قرعه کشی مسابقات بانوان لیگ دسته دوم فوتسال کشور

تیم فوتسال بانوان میلاد الیگودرز در فصل 94-95 در مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال  کشور شرکت خواهد کرد.

این مسابقات با حضور تیم های کارا شیراز،پارس قزوین،زرین فیروز آباد،میلاد الیگودرز،شهرداری مراغه،ارسن میناسیان،شهرداری شوشتر،کوهدشت لرستان،صدر اتکا ،مازندران،هیات فوتبال اندیمشک،هیات فوتبال لرستان،پیروزی تهران،آبادگران قم،هیات فوتبال آباده برگزار می شود.

قرعه کشی این دوره از مسابقات در تاریخ 16/9/94 برگزار گردید.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۳٠
تگ ها : فوتسال

گزارش تصویری:مسابقات کیوکوشین کای کارته IFK یادواره سردار شهید ناصر فاضل شیرازی

 

 

 

 

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢٩
تگ ها : کاراته

مسابقات کیوکوشین کای کارته IFK یادواره سردار شهید ناصر فاضل شیرازی

 

 

مسابقات کیوکوشین کای کارته IFKیادواره سردار شهید فاضل شیرزای در مورخ 27/9/94 در شهرستان بروجرد برگزار گردید.مدال آوران تیم اعزامی الیگودرز به شرح زیر می باشد:

پیشکسوتان:

سعید صالح کوتاه مقام اول

یعقوب صالح کوتاه مقام دوم

بزرگسالان:

سجاد رحیمی مقام اول

جوانان:

رضا نوروزی مقام اول

عرفان شهقلی مقام سوم

نوجوانان:

یزدان خجسته مقام اول

شاهین بهرامی مقام دوم

حسین پارسه مقام سوم

امیر محمد درویشی مقام سوم

نونهالان:

حامد احمدی مقام دوم

ابوالفضل فرهادی مقام سوم

علی صیفوری مقام سوم

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢٩
تگ ها : کاراته

جلسه اطلاع رسانی در مورد انواع مواد مخدر برگزار شد.

 

 

جلسه اطلاع رسانی در مورد انواع مواد مخدر و راه های پیشگیری از آن  در باشگاه های  بانوان شهرستان و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز با حضور خانم تاجمیری کارشناس آسیب شناسی از سازمان مردم نهاد  ترانه رهایی برگزار گردید.

لازم به ذکر است در این جلسه بهرامی مسئول امور بانوان و خداداد مسئول امور جوانان حضور داشتند.

جلسات آشنایی با مواد مخدر و راه های پیشگیری از آن در سالنهای ورزشی بانوان و با حضور ورزشکارن و مربیان برگزار می گردد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢٩
تگ ها : بانوان ، جوانان

حرکت گروه اوج از دره پیارو

 

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٢٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢٩
تگ ها : کوه نوردی

برگزاری مسابقات کیک بوکسینگ بانوان قهرمانی کشور در دورود

مسابقات کیک بوکسینگ IKNقهرمانی کشور در تاریخ 27/9/94 در شهرستان دورود برگزار گردید.این مسابقات در سه رده سنی نوجوانان،جوانان و بزرگسالان برگزار شد.در این دوره از مسابقات خانم رضوان پوری از شهرستان الیگودرز به سرپرستی خانم ایران شامخی نیز حضور داشتند. 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢۸
تگ ها : کیک بوکسینگ

برگزاری مسابقات انتخاب لیگ دسته یک استان

 

 

مسابقات انتخابی دسته یک تنیس روی میز  استان لرستان در مورخه 27/9/94 در محل خانه پینگ پومگ خرم آباد  با حضوز 16 بازیکن در دو مرحله با انجام 52 بازی  برگزار گردید و نفرات برتر به شرح زیر می باشد:

1-حسین عسلی از خرم آباد

2-یاسر پارسا از بروجرد

3-محمد تقوا منش از بروجرد

4-حسن رضایی نور آباد

5-حسن جوزی از نور آباد

6-مجید موسی پور از پلذختر

7-مهدی زند ناصری از بروجرد

8-پوریا درویشی از خرم آباد

سر داوری این مسابقات بر عهده داوری ملی شهرستان الیگودرزی آقای عباس ترابی بود.

