیز‌پورفرد" مدیر کل ورزش و جوانان لرستان‌، "غلام‌رضا آقامیرزایی" دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و "محمود امرایی" رئیس هیأت پزشکی استان برگزار شد.

در بخش  برترین های حوزه احداث،مجوز و بیمه ورزشی از شهرستان  الیگودرز باشگاه های ایران با مدیریت زهرا رضایی،باشگاه سارینا با مدیریت مجید صالحی و باشگاه نامجو با مدیریت حبیب فتاحی تقدیر به عمل امد.
همچنین  از حسن زارعی به عنوان کارشناسان مسئول امور باشگاه‌های شهرستان‌ الیگودرز  تقدیر و تشکر به عمل آمد.
لازم به ذکر است در کنار این همایش کارگاه یک روزه‌ی آسیب‌های مواد نیرو زا و مکمل‌های ورزشی غیر‌مجاز نیز برگزار شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٧

برگزاری سیمنار بین المللی کاراته در سبک شکستن اجسام سخت

سمینار بین اللملی کاراته در سبک شکستن اجسام سخت زیر نظر فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران  به میزبانی استان تهران برگزار شد.در این همایش شیهان سیف الله کریمی با لباس محلی بختیاری در جمع ورزشکاران و مدعوین و بنیانگذاران حاضر و اقدام به شکستن اجسام سخت نمود .

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٧
تگ ها : کاراته

کار روابط عمومی ها تمجید از مدیران نیست

رئیس اداره ورزش و جوانان الیگودرز با بیان اینکه کار روابط عمومی ها تعریف و تمجید از مدیران نیست بیان کرد: بیان نارسایی ها و کمبودها در راستای حل مشکلات یکی از وظایف روابط عمومی های دستگاه های اجرایی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز با بیان اینکه کار روابط عمومی ها تعریف و تمجید از مدیران نیست بیان کرد: بیان نارسایی ها و کمبودها در راستای حل مشکلات یکی از وظایف روابط عمومی های دستگاه های اجرایی است.

حسینعلی شفیعی صبح امروز در  گفتگویی با روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان الیگودرز  با بیان اینکه برخی مدیران روابط عمومی  هیات های ورزشی و سمن ها ناآگاهانه به شایعات دامن می زنند گفت: روابط عمومی ها با اطلاع رسانی دقیق باید از دامن زدن به شایعات در جامعه ورزشی جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: اگرچه روابط عمومی در ایران از سابقه طولانی برخوردارند اما متاسفانه فعالیت هایی که توسط مدیران و کارکنان هیات های ورزشی و سمن ها صورت می گیرد به موقع اطلاع رسانی نمی شود.

وی با اعلام اینکه روابط دو سویه با مردم و روابط عمومی ها باید شفاف و فارغ از هرگونه مسائل سیاسی و جانبدارانه باشد ابراز کرد: مردم حق دارند بدانند که دردرون دستگاههای اجرایی  هیات های ورزشی و سمن ها چه می گذرد و یا چه خدماتی را ارائه می دهند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ، روابط عمومی ها را آینه تمام نمای دستگاه های اجرایی دانست و تصریح کرد: روابط عمومی ها باید خود را باور کنند.

شفیعی با اشاره به اینکه هیچ گاه نباید ارتباط روابط عمومی ها با اصحاب رسانه قطع شود تصریح کرد: اگر می خواهید موفق باشید و در جامعه بیدار باشید به موقع و به روز اطلاع رسانی کنید.

وی دوری برخی از هیات های ورزشی و سمن ها  از خبرنگاران را یک ضعف عنوان کرد و افزود: وقتی اطلاع رسانی به موقع صورت گیرد خبرنگاران هم آنها را حمایت خواهند کرد.

شورای هماهنگی روابط عمومی هیات های ورزشی تشکیل می شد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز همچنین از تشکیل هیئت اجرایی روابط عمومی هیات های ورزشی و سمن ها برای نخستین بار در این شهرستان خبرداد و گفت: امید می رود با تشکیل این شورا شاهد بروز مشکلات کمتری در میان روابط عمومی هیات های ورزشی و سمن های  شهرستان باشیم.

