برگزاری کلاس آمادگی نجات غریق شرق لرستان

 کلاس آمادگی نجات غریق شرق لرستان در الیگودرز برگزار می شود.

حسینعلی شفیعی، رییس  اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز  اظهار کرد: این کلاس در نیمه اول اردیبهشت ماه سالجاری به مدت دو روز در استخر امام حسین(ع) برگزار می‌شود. 
 رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گفت: از سال 61 در فدراسیون تصویب شد که هر منجی غریق که می‌خواهد طی یک سال مشغول به کار و به عنوان منجی فعال از او نام برده شود، باید در کلاس آمادگی نجات غریق که ابتدای هر سال برگزار می‌شود، شرکت کند. 
  
وی با بیان این‌که افرادی که در این کلاس شرکت می‌کنند می‌توانند در استخرها و اماکن آبی کار کنند، عنوان ‌کرد: به هر حال منجیان غریق به دلیل این‌که با جان مردم سر و کار دارند باید با حضور در این کلاس‌ها با اطلاعات روز و قوانین فنی جدید نجات غریق آشنا شوند. 
  
شفیعی یادآور شد: قصد داریم در شهرستان‌ الیگودرز  به دلیل استقبال خوب منجیان غریق ، کلاس آمادگی نجات غریق را در بخش‌های آقایان و بانوان طی اردیبهشت‌ماه برگزار ‌کنیم. 
  
وی در ادامه اظهارکرد: هفته گذشته نیز طی جلسه‌ای که با روسای هیات‌های  شهرستان داشتیم، تقویم ورزشی‌ سالانه مورد بحث و بررسی قرار دادیم که بر اساس ‌آن برنامه‌های یک ساله  را به هیات‌های شنا و غریق نجات شهرستان‌اعلام کردیم. 
  
رییس  اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گفت: قرار است  جلسه‌ای مشترک با مدیران تمام اماکن شنا و ورزش‌های آبی در مرکز بهداشت الیگودرز خواهیم داشت و در خصوص جلوگیری از بیماری‌های منتقل شده از آب و نحوه بازگشایی این اماکن صحبت می‌کنیم. 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢٩
تگ ها : نجات غریق

برگزاری مسابقات نهایی لیگ دسته دوم فوتسال بانوان کشور

در پایان مسابقات فوتسال بانوان دسته دوم کشور تیم های میلاد الیگودرز،شمال غرب تهران،رامهرمز و کارای شیراز به مرحله نهایی این مسابقات صعود کردند.قرعه کشی مرحله نهایی ،جهت تعیین مقام قهرمانی و کسب سهمیه دسته یک با حضور چهار تیم برگزار شد و برنامه کامل این مسابقات به شرح ذیل می باشد:

1/2/95کاراشیراز-شمالغرب ساعت 11صبح استان فارس-شیراز

1/2/95میلاد الیگودرز-رامهرمز ساعت 11صبح استان لرستان-الیگودرز

9/2/95میلاد الیگودرز-کاراشیرازساعت 11صبح استان لرستان-الیگودرز

9/2/95رامهرمز-شمالغرب ساعت 11صبح استان خوزستان-رامهرمز

15/2/95کاراشیراز-رامهرمزساعت 11صبح استان فارس-شیراز

15/2/95شمالغرب-میلاد الیگودرزساعت11صبح استان تهران-تهران

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢٩
تگ ها : فوتسال

حضور ورزشکاران الیگودرزی در اردوی راهیان نور

 

در مورخه 23فروردین ماه سالجاری هیات تیر و کمان  شهرستان الیگودرز در اردوی راهیان نور شرکت کردند.در این اردوی سه روزه ورزشکاران از مناطق جنگی شلمچه،هویزه و اروندکنار دیدار کردند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢٩
تگ ها : تیر کمان

دیدار سرزده مسئولین ورزش از سالن کشتی شهرستان الیگودرز

 