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢۸

برگزاری مسابقات تنیس روی میز نوجوانان دختر استان

 

 

 

مسابقات انتخابی تنیس روی میز نوجوانان دختر استان لرستان جمعه بیست و هفتم آذر ماه در شهرستان بروجرد برگزار گردید.نفرات برتر مسابقات به شرح زیر می باشد:

1-نیلوفر فروغی از دورود

2-مهرنوش لونی از الیگودرز

3-حنانه رشیدی از الیگودرز

4-رامینا حسنوند از بروجرد

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢۸

برگزاری کمسیون بانوان الیگودرز

 

 

جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه توانمندسازی های بانوان شهرستان الیگودرز در ایام الله دهه مبارک فجر در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.در این جلسه خانم فاطمه بهرامی به عنوان نماینده اداره ورزش و جوانان در این جلسه حضور داشتند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢٤
تگ ها : بانوان

مسابقات لیگ دسته دوم استان

از سری مسابقات لیگ دسته دوم استان یک دیدار بین دو تیم همت کارگران و شاهین بیرانشهر  برگزار گردید.در پایان شاهین بیرانشهر با نتیجه 3بر2مقابل میزبان خود به برتری رسید.گلهای تیم بیرانشهر را حبیب بیرانوند(53)احسان پیرداده(83)آرمان همتی(86)و گل های تیم همت کارگران  الیگودرز را مهدی فلاح(38)محمود مرادی(90+3)به ثمر رساندند.داوری این دیدار بر عهده رضا صحرایی،سهراب یاراحمدی،علی خدایی و عباس سرلک به نظارت محمد حسن شاه نصیری بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٢٤
تگ ها : فوتبال

همایش پیشگیری از اعتیاد در شهرستان الیگودرز

 

همایش پیشگیری از اعتیاد با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان در محل سالن ارشاد اسلامی برگزار شد.چگونگی برخورد با بیماران و راه های پیشگیری از اعتیاد بحث و گفتگو شد.این همایش با حضور دستگاه ها و ادارات دولتی  الیگودرز  برگزار گردید.نماینده شبکه بهداشت در مورد خطرات اعتیاد از جمله بیماری ایدز گفت  در مورد این بیماری باید فرهنگ سازی بیشتری انجام گردد.در این جلسه  میرازیی دبیر شورای هماهنگی یکی از متولیانی که باید در این زمینه بیشتر احساس مسئولیت نماید را اداره ورزش و جوانان عنوان کرد. سرکار خانم  خداداد مسئول امور جوانان به نمایندگی از اداره ورزش و جوانان الیگودرز در این جلسه حاضر بودند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱٥

میرزایی اصل: لزوم توجه اداره کل ورزش و جوانان به الیگودرز

به گزارش نیوز الیگودرز فرماندار الیگودرز گفت:هنگامی که اعتقاد داریم اصل ساخت کشور در تربیت نیروی انسانی سالم می باشد نباید ورزش بعنوان یک اصل در حاشیه قرار بگیرد.

ولی اله میرزایی اصل در جلسه بررسی مشکلات هیاتهای ورزشی این شهرستان به اهمیت توجه به مقوله مهم ورزش اشاره نمود و افزود:  امروزه یکی از اصول مهم که در سازندگی کشور جایگاه ویژه ای دارد توجه به تربیت نیروی انسانی سالم می باشد.

وی افزود: با توجه به اینکه یکی از راههای تربیت این نیرو توجه به ورزش می باشد این امر مهم باید در اولویتها قرار گرفته و مدیران تلاش نمایند که ورزش به حاشیه نرود.

فرماندار الیگودرز با اشاره به مشکلات ورزش استان گفت: آنگونه که ما رصد کرده ایم وضعیت ورزش در الیگودرز مناسب و مطلوب نیست که باید برای عبور از این شرایط چاره ای اندیشیده شود.

وی باشاره به استعدادهای درخشان ورزشی الیگودرز گفت:  وضعیت سرانه ورزشی این شهرستان نامطلوب نیست اما بعضا زمینه های استفاده از این فضاها مهیا نیست و در حال حاضر ورزشگاه داریم اما با کمبود ورزشکار مواجه هستیم .

میرزایی اصل  احداث خوابگاه و تکمیل زمین چمن مصنوعی را از خواسته های بحق ورزشکاران عنوان کرد و افزود: امیدواریم مدیر کل اداره ورزش و جوانان نگاه ویژه ای به شهرستانهای دور دست داشته باشد و  چگونگی  توجه هیاتهای ورزشی استان به هیاتهای زیر دست را نیز مدیریت نماید.