وی افزود:  این هیات با برگزاری جلسات به صورت ماهانه به رفع مشکلات و نحوه صحیح و دقیق اطلاع رسانی در میان روابط عمومی هیات ها ی ورزشی و سمن ها اقدام خواهد کرد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٦
تگ ها : روابط عمومی

کاروان راهیان نور جامعه ورزش در مناطق عملیاتی غرب کشور

 

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران هدف از برگزاری کاروان راهیان نور قهرمانان و مدیران ورزش ایران در غرب کشور را انتقال فرهنگ شهادت به نسل جوان عنوان کرد.
  کاروان راهیان نور قهرمانان و مدیران ورزش ایران به همت سازمان بسیج ورزشکاران از مناطق جنگی غرب کشور بازدید کردند. در این کاروان یکصد نفره قهرمانان ورزشی نفراتی همچون یوسف کرمی قهرمان تکواندوی جهان و بازی های آسیایی، تیمور غیاثی پیشکسوت و قهرمان دو آسیا و پرش ارتفاع، مریم هاشمی قهرمان ووشوی جهان، مصطفی اردستانی پیشکسوت و عضو تیم ملی فوتبال ایران، محمود خسروی وفا ریاست فدراسیون جانبازان، مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس کشور و محمدرضا مقصودلو رئیس فدراسیون کبدی، سردار یزدانی رئیس سازمان ورزش بسیج و سردار مهر علی باران چشمه رئیس تربیت بدنی ستاد کل نیروهای مسلح با حضور در یادمان های دفاع مقدس استان کرمانشاه حضور پیدا کردند و در این سفر از مناطق عملیاتی و یادمان های کرمانشاه ، ارتفاعات بازی دراز ، سرپل ذهاب ، قصر شیرین ، تنگه مرصاد ، شهرستان پاوه بازدید کردند.داوود آذرنوش رئیس سازمان بسیج ورزشکاران درباره این سفر کاروان راهیان نور جامعه ورزش گفت:« هدف از سفر این قهرمانان ورزشی به استان کرمانشاه، گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و انتقال پیام به جوانان و نسل‌های بعد انقلاب اسلامی است.»آذرنوش با بیان اینکه حضور قهرمانان ورزشی در قالب راهیان نور در مناطق عملیاتی استان کرمانشاه برای اولین بار اتفاق افتاد، افزود:« حضور این کاروان در این مناطق و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان، انتقال دهنده فرهنگ جهاد و شهادت به نسل جوان است .»در این برنامه چهار روزه از سیده فاطمه موسوی و سید احمد موسوی از قهرمانان و ورزشکاران الیگودرزی  در رشته تیر و کمان به نمایندگی از ورزشکاران لرستانی دعوت به عمل آمد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٦
تگ ها : تیر کمان

برگزاری کلاسهای کارآموزی برف در شهرستان الیگودرز

در مورخه چهارشنبه 15اردیبهشت ماه سالجاری  کلاسهای  کارآموزی برف در منطقه قالی کوه شهرستان الیگودرز به مدت 3روز برگزار شد.در این دوره شرکت کنندگانی از استان خوزستان در قالب 3کلاس حضور داشتند.ایرج جباری (همدان)،قادر عظیمی(اصفهان)،حسین نظر(تهران) و حسن زارعی(لرستان) در قسمت آقایان و نادیا اسپی خانی(تهران) و پروین رضایی(لرستان)  مربیگری و مدرسی این کلاس ها را بر عهده داشتند.شهرستان الیگودرز با داشتن اقلیم سرد و کوهستانی و وجود برف به صورت بلند مدت  بر روی قلل کوهستانی خود یکی از  شهرهای مهم در امر برگزاری کلاس های کوهپیمایی،یخ،برف،کار با قطب نما و جی پی اس و...در سطح کشور می باشد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٦

عملکرد عمرانی دو ماهه اول سال 95اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز

اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز در راستای شعار سال 95 مبنی بر  اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل شروع به تعمیرات اساسی مجموعه ورزشی شهید ارسلان گودرزی در دو ماهه اول سال 95 کرده است که مشروح اقدامات صورت گرفته به شرح زیر می باشد:

1- ترمیم زمین چمن شامل  خاکبرداری،بذرپاشی،کودپاشی و آبیاری

2-گود برداری ضلع جنوبی پشت فنسها زمین چمن فوتبال

3-دیوار چینی با سنگ لاشه به صورت سکو ضلع جنوبی زمین چمن فوتبال

4-تسطیح ، ریگلاژ و ترمیم پیست دو ومیدانی واقع در استادیوم شهید ارسلان گودرزی

5-تخریب ساختمان انبارهای استادیوم(بافت فرسوده)

6-شروع به کار ساخت سالن جانبی بدنسازی جنب سالن کشتی

7-ترمیم و مرمت دیوار ضلع غربی با لاشه و بلوک که بر اثر سیلاب تخریب شده بود

8-سیمان کاری دیوارهای داخلی استادیوم شهید ارسلان گودرزی

9-رنگ امیزی و محوطه سازی استادیوم شهید ارسلان گودرزی و رنگ آمیزی درب و پنجره اماکن ورزشی در استادیوم

10-رنگ آمیزی و رنگ پوششی کف اپوکسی سالن بوکس

11-رنگ آمیزی و زیباسازی نمای اداره ورزش و جوانان

12-تعمیرات اساسی سالن کشتی

13-سنگ کاری نمای بیرونی سالن کشتی

14-رنگ آمیزی و احیاءسالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان

15-محیا نمودن  نمازخانه در طبقه زیرین اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز

16-آجر چینی ،سفیدکاری و  تعمیرات سالن تنیس روی میز

17-تسطیح و ریگلاژ جلوی خانه تنیس روی میز

18-اجرای فنس و تسطیح چمن مصنوعی

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٦

برگزاری مسابقات بوکس منطقه ای در شهرستان الیگودرز

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گفت:مسابقات بوکس منطقه ای به مناسبت ولادت حضرت قائم عجل الله تعالی فرجه و سالروز فتح خرمشهر در مورخ یکشنبه2خرداد ماه سالجاری با همکاری هیات بوکس در  شهرستان الیگودرز  برگزار می‌شود.

حسین علی شفیعی افزود: مسابقات بوکس از ساعت 16 در سالن بوکس شهید ارسلان گودرزی آغاز شده و قرار است تیمهای از الیگودرز،دورود ،ازنا و خمین در این دوره از مسابقات حضور داشته باشند.

وی درباره جایگاه  ورزش بوکس  در  شهرستان الیگودرز گفت: ورزش بوکس نیز همچون دیگر رشته‌های ورزشی دارای ظرفیتهای بالای  ورزشی  در  شهرستان می باشد و  بوکس  الیگودرز را  پیشرو در سطح شهرهای استان ذکر کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان  تصریح کرد: هدف از برگزاری  مسابقات بوکس   را  ضرورتی در جهت توسعه ورزش بوکس،بالا بردن روحیه نشاط و شادابی در بین ورزشکاران و مربیان و ترویج فرهنگ  ورزشی  در جامعه دانست.

وی در مورد همکاری با هیات بوکس استان و شهرستان  نیز گفت: در راستای انجام برنامه‌های هیات بوکس، تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای با هیات  بوکس استان و شهرستان داریم و در این ضمینه جلسات متعددی برای رشد و شکوفایی ورزش بوکس با هیات بوکس استان  شهرستان خواهیم داشت و امیدواریم که در آینده بتوانیم میزبانی های  متنوع تر و جذاب تری  که شایسته مردم خوب الیگودرز می باشد را در سطح شهرستان برگزار کنیم.

وی در پایان با اشاره به اعزام بوکسورهای الیگودرزی به مسابقات آسیایی  از مجید جمشیدوند به عنوان یکی از بوکسورهای تیم ملی جوانان و کاپیتان تیم ملی بوکس  جمهوری اسلامی ایران اعزامی به مسابقات آسیایی  جوانان قزاقستان نام برد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٥
تگ ها : بوکس

نتایج مسابقات شنای مدارس دختران استان لرستان

در مسابقات شنای مدارس استان لرستان روژان گودرزی در رده سنی 13و 14سال در ماده کرال پشت مقام اول و در ماده پروانه مقام دوم را کسب نمود .دیگر ورزشکار الیگودرزی حنانه دریاکش هم در رده سنی زیر 10سال در ماده کرال پشت موفق به کسب مدال برنز این دوره از مسابقات شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٥
تگ ها : شنا