در  مورخه سه شنبه 24فروردین ماه سالجاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز از سالن کشتی شادروان موسوی در حضور ورزشکاران بازدید به عمل آوردند و ضمن خسته نباشید به مربیان و مسئولین هیات در زمینه تجهیز سالن کشتی قول مساعد داده و هیات کشتی الیگودرز را جز فعالترین هیات ها ورزشی شهرستان ذکر کرد، و خواستار همکاری هر چه بیشتر هیات و مربیان جهت بیمه نمودن ورزشکاران در سالجاری شد.لازم به ذکر است در سالجاری  کلیه سرویسهای بهداشتی ،دوش حمام  و اطاق مدیریت و بدنسازی تعمیر و تجهیز شده و دیواره های داخلی سالن نیز رنگ آمیزی شده است.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢٥
تگ ها : کشتی

برگزاری مسابقات تنیس روی میز مقاطع راهنمایی شهرستان الیگودرز

 

در مورخه سه شنبه 24 فروردین ماه سالجاری ،مسابقات تنیس روی میز شهرستان الیگودرز در مقطع مدارس راهنمایی با حضور 28ورزشکار بصورت دو حذفی در خانه تنیس روی میز شهرستان الیگودرز برگزار شد.در پایان این مسابقات حسین عیسی وند از مدرسه شاهد مقام اول،محمد هویدا از مدرسه درخشان مقام دوم ،سامان کمرزرین از مدرسه تیزهوشان مقام سوم و ابوالفضل اداوی از مدرسه نمونه مقام چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند.قضاوت این دوره از مسابقات بر عهده عباس ترابی داور ملی فدراسیون تنیس روی بود.در پایان این مسابقات به نفرات برتر لوح و حکم قهرمانی اهدا شد.مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور شفیعی رئیس اداره ورزش و جوانان و مسئولین ورزش آموزش و پرورش برگزار شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢٥

رنگ امیزی و تعمیرات اساسی اداره ورزش و جوانان الیگودرز

 

به مناسبت سال نو و بهار طبیعت اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز اقدام به رنگ آمیزی دیوارهای درونی و بیرونی و انجام سرامیک کاری کلیه اطاقهای اداره نموده است. همچنین  در این مدت تعمیرات اساسی ،رنگ آمیزی سالن کنفرانس واقع در طبقه زیرین اداره و  راه اندازی و تجهیز نمازخانه اقدام  شده است.در ادامه قرار است اداره ورزش و جوانان نسبت به تجهیز یکی  از مکانهای اداره جهت پذیرایی و اسکان  از میهمانان اداره ورزش و جوانان به عنوان میهمانپذیر در شهرستان الیگودرز اقدام  نماید.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٤:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢٥
تگ ها :

بازید از باشگاه های خصوصی شهرستان الیگودرز

 

 

 

در مورخه سه شنبه 24فروردین ماه سالجاری بازدید سرزده ای توسط مسئولین ورزش شهرستان الیگودرز از باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام  انجام پذیرفت.در این بازید سرزده از باشگاه های خصوصی مسائلی در خصوص حصول اطمینان از فعالیت مربیان کارت دار، نحوه اخذ شهریه ، چگونگی ارائه آموزش و تمرینات ورزشی، کسب اطمینان از داشتن مجوز فعالیت باشگاه و رعایت بهداشت و نظافت در سالن های ورزشی، بیمه ورزشکاران مورد بررسی و نظارت قرار گرفت.این بازدیدها از باشگاه های امید،تودویی و هیرمند صورت گرفت.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢٤
تگ ها : پرورش اندام

برگزاری مسابقات تنیس روی میز مقاطع ابتدایی شهرستان الیگودرز

 اصلاح شد....

در مورخه دوشنبه 23 فروردین ماه سالجاری ،مسابقات تنیس روی میز شهرستان الیگودرز در مقطع مدارس ابتدایی با حضور 32ورزشکار بصورت حذفی در خانه تنیس روی میز شهرستان الیگودرز برگزار شد.در پایان این مسابقات ابوالفضل عیسی وند از مدرسه شاهد مقام اول،عرفان سلطان گودرزی از مدرسه شاهد مقام دوم ،محمد معین از مدرسه معلم مقام سوم و ابوالفضل اداوی از مدرسه درخشان مقام چهارم این دوره از مسابقات را کسب کردند.قضاوت این دوره از مسابقات بر عهده عباس ترابی داور ملی فدراسیون تنیس روی بود.در پایان این مسابقات به نفرات برتر لوح و حکم قهرمانی اهدا شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢٤

برگزاری همایش های پیاده روی خانوادگی در شهرستان الیگودرز

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز گفت:به مناسبت ولادت امام علی (ع)و روز زمین پاک پیاده روی خانوادگی در مورخ جمعه 3اردیبهشت ماه سالجاری با همکاری هیات همگانی در  شهرستان الیگودرز  برگزار می‌شود.