 در این جلسه حسن شفیعی سرپرست اداره ورزش و جوانان الیگودرز هم ضمن ارائه گزارشی از وضعیت هیتهای ورزشی و اماکن ورزشی این شهرستان به مشکلات موجود اشاره نمود و خواستار توجه ویژه  به ورزش این شهرستان شد.

وی  نیمه کاره ماندن پروژه های ورزشی، بدهکاری اداره ورزش و جوانان به دستگاههای خدمت رسان و کمبود نیروی انسانی را از جمله مشکلات دانست و گفت: برخی اماکن ما بدلیل کمبود نیرو در حال تخریب می باشد و به همین دلیل ورزشگاه الغدیر این شهرستان هفته گذشته مورد دستبرد قرار گرفت.

 در این جلسه روسای هیتهای ورزشی  و جمعی از پیشکسوتان و ورزشکاران الیگودرز مشکلات و موانع را بیان نمودند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱٥

عزیزپور:رؤسای هیات‌های ورزشی باید خلاقیت و مدیریت داشته باشند

 

 

 

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، علی یاورعزیزپور عصر امروز در جلسه بررسی مشکلات هیات‌های ورزشی الیگودرز که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به مشکلات ورزش در استان گفت: زمانی که این اداره را تحویل گرفتم با مشکلات فراوانی مواجه بودیم.

وی افزود: بدهی‌های کلان اداره ورزش به افراد حقیقی و حقوقی، رکود پروژه‌های عمرانی و برگشت خوردن اعتبارات و درآمدهای حاصله از جمله مشکلاتی بود که مدت زمان گذشته را صرف کاهش این معضلات نموده‌ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان، یکی از اقدامات انجام‌شده را ساماندهی هیئت‌های ورزشی عنوان کرد و افزود: ما قبول داریم که برخی از این هیات‌ها مشکلات مدیریتی دارند و به همین جهت پرونده آن‌ها جهت برگزاری انتخابات به فدراسیون‌ها ارسال شده است.

عزیزپور با اشاره به درخواست‌های روسای هیات ورزشی و مشکلات ورزش الیگودرز گفت: اداره‌کل ورزش و جوانان تا حدودی می‌تواند از هیات‌های ورزشی حمایت نماید و لازم است روسای هیئت ورزشی در جهت جذب حمایت‌های داخلی و ترغیب اسپانسر به سمت ورزش خلاقیت و مدیریت داشته باشند.

وی با انتقاد از کاهش ورزشکاران الیگودرز گفت: آمار تعداد ورزشکاران بیمه شده الیگودرز حتی پس از دورود و نورآباد است که به نظر می‌رسد تعداد قابل توجهی از ورزشکاران این شهرستان در لیست بیمه نمی‌باشند که این خلاف قانون است.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان لرستان به اعتبارات تخصیص‌یافته به ورزش استان اشاره نمود و افزود: مبلغ 33 میلیون تومان از محل برگشت درآمدها به هیئت‌های ورزشی و در دو مرحله تخصیص می‌یابد.

وی وجود یک واحد سنگ‌بری متعلق به اداره ورزش در الیگودرز را منبع درآمدی مناسبی برای شهرستان دانست و گفت: با مدیریت بهتر تا حدودی این منبع درآمدی می‌تواند کمک شایانی در رفع مشکلات هیئت‌های ورزشی نماید.

عزیزپور به مشکلات ورزش بانوان اشاره نمود و گفت: 30 درصد اعتبارات به سمت ورزش بانوان و هیئت‌های ورزشی این قشر اختصاص می‌یابد و اماکن ورزشی هم به‌صورت پاره‌وقت در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

وی به آمار بالای بیکاری در استان اشاره نمود و افزود: دام‌هایی که دشمنان سر راه جوانان قرار داده‌اند، بیشتر افراد بیکار را گرفتار می‌نماید که بر همین اساس توجه به ورزش و تلاش برای گرایش جوانان به این سمت توطئه دشمنان را خنثی می‌کند.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان لرستان در پایان به خواسته‌های ورزشکاران و مسئولان هیات‌های ورزشی به‌ویژه احداث خوابگاه، زمین چمن مصنوعی اشاره کرد و افزود: تمامی موارد و خواسته‌ها را بررسی می‌کنیم و در جهت تحقق آن‌ها تمام تلاش خود را معطوف می‌کنیم.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱٥

تقدیر از کارمندان اداره ورزش و جوانان الیگودرز

 

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱٤
تگ ها :

شورای ورزش شهرستان الیگودرز با حضور فرماندار و مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شد

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱٤

الیگودرز قهرمان دور رفت مرحله مقدماتی بازی های گروه "ج" والیبال استان

چهاردهمین دوره مسابقات لیگ والیبال بانوان تحت عنوان"جام ولایت" دیروز جمعه 13 آذر ماه سالجاری همزمان در شهرستان های خرم آباد و بروجرد پیگیری شد. تیم والیبال بانوان الیگودرز در دور رفت مرحله مقدماتی بازی های گروه "ج" که به میزبانی بروجرد در سالن حجاب انجام شد در نهایت، تیم الیگودرز اول، الشتردوم، ازنا سوم و تیم آزاد بروجرد نیز چهارم شد.
لازم به ذکر است هفته آینده نیز 14 بازی انجام می گیرد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱٤
تگ ها : والیبال

فاطمه شمس اداوی قهرمان مسابقات تنیس روی میز بانوان استان

 

 

 

مسابقات آزاد و رده بندی بزرگسالان استان(بانوان)جمعه 13 آذر ماه در محل خانه تنیس روی میز شهرستان خرم آباد برگزار گردید.نفرات اول تا سوم این دوره از رقابتها به شرح زیر می باشد:

مقام اول:فاطمه شمس اداوی(الیگودرز)

مقام دوم:لیلا طولابی(خرم آباد)

مقام سوم:حدیث دالوند(خرم آباد)

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱٤

مسابقات تنیس روی میز امیدهای استان در الیگودرز برگزار شد

مسابقات آزاد و رده بندی زیر بیست سال استان لرستان روز جمعه 13 آذر ماه در خانه تنیس روی میز الیگودرز برگزار شد .نفرات برتر این دوره از مسابقات به شرح زیر می باشد:

مقام اول:مهدی درویشی(بروجرد)

مقام دوم:آریا سرلک(الیگودرز)

مقام سوم:آرمین  مختاری و حسین عیسی وند(الیگودرز)

قضاوت و سرپرستی این  مسابقات بر عهده عباس ترابی مسئول هیات تنیس روی میز الیگودرز و رئیس کمیته داوران استان بود.

از نکات جالب توجه این مسابقات  حضور سرمربی تیم رعد و پدافند  هوایی تهران آقای مهرداد صالحیان  بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱۱:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱٤

مسابقات تنیس روی میز (هفته بسیج)

 

 

مسابقات تنیس روی میز شهرستان الیگودرز به مناسبت هفته بسیج در رده سنی خردسالان و جوانان با حضور 24 ورزشکار در تاریخ 8/9/94در محل خانه  تنیس روی میز الیگودرز برگزار شد.اسامی نفرات برتر به شرح زیر می باشد:

خردسالان:1-سامان حسینی2-علی مدرسی3-حسین مدرسی

جوانان:1-آریا سرلک2-حسین عیسی وند3-محمد هویدا

قضاوت این مسابقات بر عهده عباس ترابی رئیس کمیته داوران استان بود.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱٤

گزارش تصویری مسابقات جودو استانی بسیج

 

 

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۸
تگ ها : جودو

قرعه کشی مسابقات لیگ والیبال بانوان استان

قرعه کشی مسابقات لیگ والیبال بانوان استان دیروز 5 شنبه با حضور فریده جلدانی نائب رئیس هیئت والیبال استان در مجموعه ورزشی تختی خرم آباد برگزارشد. 

در این قرعه کشی که نمایندگان هیئت های والیبال شهر خرم آباد ؛ ازنا؛ الیگودرز؛ بروجرد؛ الشتر؛دورود و کوهدشت حضورداشتند 14 تیم در 4 گروه قرعه کشی شدند.

مسابقات لیگ از هفته آینده در شهرهای خرم آباد و بروجرد پیگیری خواهدشد.