استقبال از مجید جمشیدوند

مجید جمشیدوند بوکسور جوان و خوش اخلاق شهرستان الیگودرز در طی اردوهای مختلف فدراسیون جهت انتخاب نفرات برتر تیم ملی توانست بر حریفان خود غلبه و پس از اردوهای توان فرسا به عنوان برتر سنگین وزن  به عنوان کاپیتان تیم ملی نوجوانان نیز انتخاب شود.مجید جمشیدوند در بازگشت از مسابقات قهرمانی آسیا مورد استقبال مسئولین ورزش شهر،ورزشکاران و مربیان خود قرار گرفت.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٢٥
تگ ها : بوکس

اعزام مجید جمشیدوند بوکسور جوان الیگودرزی به مسابقات جوانان آسیا

اصلاح شد...

مجید جمشیدوند بوکسور جوان و خوش اخلاق شهرستان الیگودرز در طی اردوهای مختلف فدراسیون جهت انتخاب نفرات برتر تیم ملی توانست بر حریفان خود غلبه و پس از اردوهای توان فرسا به عنوان برتر سنگین وزن  به عنوان کاپیتان تیم ملی نوجوانان نیز انتخاب شد.از سوی فدراسیون بوکس جمهوری اسلامی ایرام مقرر گردید که نفرات برتر پس از پرواز ابتدا به روسیه و سپس به کشور قزاقستان مجل مسابقات اعزام گردند.تیم ملی کشورمان روز جمعه مورخه 10اردیبهشت ماه سالجاری تهران را به مسابقات قزاقستان ترک خواهد کرد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/۸
تگ ها : بوکس

مجید نعمت الهی به عنوان سرمربی تیم کوه نوردی امید کشور منصوب شد

 

طی حکمی از سوی فدراسیون کوهنوردی جمهوری اسلامی ایران مجید نعمت الهی به عنوان مربی تیم ملی امید این فدراسیون جهت صعود به قله کازبک گرجستان انتخاب گردید.مجید نعمت الهی از ورزشکاران و مربیان با اخلاق می باشد که در چندین سال گذشته عضو تیم ملی بزرگسالان بوده و در این راستا قله های داخلی و خارجی بسیاری از جمله دائولاگیری و مانسلو و لانگ تانگ در کشور نپال از رشته کوه های هیمالیا و آرارات ترکیه ،لنین قرقیزستان را فتح نموده و هزینه و زحمات بیشماری را در راه پیشرفت این رشته ورزشی متحمل گردیده و در چندین مورد نیز خطرات جانی و هیپوترمی دست و پا را تجربه نموده است. مجید نعمت الهی سابقه چندین ساله در هدایت کوه نوردی شهرستان الیگودرز را در کارنامه ورزشی خود ثبت نموده است.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/۸
تگ ها : کوه نوردی

انتصاب رئیس هیات سوارکاری شهرستان الیگودرز

 

طی حکمی از سوی فرشید مرادی رئیس هیات سوارکاری  استان لرستان،مجید صالحی به عنوان رئیس هیات سوارکاری شهرستان الیگودرز  منصوب شد.لازم به ذکر است قبل از این مجید صالحی به عنوان سرپرست هیات سوارکاری مشغول به کار بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/۸
تگ ها : سوارکاری

نائب قهرمانی ورزشکاران الیگودرزی در مسابقات تنیس روی میز مدارس استان

 

 

در مورخه 6اردیبهشت ماه سالجاری مسابقات تنیس روی میز آموزشگاه های استان لرستان به میزبانی شهرستان بروجرد برگزار شد.در این دوره از مسابقات و در مقطع ابتدایی رهام فتاحی از بروجرد مقام اول،ابوالفضل عیسی وند از الیگودرز مقام دوم وعلیرضا بهلولی از دورود و احسان توکلی از بروجرد مشترکا مقام سوم را کسب کردند.در مقطع متوسطه امیر حسین بنایی از بروجرد مقام اول،حسین عیسی وند از الیگودرز مقام دوم ،محمد هویدا از الیگودرز و  رضا خرم دل از دورود مشترکا مقام سوم را کسب کردند.قضاوت این مسابقات  بر عهده داور ملی هوشنگ بهلولی بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٧