حسین علی شفیعی افزود: پیاده روی خانوادگی از ساعت 8صبح آغاز شده و محل تجمع  و مسیر حرکت مردم عزیز شهرستان الیگودرز  متعاقبا اعلام خواهد شد.

شفیعی  گفت: همایشهای پیاده روی در سالجاری  تا قبل از شروع فصل سرما هر ماه به مناسبت های  مختلف در شهرستان الیگودرز برگزار می شود و خانواده ها و مردم عزیز شهرستان الیگودرز از برگزاری این همایش ها استقبال می کنند.

وی درباره جایگاه  ورزش همگانی  در  شهرستان الیگودرز گفت: ورزش همگانی نیز همچون دیگر رشته‌های ورزشی دارای ظرفیتهای بالای  ورزشی  در  شهرستان می باشد و پیاده روی های خانوادگی  الیگودرز را  پیشرو در سطح شهرهای استان ذکر کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان  تصریح کرد: هدف از برگزاری  همایش خانوادگی پیاده روی   را  ضرورتی در جهت توسعه ورزش همگانی،بالا بردن روحیه نشاط و شادابی در بین خانواده ها و ترویج فرهنگ زمین پاک در جامعه دانست.

وی در مورد همکاری با هیات همگانی استان و شهرستان  نیز گفت: در راستای انجام برنامه‌های هیات همگانی  ، تعامل بسیار خوب و سازنده‌ای با هیات  همگانی استان و شهرستان داریم و در این ضمینه جلسات متعددی برای رشد و شکوفایی ورزش همگانی با تیمور احمدی رئیس هیات همگانی استان خواهیم داشت و امیدواریم که در آینده بتوانیم برنامه های متنوع تر و جذاب تری  که شایسته مردم خوب الیگودرز می باشد را در سطح شهرستان برگزار کنیم.

وی در پایان از همه مسئولین،ورزشکاران،مربیان و مردم شهرستان خواست در همایش های پیاده روی خانوادگی در شهرستان حضور فعال داشته باشند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢۳

آغاز کاشت چمن و بازسازی پیست استادیوم شهید ارسلان گودرزی الیگودرز

 

 زمین چمن مجموعه ورزشی شهید ارسلان گودرزی که پس از سیل تیر ماه 94 و ورود گل و لای به آن 70درصد تخریب گردیده بود با پایان فصل سرما توسط اداره ورزش و جوانان و از اعتبار تعمیرات اماکن و فضاهای ورزشی لکه گیری،خاکبرداری وکاشت شد.تمامی زمین چمن کود پاشی شده و پیست دو ومیدانی نیز در مرحله اول خاکبرداری و تسطیح و مقرر گردید توسط پیمانکار از خاک مخصوص استفاده و سپس تسطیح و ریگلاژ شودو از حالت اولیه خارج و مورد استفاده ورزشکاران رشته دو و میدانی قرار گیرد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢۱
تگ ها :

حضور مجید جمشید وند در مسابقات آسیایی قزاقستان

 

مجید جمشیدوند  مشت زن جوانان الیگودرزی نماینده ایران از الیگودرز، برای بازی های آسیای قزاقستان می باشد .

مسابقات آسیایی قزاقستان 12 اردیبهشت ماه با حضور 8 مشت زن ایرانی در کشور قزاقستان برگزار می شود.