گروه الف: جوانان خرم آباد- بسیج بروجرد-تیم دورود
گروه ب: امید بروجرد- کوثر خرم آباد-زاگرس خرم آباد

گروه ج: تیم الشتر- تیم الیگودرز- تیم دانشگاه آزادبروجرد- تیم ازنا
گروه د: تیم نوجوانان خرم آباد-تیم آموزش وپرورش- تیم دورود - تیم کوهدشت

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٧
تگ ها : والیبال

مسابقات جودو بسیج استان با قهرمانی بروجرد الف به پایان رسید

مسابقات جودوی  بسیج استان به مناسبت هفته بسیج در تاریخ 6/8/94 در سالن بسیج شهرستان الیگودرز برگزار گردید.در این مسابقات که با حضور 5تیم از شهرهای الیگودرز،بروجرد و ازنا برگزار شد نتایج زیر حاصل گردید.

مقام اول:تیم الف بروجرد

مقام دوم :تیم الف الیگودرز

مقام سوم:تیم ب الیگودرز

مقام چهارم: تیم ب بروجرد

مقام پنجم : تیم ازنا 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٩:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٧
تگ ها : جودو

پیمایش مسیر کمندان به دره دایی توسط گروه 80 در تاریخ 6آذرماه 94

 

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٧
تگ ها : کوه نوردی

مقام اول مجید جمشیدوند در مسابقات بوکس استان

مسابقات بوکس قهرمانی استان درتاریخ 6/9/94درمحل خانه بوکس خرم آباد برگزار گردید.در این مسابقات  40بکسور از 7 شهرستان استان شرکت کرده بودند.در پایان این رقابتها  مجید جمشیدوند با غلبه بر حریفان قهرمان جوانان استان شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۱٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٧
تگ ها : بوکس

تجدید میثاق کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز با شهدای انقلاب اسلامی

همزمان با 5 آذر ماه (روز بسیج مستضعفین ) ، مدیریت به همراه کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان الیگودرز با حضور در گلزار شهدای گمنام الیگودرز با آرمانهای انقلاب اسلامی ، امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند.

 

 

 

 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٥
تگ ها : هفته بسیج

تقدیر مدیر کل ورزش و جوانان لرستان از بانوی کوهنورد الیگودرزی

ظهر دیروز طی یک دیدار پروین رضایی کوهنورد الیگودرزی به همراه همسر کوهنوردش زارع مورد تقدیر مدیر کل ورزش و جوانان لرستان قرارگرفت؛ پروین رضایی معلم ورزش ابتدایی است که مربیگری فدراسیون کوهنوردی کشور را در کارنامه خود دارد وی یکی از 7 نفر اعزامی به دوره مربیگری کشور فرانسه بود که با هدف تکمیل دوره آموزشی کوهنوردی درجه دو ترکیبی یخ و برف به آن کشور اعزام شد.

پروین رضایی در این دیدار، شرایط جغرافیایی لرستان ، خصوصا شهرستان الیگودرز را یک شرایط استثنایی برای رشته کوهنوردی دانست و گفت: با این شرایط زمینه برای پرورش ورزشکاران مستعد لرستانی فراهم هست و ی همچنین غیر فعال بودن دیواره سنگ نوردی در الیگودرز را مهمترین مشکل هیئت دانست و از مدیر کل ورزش و جوانان لرستان درخواست رفع این مشکل را داشت.


وی عضویت در تیم ملی ، حضوردر دوره های مربیگری بین المللی ،صعود با خانواده به قلل مرتفع آسیا، صعود به قله 7000 متری کوههای قزقیزستان، صعود 6000 متری بانوان آسیا را از جمله افتخارات خود اعلام نمود که در پایان مدیر کل ورزش و جوانان لرستان نیز افتخار آفرینی بانوان در عرصه های مختلف ورزشی را یک ارزش دانست و گفت: بانوان پابه پای مردان در لرستان افتخار آفرینی می کنن ودر تلاشیم فرصت های برابری برای آنها ایجاد نماییم . 

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:۳۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٥
تگ ها : کوه نوردی

دعوت از کشتی گیر الیگودرزی جهت شرکت در اردوی تیم ملی

طی نامه ای از طرف بنی تمیم دبیر فدراسیون کشتی، 4 ورزشکار به اردوی تدارکاتی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان دعوت شدند.

علیرضا سرلک کشتی گیردسته 50 کیلوگرم لرستانی نیز درکنار محمد احمدی از ( مرکزی) ، ابوالفضل حاجی پور(مازندران) و مهدی نیازی از(تهران) در این اردو طی روزهای 7 لغایت 17 آذرماه سالجاری حضور می یابد. 