دیدار ورزشکاران با امام جمعه شهرستان الیگودرز

به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)و گرامیداشت روز مرد ،رزمی کاران شهرستان الیگودرز با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان به دیدار امام جمعه شهرستان الیگودرز حاج آقا ارزنده رفتند و در این دیدار رزمی کاران به بیان مشکلات پرداخته و امام جمعه شهرستان نیر که از ورزشکاران رشته کونگ فو در ایام جوانی می باشد در خصوص ورزش و سلامت تن و روان پرداخته و از پوریای ولی به عنوان ورزشکار و پهلوان میهنی نام برده و قله و افتخار مقام ورزشکاران را اخلاق نیکو و داشتن روحیه جوانمردی دانسته و عنوان نمود که در پشت یک تن قوی روحیه و روان قوی لازم است که چنانچه این امر صورت نگیرد به عنوان معضل یوده و تن قوی و روحیه و روان مکمل یکدیگر می باشد.در این مراسم حسین شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گزارشی از عملکرد هیات های رزمی ارائه کرد. 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٦
تگ ها : امام جمعه

آغاز مرحله نهایی مسابقات فوتسال بانوان دسته دوم کشور

 

در آغاز مرحله نهایی مسابقات فوتسال دسته دوم کشور و در آغاز هفته اول این رقابتها تیم فوتسال بانوان میلاد الیگودرز با نتیجه 8بر6مقابل میهمان خود تیم رامهرمز متوقف شد.این مسابقات در سالن دانشگاه آزاد واحد الیگودرز برگزار شد.قضاوت این مسابقه بر عهده گلزرایی و ناصری و نظارت مسابقه بر عهده صادقی از ناظرین فدراسیون فوتبال بود.در ادامه این دوره از مسابقات در مورخ پنجشنبه 9/2/95 در سالن دانشگاه آزاد الیگودرز تیم میلاد میزبان تیم کارا شیراز است.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٦
تگ ها : فوتسال

انتصاب رئیس جدید هیات کوهنوردی شهرستان الیگودرز

طی حکمی از سوی آرش غیاثی رئیس هیات کوه نوردی استان لرستان،علی اداوی به عنوان رئیس هیات کوه نوردی شهرستان الیگودرز  منصوب شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٥
تگ ها : کوه نوردی

انتصاب رئیس جدید هیات بوکس شهرستان الیگودرز

 

طی حکمی از سوی مهرداد حمیدیان رئیس هیات بوکس استان لرستان،علی دریاکش به عنوان رئیس هیات بوکس شهرستان الیگودرز و به عنوان یکی از اعضا هیات رئیسه استان لرستان  منصوب شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٦:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٥
تگ ها : بوکس

برگزاری مسابقات روستایی و عشایری در شهرستان الیگودرز

 

 

در مورخه چهارشنبه 1اردیبهشت ماه سالجاری یکدوره مسابقات ورزشهای روستایی و عشایری به میزبانی روستای سور شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این دوره از مسابقات که در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد شرکت کنندگان در رشته های طناب کشی،چوب بازی،دال پهلان،و کمربند بازی به رقابت پرداختند.این مسابقات به همت ادارات ورزش و جوانان و آموزش پرورش شهرستان الیگودرز برگزار شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٤

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در شهرستان الیگودرز

 

در مورخه جمعه 3اردیبهشت ماه سالجاری همایش پیاده روی خانوادگی در مسیر جاده سلامت به سمت سد حوضیان شهرستان الیگودرز انجام گرفت و در جریان برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی گروه رزم پارکور الیگودرز نیز در مسیر به اجرای حرکات نمایشی پرداختند.در پایان این همایش به قید قرعه به صد نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.جوایز همایش پیاده روی اردیبهست ماه شهرستان الیگودرز توسط اداره ورزش و جوانان،فرمانداری،شبکه بهداشت و درمان،گروه ورزشی رزم پارکور و نمایندگی روزنامه کیهان در شهرستان الیگودرز  اهدا شد.این همایش با همت ادارات و نهادهای مذکور و هیات کوه نوردی شهرستان الیگودرز برگزار شد و قرار است هر ماهه یک همایش خانوادگی در سطح شهرستان برگزار شود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/٢/٤
تگ ها : کوه پیمایی