مجید جمشیدوند در وزن 91 کیلوگرم  در این رقابتها حضور می یابند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢۱
تگ ها : بوکس

مقام سوم آریا سرلک در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی استان لرستان

 

به مناسبت روز جهانی تنیس روی میز و افتتاحیه خانه پینگ پنگ الشتر ، مسابقات تنیس روی میز استان در رده سنی بزرگسالان درروز جمعه مورخه 20 فروردین ماه سالجاری در محل خانه پینگ پنگ الشتر با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان لرستان ، معاون ورزشی اداره کل علیجانی و بخشدار مرکزی این شهرستان کاکولوند ، سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان الشتر خدادادی و رئیس هیئت تنیس روی میز استان اسدبیگی و رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان الشتر دکامی و مسول کمیته باشگاهی استان قنبری و مسول کمیته داوران و مسابقات عباس ترابی و جمعی از پیشکسوتان تنیس روی میز استان با تعداد 32 شرکت کننده مسابقه بصورت دو حذفی برگزار شد که در پایان این رقابت ها قهرمانان این دوره از مسابقات 1- آقای حسن رضایی (نورآباد ) 2- بهمن صادقی( خرم آباد )3- آریا سرلک (الیگودرز ) 4- اسماعیل قنبری (پلدختر ) معرفی شدند که توسط مسول هیئت شهرستان الشتر دکامی به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا شد. قضاوت این دوره از مسابقات توسط داور ملی فدارسیون تنیس روی میز عباس ترابی بود .

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢۱

برگزاری مسابقات تنیس روی میز بانوان به مناسبت روز جهانی تنیس روی میز

 

در مورخ پنجشنبه19فروردین ماه 95 یکدوره مسابقات تنیس روی میز به مناسبت روز جهانی تنیس روی میز با حضور 15 ورزشکار در محل خانه تنیس روی میز شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این مسابقات دو مرحله دوره ای و حذفی برگزار شد و در پایان فاطمه شمس اداوی،مهرانه صالحی،هلن امینی عناوین قهرمانی را به دست اوردند.در پایان این مسابقات از طرف هیات تنیس روی میز شهرستان الیگودرزبه قهرمانان لوح و جوایز اهدا گردید. مسئول برگزاری  این دوره از مسابقات مهدیه جمشیدوند بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/٢۱

برگزاری همایش گرامیداشت روز زن در شهرستان الیگودرز

 

به مناسبت روز زن و ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها همایشی از طرف اداره ورزش و جوانان ،اداره تبلیغات اسلامی و کمسیون بانوان شهرستان الیگودرز در مسجد فاطمیه این شهرستان برگزار شد.در این مراسم ضمن سخنرانی و مداحی در پایان مراسم مسابقه ای برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شد که از 5نفر از حاضرین به قید قرعه جوایزی اهدا شد.در این مراسم فاطمه بهرامی مسئول امور بانوان ورزش الیگودرز نیز حضور داشتند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/۱٩
تگ ها : روز زن

اعزام تیم بازیهای بومی ،محلی و آوازهای محلی به استان قزوین

 

 

به مناسبت فرارسیدن عید نوروز و بنا به درخواست اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین تیم 20نفره بازیهای بومی ،محلی و آوازهای محلی شهرستان الیگودرز به نمایندگی از استان لرستان ار تاریخ 7لغایت 11فروردین ماه سالجاری به جشنواره بازیهای بومی و محلی دعودت شدند .در این جشنواره گروه اعزامی به اجرای مراسم و آیین های نوروزی در منطقه لرستان پرداخته و با لباسهای محلی زنان و مردان این خطه به اجرای موسیقی محلی و بازیهای بومی پرداختند که مورد استقبال گردشگران  نوروزی و مجریان برنامه قرار گرفته و در بین گروه های دیگر به عنوان اول دست یافت و مورد تقدیر و تشکر برگزار کنندگان قرار گرفتند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/۱٩
تگ ها :

برگزاری کلاس برف در شهرستان الیگودرز

 

یکدوره کلاس برف از تاریخ 95/1/18لغایت 95/1/20 به میزبانی شهرستان الیگودرز در حال برگزاری می باشد.این کلاس با حضور دوازده کوه نورد به مدرسی حسن زارعی و حسین نظر برگزار می شود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/۱٩
تگ ها : برف نوردی

جلسه هم اندیشی روابط عمومی های ادارات در شورای اسلامی شهر

 