اردو در خانه کشتی شماره (1) مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٤
تگ ها : کشتی

خرم آباد قهرمان مسابقات تکواندو دانشجویان استان

مسابقات تکواندو دانشجویان استان لرستان با حضور چهار تیم الیگودرز،بروجرد،خرم آباد و دورود در محل سالن دانشگاه آزاد اسلامی واحد الیگودرز برگزار گردید.در این مسابقات 32 ورزشکار به رقابت پرداختند که در پایان نتایج زیر حاصل شد:

مقام اول:دانشگاه آزاد خرم آباد

مقام دوم:دانشگاه آزاد بروجرد

مقام سوم:دانشگاه آزاد دورود

مقام چهارم:دانشگاه آزاد الیگودرز

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٤
تگ ها : تکواندو

برگزاری مسابقات جودو قهرمانی استان لرستان

اولین دوره مسابقات قهرمانی جودو با حضور تیمهای استانی در محل سالن ورزشی سپاه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان الیگودرز برگزار خواهد شد.

زمان:جمعه 6/9/94 ساعت 14:30

مکان :خیابان ساحلی جنب سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان الیگودرز

تلفن تماس:09169641838

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٤
تگ ها : جودو

عنوان سومی خانم فاطمه موسوی در مسابقات تیر کمان سنتنی تهران

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، این دوره آموزشی به همت کمیته کمان سنتی این فدراسیون با حضور 40 نفر از مدیران کمیته های کمان سنتی از سراسر کشور به صورت عملی و تئوری در محل سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی تهران طی دو روز برگزار شد.

محمد علی شجاعی، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان با حضور در این کلاس ضمن سپاسگزاری از حضور پرشور و فعال شرکت کنندگان طی سخنانی اظهار داشت: ورزش تیراندازی با کمان همانند سایر ورزش هایی که بطور حرفه ای به آنها پرداخته می شود نیازمند آموزش های مدون و برنامه ریزی شده است تا امکان رشد و افزایش مهارت های لازم در کمانداران مهیا شود.
اگر همت خانواده تیراندازی با کمان نبود این سهمیه المپیک و قهرمانی ها و همچنین توفیقات اخیر برای فدراسیون بوجود نمی آمد اینها حاصل تلاش کمانداران و روسای استانها است.
رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان تاکید کرد: سرمایه گذاری دولت در رشته هایی همچون تیراندازی با کمان به دلیل المپیکی بودن مهم است علیرغم تمامی نداشته هایمان کارهای ما گلخانه ای نبوده است.
وی ادامه داد: از پایانامه های دانشجویی این رشته کاملا حمایت می کنیم و هر قدمی که شما در راستای توسعه علمی این رشته بردارید برای ما ارزشمند است و کل هزینه آن را پرداخت می کنیم.


شجاعی ادامه داد: در همه رشته های ورزشی، تمرین مستمر را می توان یکی از مهمترین عوامل رسیدن ورزشکاران به درجات عالی مهارت و توانایی تلقی نمود ولی این مطلب را باید در نظر گرفت که تمرینی نتیجه بخش است که برمبنای دانش و اصول فنی استوار باشد به عبارتی آموزش صحیح و اثر بخش ورزشکار سنگ بنای موفقیت آتی او خواهد شد. 
پس از سخنان شجاعی رضا موچانی مدرس این دوره آموزشی ضمن خیرمقدم به رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان به ارائه گزارشی از روند برگزاری این کلاس پرداخت و پیشنهاد کرد بعد از پایان کلاس مسابقات رشته کمان سنتی بین شرکت کنندگان در این دوره برگزار شود و جایزه های نفیسی به نفرات اول تا سوم اهداء گردد که با استقبال رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان مواجه شد دانشجویان نیز به شدت شجاعی را تشویق کردند.
در این کلاس مباحثی همچون آشنایی با انواع کمان و ادوات و لوازم کمان سنتی و همچنین تکنیک های تیراندازی مطرح شد و به صورت تئوری و عملی آموزش داده شد و در پایان نیز مسابقات رشته کمان سنتی بین شرکت کنندگان در این دوره آموزشی برگزار شد.
نفرات برتر این مسابقات در بخشهای مختلف به شرح زیر است:
بخش آقایان: 1- ابراهیم زرین دست (لرستان) 2- رحیم آهوپای (آذربایجان غربی) 3- محمد زنگانه (گلستان)
بخش بانوان: 1- فیروزه فاتحی (لرستان) 2- فاطمه افتخارپور (یزد) 3- سیده فاطمه موسوی (الیگودرز لرستان)
از حاشیه های این کلاس می تواند به حضور افتخاری احمد صاحبی، عضو کمیته انضباطی کنفدراسیون آسیا و دبیر سابق فدراسیون در کلاس اشاره کرد.
به شرکت کنندگان در این دوره از سوی فدراسیون گواهی حضور و کارت مربیگری کمان سنتی اهداء خواهد شد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/٤

گزارش تصویری از مسابقات بوکس قهرمانی کشور ارومیه

 

 

 سجاد تیموریان قهرمان ورزن 75 کیلوگرم از خرم آباد

وزن 49 کیلوگرم افشین ناصری از الیگودرز

لازم به ذکز است این مسابقات  با حضور 32 استان کشور در استان آزربایجان غربی برگزار گردید و نتایج تیمی به شرح زیر می باشد:

1-آذربایجان غربی 36 امتیاز

2-تهران 26 امتیاز

3-کردستان 15 امتیاز 

4-توابع تهران 14 امتیاز

5-سیستان و بلوچستان 14 امتیاز

6-لرستان 12 امتیاز

7-البرز 11 امتیاز

8-خراسان شمالی 10 امتیاز

9-کرمانشاه 10 امتیاز

10مازنداران 9 امتیاز

نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر می باشد:

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۳
تگ ها : بوکس

اطلاعیه ورزشی تنیس روی میز شهرستان الیگودرز

احتراما به مناسبت هفته بسیج یک دوره مسابقه تنیس روی میز  در تاریخ پنجشنبه 5/9/94 راس ساعت 16 در محل خانه تنیس روی میز این شهرستان واقع در استادیوم ورزشی شهید ارسلان گودررزی برگزار می گردد.

در پایان این مسابقات لوح و جوایز به نفرات برتر اهدا می گرد.

تلفن هماهنگی :09166663476

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ۸:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱

حضور رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در اولین مسابقه تیم همت کارگران

 

 

در ابتدای بازیهای لیگ یک استان لرستان ریاست اداره تعاون  کار و رفاه اجتماعی شهرستان الیگودرز ضمن تقدیر از زحمات مربیان و سرپرستان تیم های حاضر در لیگ به بیان فضیلت امر ورزش و حضور جوانان و نوجوانان در کلیه عرصه ها اشاره کردند و حمایت از ورزش کارگران را وظیفه کلیه دستگاه ها اعلام نمود و در خصوص حمایت از ورزش جامعه کارگری موضوعاتی را بیان نمودند و برای تیم همت کارگران شهرستان الیگودرز در لیگ حاضر ارزوی موفقیت نمودند.در این دیدار  علاوه بر علی محمد عباسی رئیس اداره تعاون  کار و رفاه اجتماعی رضا ملک محمودی مسئول امور فرهنگی ورزشی این اداره نیز حضور داشت.

لازم به ذکر است  تیم فوتبال همت کارگران شهرستان الیگودرز یکی از تیم های الیگودرزی شرکت کننده در لیگ دسته اول استان لرستان می باشد.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٧:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱
تگ ها :

مسابقات تنیس روی میز استان لرستان

 

مسابقات تنیس روی میز بزرگسالان استان لرستان در تاریخ 29/8/94در محل خانه تنیس روی میز خرم آباد با حضور مسئولین هیات تنیس روی میز استان و با حضور 48 نفر در دو مرحله  مقدماتی و حذفی برگزار شد.

در پایان این مسابقات نفرات ذیل جهت شرکت در مسابقات دسته اول مشخص شدند.

1- بهمن صادقی(خرم آباد)

2-وحید کرنوکر (دورود)

3-رضا کریمی (خرم آباد)

4-امین موحدی (کوهدشت)

5-حسن جوزی (نور آباد)

6-مجید موسی پور (خرم آباد)

*سرداوری این مسابقات بر عهده عباس ترابی از شهرستان الیگودرز بود.

* بازدید  مدیر کل اداره ورزش و جوانان باعث رونق بیشتر این مسابقات گردید.

 

*هیات رئیسه تنیس روی میز استان با حضور در منزل محسن شاهرخی و ضمن دلجویی و نثار فاتحه جهت برادر آن عزیز و کسب اجازه از خانواده محترم وی را جهت شرکت در مسابقات همراهی کردند.

  
نویسنده : اداره ورزش و جوانان الیگودرز ; ساعت ٥:٢٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٩/۱