جلسه ای در روز سه شنبه مورخه 95/1/17 ساعت 17 در محل ساختمان شورای اسلامی شهر با حضور مسئولین روابط عمومی ادارات برگزار شد در این جلسه اعضای شورای شهر ضمن تبریک سال نو کارهای صورت گرفته در شهرداری و شورای شهر  و پاره ای از مشکلات  از جمله مخرب بودن 90 درصد زیر ساخت های شهر الیگودرز در ابتدای دوره ی شورای چهارم ، عدم دریافت مبلغ در حدود 3 میلیارد تومانی که نماینده ی شهر الیگودرز در مجلس شورای اسلامی از ماده 180 قول داده بودند، همکاری نکردن ادارات با شوراها که نمایندگان مردم و بیانگر مشکلات آنها در سطح شهر هستند و مشکلات دیگر که وجود داشته ، شفاف سازی نموده و بعد از شنیدن نظرات مسئولین روابط عمومی ها جلسه با مصوبات زیر راس ساعت 19 به پایان رسید:

 

_ در سال 95 حداقل 2 برنامه مفرح جهت شادی و سلامت روحی مردم با همکاری ادارات برگزار شود.

_ روابط عمومی های هر اداره گزارشی از بودجه و هزینه های اداره مربوط به خود و مشکلاتی که برای ارتباط با مردم دارند ارائه دهند.

_ در هر فصل جلسه هم اندیشی روابط عمومی ادارات برای ایجاد تعامل بهتر انجام شود.

_ برای همه ی مسئولین روابط عمومی ها برای حضور در ادارات و ارتباط با آنها و گزارش اطلاعات و مشکلات بین ادارات و مردم کارت شناسایی تهیه شود.

_ شرح وظایف روابط عمومی ها در هر اداره بصورت قاب یا بنر موجود باشد.

منبع:شوراری اسلامی شهر الیگودرز

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٥/۱/۱۸
تگ ها : روابط عمومی

برگزاری مسابقات تنیس روی میز به مناسبت روز جهانی تنیس روی میز

در مورخ دوشنبه 16فروردین ماه 95 یکدوره مسابقات تنیس روی میز به مناسبت روز جهانی تنیس روی میز با حضور 25 ورزشکار در محل خانه تنیس روی میز شهرستان الیگودرز برگزار شد.در این مسابقات دو مرحله دوره ای و حذفی برگزار شد و در پایان مجید میری،آریا سرلک،مهدی مختاری و شاهرخ حسامی عناوین قهرمانی را به دست اوردند.در پایان این مسابقات از طرف هیات تنیس روی میز شهرستان الیگودرزبه قهرمانان لوح و جوایز اهدا گردید.قضاوت این دوره از مسابقات توسط داور ملی فدراسیون تنیس روی میز عباس ترابی بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/۱٧

عید دیدنی مسئولین و هیات ها ورزشی با مسئولین شهرستان الیگودرز

در مورخ دوشنبه 16فروردین ماه 95 مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز و برخی هیات ورزشی به مبانست ایام عید به دیدار امام جمعه ،فرماندار  و رئیس دادگستری شهرستان الیگودرز رفتند.در این جلسه مسئولین شهرستان سال نو را به همه ورزشکاران و مسئولین تبریک گفتندو ابراز امیدواری کردن که سال 95 سالی پربرکت و فعال تر برای جامعه ورزش شهرستان الیگودرز باشد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/۱٧
تگ ها :

شرکت هیات تیراندازی با کمان در برنامه اردو جهادی استان در سپید دشت

 

بسیج دانشجویی استان لرستان با همکاری هیات تیر و کمان شهرستان الیگودرز یک دوره کلاس توجیهی و اموزشی همراه با مسابقات در شهرستان سپید دشت به مدت پنج روز از تاریخ 4لغایت 8 فردودین ماه 95در منطقه ماهرو قرارگاه سازندگی شهید توکل مصطفی زاده  برگزار نمود.آموزش کمان سنتی و کمان ریکرو در بین علاقه مندان و دانشجویان اردو جهادی استان برگزرا شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٥/۱/۱٧
تگ ها : تیر کمان